Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Promena rezolucije u video fajlovima...

[es] :: Video kompresija :: Promena rezolucije u video fajlovima...

[ Pregleda: 4003 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Neko_Mi_Maznuo_Nick

Član broj: 284434
Poruke: 16



+16 Profil

icon Promena rezolucije u video fajlovima...25.08.2014. u 16:17 - pre 116 meseci
Kako bih mogao da smanjim rezoluciju za .mov fajlove ali da se ne radi rekompresija fajlova koja jako dugo traje na mom racunaru a uz to i procesor je na 100% pa je moj racunar skoro neupotrebljiv za neke druge "zadatke".

Za sada mi je najbrze (a i procesor mi nije zakucan na 100%) da video prvo uploadujem na youtube a zatim ga skinem u manjoj rezoluciji. Ali i taj proces mi neodgovara jer nemam dovoljno brz upload.

Hvala unapred!
 
Odgovor na temu

Neko_Mi_Maznuo_Nick

Član broj: 284434
Poruke: 16



+16 Profil

icon Re: Promena rezolucije u video fajlovima...25.08.2014. u 17:46 - pre 116 meseci
Takve video fajlove vec dobijam. Naravno da bih podesio manju rezoluciju da ih ja pravim. :)

Mene zanima da li postoji neki program koji moze da smanji rezoluciju video fajlova a da ne radi rekompresiju, koja ume da potraje poprilicno dugo. Na youtube saljem jer youtube bukvalno trenutno smanji rezoluciju a onda ga ja samo preuzmem u mp4 formatu. Da se ne ponavljam....
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Promena rezolucije u video fajlovima...25.08.2014. u 21:02 - pre 116 meseci
A da li tebi to deluje logicno?
 
Odgovor na temu

Neko_Mi_Maznuo_Nick

Član broj: 284434
Poruke: 16



+16 Profil

icon Re: Promena rezolucije u video fajlovima...25.08.2014. u 22:00 - pre 116 meseci
Ne znam, ne bavim se time, zato i pitam na forumu.
Na nekim forumima sam citao da je moguca izmena rezolucije video fajla bez rekompresije, ali verovatno ipak nije.
Verovatno furaju kvantne racunare a mozda je i vreme da posaljem svoj u penziju. :)

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video kompresija :: Promena rezolucije u video fajlovima...

[ Pregleda: 4003 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.