Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mapchanger menjanje mapa na igo android

[es] :: GPS :: Mapchanger menjanje mapa na igo android

[ Pregleda: 8365 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

backo_el
Milan Dundovic
Novi Sad

Član broj: 126619
Poruke: 86
*.static.abakusbp.net.



Profil

icon Mapchanger menjanje mapa na igo android17.03.2013. u 16:25 - pre 134 meseci
Pozdrav,

Da li neko moze da da upustvo sto se tice menjanja mapa Tom Tom,Navteq i Tom Map na programu Igo primo za android mapchangerom.d
Znaci kako ga instalirati,detaljno kako preimenovati koji folder ,file,sys file i tako dalje.Hvala unapred
backo
 
Odgovor na temu

pbenka
Bački Petrovac

Član broj: 41366
Poruke: 506
*.mediaworksit.net.



+54 Profil

icon Re: Mapchanger menjanje mapa na igo android18.03.2013. u 12:18 - pre 134 meseci
Ja koristim programčić GJA Utility, to je u sastavu GJA skina, ali radi i kao posebna aplikacija. Program pre pokretanja Igo-a, menja imena foldera map i poi, prema željenom setu karata. Za download, google je tvoj drug.
Pavel - yt7ta
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
195.178.50.*



+110 Profil

icon Re: Mapchanger menjanje mapa na igo android08.08.2013. u 11:14 - pre 129 meseci
Imam probleme sa GJA Utility v1.5

Prvi put kada pokrećem GJA sve je lepo detektovao i učita set mapa koje sam izabrao (npr. map_NQ).

Kada ponovo hoću da pokrenem GJA on ne detektuje više folder koji sam prvi put uzabrao (npr. map_NQ) to mesto je prazno, kada izberem drugi set npr. TT, prijavi da je uradio promenu, digne iGo ali mape ostaju samo od one prve promene.

Jel postoji neko uputstvo za GJA ? Našao sam za sada samo ovo: http://www.alter.si/tabla/show...t/0/Number/1730468/an/0/page/0

Nažalost neće tako da radi kod mene...
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

pbenka
Bački Petrovac

Član broj: 41366
Poruke: 506
*.dynamic.stcable.net.



+54 Profil

icon Re: Mapchanger menjanje mapa na igo android09.08.2013. u 09:40 - pre 129 meseci
Dali imaš u odgovarajućim folderima za mape fajlove map.ch odnosno za poi - poi.ch. Fajl map.ch je tekstualni fajl i njegov sadržaj je npr. za tomtom mape map_tt dok u poi.ch piše poi_tt. Sadražj map.ch se menja u zavisnosti u kom folderu se nalazi. Nadam se da sam bio dovoljno jasan. GJA Utility je potrebno pokrenuti samo kada je potrebno promeniti karte. Dakle ako želiš koristiti iste karte kao i kod poslednjeg pokretanja Igo, dovoljno je pokrenuti samo Igo.
Pavel - yt7ta
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Mapchanger menjanje mapa na igo android

[ Pregleda: 8365 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.