Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

GPS u mercedesu, podrska za nase prostore?

[es] :: GPS :: GPS u mercedesu, podrska za nase prostore?

[ Pregleda: 3214 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sesticlj
Sestic Ljubisa
Gradiska

Član broj: 59248
Poruke: 110
217.23.204.*

Sajt: www.global-gps.ba


Profil

icon GPS u mercedesu, podrska za nase prostore?29.08.2006. u 19:09 - pre 214 meseci
Pozdrav raji, imam jedno pitanje pa ako neko zna nek mi odgovori. Ima ju li mape za nase krajeve za GPS navigaciju u mercedes vozilima i gdje se to moze nabaviti. I kako da znam koje marke je uredjaj u njemu, negdje na netu sam procito da ugradjuju blaupunkt ali nisam siguran.

 
Odgovor na temu

petarta
Petar Tanaskovic
Pozega

Član broj: 28357
Poruke: 729
195.178.58.*



Profil

icon Re: GPS u mercedesu, podrska za nase prostore?29.08.2006. u 21:49 - pre 214 meseci
Ne, aposolutno ni jedan od proizvodjaca opreme koja se ugradjuje u mercedesa (Blaupunkt, Becker, Alpina...) nema karte Isocne Evrope! Sto se tice uredjaja mora da pise koji je, a ako ne na prednjem panelu, a onda sigurno unutra.
 
Odgovor na temu

2smart4all
Sinisa Ristic
nezaposlen
Beograd

Član broj: 290288
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: GPS u mercedesu, podrska za nase prostore?10.11.2011. u 20:16 - pre 151 meseci
Definitivno je tako. U skorije vreme koristio sam Mercedes S klase novi model sa svom dodatnom opremom, pa i navigacijom proizvodjaca. Ne pokazuje ni jedan deo Istocne Evrope, pa ni nesretnu Srbiju. samo pokazuje gradove i postoji relativna mogucnost da nekog potpunog stranca odvede do recimo nekog grada u Srbiji, ali to je minorno u odnosu na ono sto je potrebno....tako da, niti imaju,a niti je u izgledu da ce skorije imati, proveravao sam u Mercedesu u Beogradu....
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: GPS u mercedesu, podrska za nase prostore?

[ Pregleda: 3214 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.