Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako instalirati iGO na telefon Meizu MX4

[es] :: GPS :: Kako instalirati iGO na telefon Meizu MX4

[ Pregleda: 2979 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Karlo Veliki

Član broj: 328554
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Kako instalirati iGO na telefon Meizu MX426.03.2015. u 10:08 - pre 110 meseci
Molim za pomoc oko instaliranja iGO na telefon Meizu MX4 . Unapred hvala svim dobrim ljudima .
 
Odgovor na temu

smsoft
Kraljevo

Član broj: 118585
Poruke: 390
*.dynamic.sbb.rs.



+80 Profil

icon Re: Kako instalirati iGO na telefon Meizu MX426.03.2015. u 16:32 - pre 110 meseci
Sve kopiraj na internu karticu, pa odatle instaliraj.....to vazi za sve Kit-Kat Android softvere.
Obrati paznju da imas odgovarajuci data.zip
Ima dosta foruma gde se mozes detaljnije informisati, da sad ovde ne sirimo pricu.
"With SM Soft, one's never alone."
 
Odgovor na temu

Karlo Veliki

Član broj: 328554
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kako instalirati iGO na telefon Meizu MX408.04.2015. u 20:30 - pre 109 meseci
Hvala ti SMSOFT što si se potrudio da pomogneš još više bi pomogao da znaš za koji i kakav telefon tražim pomoć da onda odgovaraš. Pun je internet ljudi koji se razumeju tačnije misle da se razumeju i u softver i u hardver kao što si ti .Kada neko traži konkretnu pomoć , sa konkretnom pomoći se javiš i pomogoneš .
 
Odgovor na temu

smsoft
Kraljevo

Član broj: 118585
Poruke: 390
*.dynamic.sbb.rs.



+80 Profil

icon Re: Kako instalirati iGO na telefon Meizu MX408.04.2015. u 22:56 - pre 109 meseci
Pun je internet i forumi onih koji traze pomoc, a ni sami ne znaju sta hoce. To sto si ti trazio je sve, samo ne KONKRETNO!
Dve nedelje niko osim mene nije odgovorio na tvoj post, nije bas da niko nista ne zna o instalaciji iGO-a, al` kako si pitao tako ti je i odgovoreno.
Da si i malo ozbiljan, napisao bi sam nesto o svom telefonu, a bitno za instalaciju iGO-a.

-verzija softvera
-rezolucija ekrana
-eksterna kartica... imas/nemas
-da li prvi put instaliras iGO? (bitno zbog pravilne deinstalacije prethodnog)

Ovako, ja sam umesto tebe kopao po net-u podatke o tvom ljubljenom telefonu, a poznajuci instalaciju iGO-a nisam nasao nista specijalno sto bi ga izdvojilo od ostalih.
Ali posto si izrazio sumnju u mene, ja ovde pricu zavrsavam, nadam se da sam dovoljno pomogao.



"With SM Soft, one's never alone."
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Kako instalirati iGO na telefon Meizu MX4

[ Pregleda: 2979 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.