Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Vista x86] Windows Update && nForce Networking driver

[es] :: Windows drajveri :: [Vista x86] Windows Update && nForce Networking driver

[ Pregleda: 2273 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miLOSm

Član broj: 9411
Poruke: 314



+11 Profil

icon [Vista x86] Windows Update && nForce Networking driver24.06.2009. u 08:00 - pre 180 meseci
Pocetkom juna pojavio se u kategoriji "Optional update" update drivera za mreznu karticu "nForce Networking Controller".

Problem se javlja jer driver nece da se instalira, uz Error: 80070103.

Citajuci info o tom erroru, dosao sam do zakljucka da je u pitanju verzija drivera koja vec postoji u sistemu.

Probao sam razne stvari, od skidanja zadnje verzije nVidijinih drivera, do vadjenja samih tih drivera koji su se skinuli preko winupdate-a, zatim brisanja postojecih iz sistema i instaliranja upravo tih koje sje doneo windows update...ali ne vredi svaki restart racunara izadje da taj driver treba da se updatuje...i to me nervira.

u pitanju je integrisana mrezna kartica na MSI ploci K9N Platinum.



Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
77.46.221.*



+21 Profil

icon Re: [Vista x86] Windows Update && nForce Networking driver24.06.2009. u 22:30 - pre 180 meseci
Na Windows Update možeš da podesiš da ti više ne prijavljuje taj (ili bilo koji drugi) update.
Desni klik na naziv fajla, pa imaš opciju "Do not show this update" (ili je opcija "Hide..." kao na Windows 7)
Onda te neće više daviti... inače sam imao isti problem na jednom računaru i nakon čitanja helpa za navedeni broj greške shvatio da je taj update nepotreban.



Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: [Vista x86] Windows Update && nForce Networking driver

[ Pregleda: 2273 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.