Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Contrast mape za IGO ?

[es] :: GPS :: Contrast mape za IGO ?

[ Pregleda: 11326 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.ptt.rs.



+76 Profil

icon Contrast mape za IGO ?06.05.2012. u 17:33 - pre 144 meseci
Da li su Contrast mape za Evropu jednako dobre kao za Srbiju?

Probao sam neke razne, ali recimo samo Contrast u mom gradu ima moju ulicu (koja se tako zove više od 15 godina, bila je deo druge, pa su joj dali posebno ime) i brojeve u nekim ulicama...

Ako imam samo contrast mapu srbije, a recimo druge mape za evropu, neću moći da pravim rute internacionalne?

Tek pre par dana sam probao navigaciju na telefonu, nov sam u ovome, pa mi treba pomoć.
 
Odgovor na temu

LakiKG
Kragujevac

Član broj: 89887
Poruke: 106
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Contrast mape za IGO ?07.05.2012. u 20:31 - pre 144 meseci
Contrast mape imas za Srbiju i za Crnu goru. I to su najdetaljnije mape za nas. E sad... Top mape, ili na netu cesto pise local providers se obicno slazu sa Contrastom. Navteq i Teleatlas se najcesce "ne jasu" na granicnim prelazima sa Contrastom. Na fabrickoj (pravoj) navigaciji je to lako resava sa skinovima i Map Changerom. Na telefonu probaj sa 2 rute (do granice i nazad)
 
Odgovor na temu

srdjan_m
Programer
St.Pazova

Član broj: 29217
Poruke: 262
*.masel.rs.



+12 Profil

icon Re: Contrast mape za IGO ?08.05.2012. u 07:18 - pre 144 meseci
Najzgodnija kombinacija ti je Contrast za CRB i CG, TopMap paket (lokalni proizvodjaci mapa) za susedne zemlje, a ostatak Evrope Navteq.

P.S.
Za Bugarsku takodje mozes staviti Navteq jer je bolja mapa od lokalne, a i nema problema sa vezivanjem sa Contrastom.
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Contrast mape za IGO ?

[ Pregleda: 11326 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.