Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Redizajn ili ne - prodavnica računara

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Redizajn ili ne - prodavnica računara

[ Pregleda: 2120 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mdostanic
Miroslav Dostanić
freelancer
Beograd

Član broj: 144780
Poruke: 49
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.sportizmo.rs


Profil

icon Redizajn ili ne - prodavnica računara07.11.2011. u 16:05 - pre 150 meseci
Plan mi je da malo unapredim Internet prodavnicu računara.
Ako možete da mi kažete koji vam se sajt više sviđa:
1.) Da li ovaj: http://www.grappologroup.com/
2.) Ili ovaj novi koji možete da vidite samo na slici pošto još nije završen: http://www.grappologroup.com/novi.png
Samo gornji deo naslovne je završen ali možete da zaključite o čemu se radi i steknete dobar utisak. Interesujem da znam da li da nastavim sa redizajnom ili ostanem na starom.

Unapred hvala :)
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Redizajn ili ne - prodavnica računara07.11.2011. u 16:23 - pre 150 meseci
Ovaj aktivni (stari) sajt ili prodavnica .... sasvim ok.
Ne bi trebao da diraš ništa . OSIM.. možda, samo na starom da promeniš onaj deo gde je grapolo sekcija.
Taj deo onako, malo nezgodno bode oči. Isuviše šaren. Ta kolekcija boja je dovoljna samo na jednom mestu (gore desno). Ne treba ti i sa leve strane.

Probaj da taj deo levi, šareni (komercijala - prodaja, servis, export - import, itd.. ) napraviš tako da boje koje se nalaze na predlogu za redizajn zamene postojeće..
Odaberi jednu boju (tu neku tamno plavu koja dominira na slici) i načičkaj za svaku liniju sve svetliju i svetliju nijansu..

I šta bi mogao još (na starom).. dodaj samo malo css-a za ul li meni za izbor artikala (kompletna ponuda).

ul li:hover, ul li a, ul li a:link, ul li a:hover, ul li a:active, ul li a:visited ..... ul li ul li:hover itd...

TO je dakle moje mišljenje i ono što mi je upalo u oko tj. zaštrčalo.

A i nisam neki potrošač, čisto da znaš.

Pozz.
about:networking
 
Odgovor na temu

Oberlan
Student
BiH

Član broj: 290975
Poruke: 68
*.tel.net.ba.



+3 Profil

icon Re: Redizajn ili ne - prodavnica računara09.11.2011. u 12:05 - pre 150 meseci
Znate kako se kaže, da korisnik čim učita stranicu, u sekundi mu mozak kaže dali mu se stranica sviđa ili ne.
Meni je bolji novi dizajn, samo što bih možda u lijevi tower sa linkovima ubacio neki banner ili sliku (kao što imaš desno akcija ili dostava), čisto da razbijem monotoniju
To je moje mišljenje
 
Odgovor na temu

neshaj
nema

Član broj: 283670
Poruke: 10
213.240.48.*



+1 Profil

icon Re: Redizajn ili ne - prodavnica računara11.11.2011. u 12:03 - pre 150 meseci
meni se vise svidja stari...
 
Odgovor na temu

MPesic
Beograd

Član broj: 164946
Poruke: 124
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+25 Profil

icon Re: Redizajn ili ne - prodavnica računara11.11.2011. u 22:13 - pre 150 meseci
Meni se novi vise dopada. Stari mi je odbojan zbog velicine fontova. Jedino bih mozda malo razgranicio artikle koji se nalaze u sredini.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Redizajn ili ne - prodavnica računara

[ Pregleda: 2120 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.