Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....

[es] :: Izdavaštvo :: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....

[ Pregleda: 24156 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

darko_26
I tako to na tu temu

Član broj: 43185
Poruke: 58
*.po.sbb.co.yu.



Profil

icon Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....25.12.2005. u 11:19 - pre 222 meseci
Razmisljam da pocnem ozbiljno da se bavim ovim... Moze li mi neko reci da li je to isplativo i gde moze da se kupi povoljno alat za ovu delatnost... Dobrodosla bi mi savet svakog iskusnijeg.... Imam solidno znanje sto se tice softvera tj. pripreme za stampu... da li je komplikovano nauciti osnove sito stampe i da li je potrebno bass mnogo vezbanja? Hvala unapred....
 
Odgovor na temu

devil-666
Milan Nikolic
NIS

Član broj: 63939
Poruke: 607
*.bankerinter.net.



Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....26.12.2005. u 01:58 - pre 222 meseci
PA ISPLATIVO JE...A JA POSTO MENI NIKO NIJE POMOGAO IZ PRINCIPA NE POMAZEM NIKOME..ZAO MI [email protected]
MSN nalog [email protected] - online 24h
ES je najbolji forum !!!!!!!!
 
Odgovor na temu

cika007
na kraj sela

Član broj: 19386
Poruke: 154
213.137.102.*

Sajt: www.paperart.co.yu


Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....26.12.2005. u 11:53 - pre 222 meseci
Citat:
devil-666: PA ISPLATIVO JE...A JA POSTO MENI NIKO NIJE POMOGAO IZ PRINCIPA NE POMAZEM NIKOME..ZAO MI [email protected]


Klasicno srpsko razmisljanje!
Pa budi ti covek ako drugi nisu.
Kuda vodi ovaj svet?

Ja se ne bavim sito stampom. Sto se tice opreme za sito stampu i nesto malo o teoriji imas na http://www.symbol.co.yu/

[Ovu poruku je menjao cika007 dana 26.12.2005. u 12:56 GMT+1]
Hehe i ja imam potpis
:)))
 
Odgovor na temu

darko_26
I tako to na tu temu

Član broj: 43185
Poruke: 58
*.po.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....27.12.2005. u 03:16 - pre 222 meseci
Slazem se... Nista necemo postici time sto ne pomazemo jedno drugom...Bas suprotno! Nije ni cudno sto smo mi Srbi na kraju ispali debili... Osvestite se ljudi vec jednom. Ako jedni drugima ne pomognemo ko ce?neki Italijan, Nemac, Spanac?! Ha ha... Ako pitam za savet ili pomoc... Mislim sta reci?!
 
Odgovor na temu

devil-666
Milan Nikolic
NIS

Član broj: 63939
Poruke: 607
*.bankerinter.net.



Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....27.12.2005. u 21:12 - pre 222 meseci
Pa evo da ne kazete da sam najgori..iznervirao me je jedan tip sa ovog foruma pa zato takav stav....
Pa naravno da je isplativo samo si to trebao da pocnes jos u septembru i da se naucis do novembra i da pocnes da radis da bi uzeo neku kintu sada na kalendarima....Otprilike mene je pocetak kostao sa laserskim stampacm za paus oko 600e...
Hvataljke za sito su ti u firmama oko 60 000 dinara..a ti mozes sam da ih napravis nije neki problem i da te kostaju 60e....ostala hemija i to evo ti neki sajtovi

www.sitotehnika.co.yu
www.sitologika.co.yu -- najbolji su a prodaju i boje na 100gr.
www.symbol.co.yu
www.unoellite.co.yu


Nenzam odakle si pa da ti predlozim nesto u svojoj okolini?
MSN nalog [email protected] - online 24h
ES je najbolji forum !!!!!!!!
 
Odgovor na temu

darko_26
I tako to na tu temu

Član broj: 43185
Poruke: 58
*.po.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....28.12.2005. u 03:24 - pre 222 meseci
devil ipak hvala na odgovorima i pomoci...To mi mnogo znaci jer pretpostavljam da je i tebi pocetak bio tezak hvala na adresama... Ja sam iz Pozarevca...
 
Odgovor na temu

devil-666
Milan Nikolic
NIS

Član broj: 63939
Poruke: 607
*.bankerinter.net.



Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....30.12.2005. u 02:51 - pre 222 meseci
Pa vidis ovako onda su ti najbolji ovi Sitologika oni salju postom...sve u roku od 24h...
Da i ja sam skoro poceo tj. imao sam puno problema....ovo mi prva godina sa kalendarima tj uopstesa sito stampom....
Da trebas puno da vezbas....


Sve najlepse u novo 2006 godini....
MSN nalog [email protected] - online 24h
ES je najbolji forum !!!!!!!!
 
Odgovor na temu

penda

Član broj: 95233
Poruke: 33
*.internet.krstarica.net.



Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....17.06.2006. u 23:02 - pre 216 meseci
Malo skasnjenjem ,u vezi Sitostampe,video sam tvoja pitanja doduse proslo je podosta vremena,ako te interesuje bilo sta od materijala,farbe saveti,slobodno se obrati ,pomocicu ti.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

devil-666
Milan Nikolic
NIS

Član broj: 63939
Poruke: 607
*.bankerinter.net.



Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....18.06.2006. u 00:00 - pre 216 meseci
Pozdrav prijatelju penda....



http://crazy-print.tripod.com/help.pdf
MSN nalog [email protected] - online 24h
ES je najbolji forum !!!!!!!!
 
Odgovor na temu

batancilimkovic
samostalan
tuzla

Član broj: 188801
Poruke: 7
*.as54.sa-ma.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....24.07.2008. u 22:47 - pre 190 meseci
i ja razmisljam o sito š.al puno toga ne znam mislim davno nekad sam stim imao posla,al ozbiljno razmisljam da se pocnem bavit,
nemam neku lastru veliku daulozim,pa me zanima akoko ovo vidi a zna vise o zome kakav je pocetak,bio bi mu zahvalan da koju napise unaprijed hvala
tuzla
bazan
 
Odgovor na temu

sladja1980
sladjana ljubic
ruma

Član broj: 204632
Poruke: 9
93.86.83.*



Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....12.12.2008. u 09:43 - pre 186 meseci
poz,
radim pripremu za sito stampu i do sad asam kod mog boss-a primala fiksnu platu.
sada mi se pjavio lik da mu povremeno radim priperemu, ali problem je u tome sto nemam pojma kolike su cene.
nemam pojma koliko se naplacuje samo tekst, koliko kada nemam font pa moram da crtam slova, a koliko se naplacuje kada moram da crrtam sliku.
znam da se cena zavisi od velicine i od toga u koliko je boja.
molim vas da mi odgovorite sto pre jer sam zaista u velikom haosu.
hvala
 
Odgovor na temu

Darko_zed
Aleksinac

Član broj: 137277
Poruke: 2312
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.proelektro018.com


+98 Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....07.03.2011. u 20:52 - pre 159 meseci
Jedno pitanje vezano za sito stampu to jest emulziju za otvaranje sita a to je dali stvarno emulzija ima vek trajanja 3-4 meseci i ima li nacina da se ovo produzi jer meni treba za izradu plocica za elektroniku pa za to vreme ne potrosim ni pola kilo.Znaci radim vec neko vreme sito stampu za ovo sto sam rekao ali sam emulziju takoreci pozajmljivao od par ljudi koji rade sito stampu pa bih krenuo da kupujem ali mi je problem kratak vek trajanja .Znaci za nekih 6-7 meseci potrosim oko 300-400gr ,a pakovanja emulzije ima samo na 1kg. sto bi mi kako kazu ukvarilo se za godinu ,godinu ipo koliko bi mi bilo potrebno da je potrosim.Ako neko zna gde bih mogao kupiti manja pakovanja od kilograma ili kako da joj produzim vek na vreme za koje je mogu utrositi neka kaze bio bih mu puno zahvalan.Inace koristim pvc boju za moje potrebe .Pozdrav
 
Odgovor na temu

Corleone
don Vito Corleone
Palermo,Sicilija

Član broj: 10621
Poruke: 788
82.114.76.*



+1 Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....15.03.2011. u 14:40 - pre 158 meseci
Kupiš kilogram emulzije i odvojiš je na dva dela. Jedan deo pomešaš a drugi deo čuvaš u frižideru. Nepomešana emulzija može da traje i do 2 godine. I onu pomešanu emulziju isto čuvaš i frižideru.
Bar ja tako radim i do sada nisam imao problema.
 
Odgovor na temu

MDD
nezaposlen
nema

Član broj: 309050
Poruke: 8
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....05.10.2014. u 10:28 - pre 115 meseci
Da li neko moze da mi kaze gde mogu da se kupe upaljaci, hemijske, privesci za stampu? Gde se prodaje na vece kolicine, pakovanja od 100 komada ili slicno? I ako znate cene?
 
Odgovor na temu

29x42
zoki poki
sk

Član broj: 329548
Poruke: 2
77.28.117.*



Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....15.06.2015. u 07:21 - pre 106 meseci
pozdrav svima hocu da pocnem da se bavim sa ove posao pa kao za pocetak hocu da pitam vase mislenje za ove svile dali ce odgovaratie za stampanje na plastika staklo pvc ... ? i dal mi vrse isto posao i 120 T ili 100 T ?
http://www.aliexpress.com/item...h-165cm-width/32290419567.html

i kazete mi ovo 420M 168T svile za sto mogu da koristim strikno ?
http://www.aliexpress.com/item...h-165cm-width/32290419567.html
 
Odgovor na temu

Leo_83
Leo Katz
graficki dizajner
privatna
Sarajevo, BiH

Član broj: 337421
Poruke: 1
92.36.220.*



Profil

icon Re: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....23.10.2017. u 11:25 - pre 78 meseci
Pozdrav svima,

procitao sam sva pitanja i odgovore i uveliko su mi pomogli. Al imam par pitanja. Nov sam (pocetnik) u sito stampi. Imam svu opremu, koristim emulziju ARGON ZERO In za tekstil, znaci univerzalna, boju TEXYLON 58.700 Nero toys. Velicina sita 55x77. Reflektor mi je na visini od 50 cm - 500 W, 5 min. Nanesem emulziju i osusim i mracnoj prostoriji (garaza, pogasena sva svjetla, min svjetlost vanjska). Osvjetlim, ali pri ispiranju mi se zna desiti da negativ/otisak ne ispadne dobro, a i emulzija okolo mi se ispere. Koji bi mogao biti problem? Cak sam printanje prebacio na HP 1015 jer kako su mi rekli ovi novi laserski printeri - toneri imaju neke polimere pa znaju praviti problem. Takodjer, kad namazem sa soli sito skine se emulzija i boja koja je nanesena, ali ostane dijelova koje operem razredjivace PVC. Poslije mi ostane zamrljano sito od razredjivaca, pa ni detrdzent nekad ne pomaze da se opere. Ako moze kakva pomoc bio bih veoma zahvalan.
Leo Katz
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Sito stampa, saveti i pomoc u samom startu.....

[ Pregleda: 24156 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.