Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zasto se kod reinstalacije KAH ne mogu deinstalirati raniji kljucevi

[es] :: Zaštita :: Zasto se kod reinstalacije KAH ne mogu deinstalirati raniji kljucevi

[ Pregleda: 1761 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

moro

Član broj: 5537
Poruke: 668
*.proxy.cg.yu.



+3 Profil

icon Zasto se kod reinstalacije KAH ne mogu deinstalirati raniji kljucevi11.09.2006. u 14:45 - pre 215 meseci
Pri prelasku sa kAV 5XX na KAV 6XX ,tarzeno mi je da predhodno deinstaliram KAH 1.8,
sto sam i uradio.
Instalirao sam KAV 6XX, a onda instalirao najnoviju verziju KAH 1.9.37.
Na moje iznenadjenje vratio je kljuc iz prethodne verzije KAH 1.8, koji ni na koji nacin ne mogu da uklonim.
Pokusao sam sa najsoftisticiranijim Uninstaller-ima, zatim sa KAH tool, ocistio prethodno detaljno Registar, ali kod reinstaliranja , opet se pojavljuje stari kljuc ( licence key ).
Napominjem da mi pri instaliranju KAH 1.9 nije omogucavao opciju " da li zelim da koristim postojeci kljuc" , kako je to bilo moguce prilikom insatalacije novog KAV-a 6XX.
Ovo pitam zato sto pri pokusaju da unesem kljuc ciji je Expiration Data u 2007 god. on mi javlja da taj kljuc vec postoji , ali sa "Expiration Data" 11/8/2006, umjesto xx/x/2007 god.
Na kraju da budem jasan - zelim Tryal verziju KAH-a ( bez licenc key-a) , koju mogu da instaliram bez problema nakon deinstalacije postojeceg KAH-a sa nekim Uninstallerom, odnosno KAH tool-om.

moro
 
Odgovor na temu

zoran_dojkic

Član broj: 105358
Poruke: 1688
smin123.kalik.info.



+35 Profil

icon Re: Zasto se kod reinstalacije KAH ne mogu deinstalirati raniji kljucevi11.09.2006. u 19:18 - pre 215 meseci
Ponekad treba reinstalirati Windows, a čini mi se da je ovo prilika.
 
Odgovor na temu

moro

Član broj: 5537
Poruke: 668
*.proxy.cg.yu.



+3 Profil

icon Re: Zasto se kod reinstalacije KAH ne mogu deinstalirati raniji kljucevi12.09.2006. u 13:11 - pre 215 meseci
To je kao pucati iz tenka na muvu.
moro
 
Odgovor na temu

moro

Član broj: 5537
Poruke: 668
*.proxy.cg.yu.



+3 Profil

icon Re: Zasto se kod reinstalacije KAH ne mogu deinstalirati raniji kljucevi14.09.2006. u 14:58 - pre 215 meseci
Rijesen problem:
My Computer->WIN XP(C:)->Program Files-> Common Files->Kasperski Lab i tamo se mogu obrisati svi nezeljeni kljucevi.
Najlakse je reci "Reinstalacija Windows-a" - to je poslednje i tek onda posto se isprobaju razni "lekovi".
moro
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Zasto se kod reinstalacije KAH ne mogu deinstalirati raniji kljucevi

[ Pregleda: 1761 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.