Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mobilna verzija sajta mojDaljinski.rs

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Mobilna verzija sajta mojDaljinski.rs

[ Pregleda: 2140 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Golubović
AV market
Požarevac

Član broj: 3154
Poruke: 586
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.AVmarket.rs


+7 Profil

icon Mobilna verzija sajta mojDaljinski.rs24.08.2011. u 22:09 - pre 153 meseci
Danas je puštena u rad mobilna verzija sajta www.mojdaljinski.rs
koja je dostupna na adresi www.mojdaljinski.rs/m (trebalo bi da radi i detekcija sa glavnog sajta).


Interesuju me vaša mišljenja o ovome kao i predlozi.


Sve slike su prilagođenje mobilnim telefonima (na iOs i Win platformama se vidi super, Android i ostalim još nisam probao...).
Ubačeni su najbitniji segmenti, tako da korisnici mobilnih telefona mogu brzo i jednostavno da reše svoj problem sa daljinskim upravljačem...

Detekcija je stavljena samo na glavnoj stranici full sajta zbog povratka na istu. Da li da radim detekciju za ostale stranice ili ne?

A na FULL sajtu smo dodali i Google+, pa nije na odmet da korisnici istog daju jedan plusić ako im se sviđa ;)
 
Odgovor na temu

matijalukic

Član broj: 242387
Poruke: 80
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: mltutorijali.com


+8 Profil

icon Re: Mobilna verzija sajta mojDaljinski.rs28.08.2011. u 09:20 - pre 153 meseci
Prevelika slova na mobilnoj verziji.
 
Odgovor na temu

kvaju

Član broj: 168744
Poruke: 517
77.221.16.*



+16 Profil

icon Re: Mobilna verzija sajta mojDaljinski.rs28.08.2011. u 11:32 - pre 153 meseci
Prjedlog

Valjalo bi da se nekako lakše može nać neki daljinski npr. treba mi daljinski za LG CRT tv, trenutno nisam kući pa nemogu da vidim koji je točno model, a stvarno mi treba daljinski.
Vidim ima pretraga po slikama, a recimo fino bi bilo da se može recimo odraditi sljedeće
Odaberem LG marku
i po slikama listam i tražim svoj daljinski, tako ću ga sigurno lako naći lakše kada mi izlista samo LG daljinske, a ne sve slike svih daljinski koje imate.
Evo na ebayu sam ga lako našao http://cgi.ebay.com/ws/eBayISA...1388&_trksid=p5197.c0.m619 preko slika samo ukucao LG remote i listao.

Samo prijedlog.

PS. Uvedite isporuku i van srbije :D treba mi taj daljinski :D
 
Odgovor na temu

Ivan Golubović
AV market
Požarevac

Član broj: 3154
Poruke: 586
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.AVmarket.rs


+7 Profil

icon Re: Mobilna verzija sajta mojDaljinski.rs28.08.2011. u 18:35 - pre 153 meseci
Pre svega, hvala na odvojenom vremenu i komentarima.

@matijalukic: Koji OS i program za pregled koristiš? Namerno smo stavili malo veći font, ali to je zato što je isključen zoom. Ako postoji mogućnost postavi screen shot?

@kvaju: Na mobilnoj verziji nema slika originala...

Iz našeg iskustva ljudi najčešće ne znaju kako je izgledao njihov originalni daljinski, stoga da ne bi bilo grešaka mi tražimo od mušterija da nam pošalju sliku originala ako ga imaju još uvek. Ima mnogo sličnih modela i može se desiti da daljinski neće raditi makar ako se razlikuje i za jedan taster.

Što se tiče slanja van Srbije, to je komlikovano iz više razloga:
- Novac bi morao unaprad da bude uplaćen, sa uračunatim troškovima slanja.
- Zbog cene daljinskog, troškovi slanja (samo za zemlje u okolini) su oko 4-5 puta veći od cene daljinskog
- Vreme isporuke... U Srbiji je 1 radni dan, dok za zemlje regiona oko 7 dana pod uslovom da se zbog neke birokratije daljinski ne zaglavi na carini
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Mobilna verzija sajta mojDaljinski.rs

[ Pregleda: 2140 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.