Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je Hardware u pitanju

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: Da li je Hardware u pitanju

[ Pregleda: 1532 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vito64

Član broj: 329695
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Da li je Hardware u pitanju27.06.2015. u 12:59 - pre 106 meseci
Moje specifikacije:
Procesor:AMD Athlon 2 x2 240
Graficka:Gigabyte Geforce GT 220(Rez. 1366X768 60Hz) (Drajveri up to date) (DirectX 10.1)
Ram:2Gb
Maticna ploca:Gigabyte GA-M720-US3
Operativni sistem:Windows 7 ultimate 32Bit

Moj problem:Kada igram Assassin's Creed 1,2 ili 3 Cuje se neki cudan zvuk iz kucista,da budem precizniji u zadnjem delu kucista,kod graficke i
maticne i posle tog zvuka,zvuk u igri delimicno nestane(npr.necuje se trcanje,muzika,ali se cuje kada npr. nekog porezes macem cuje se pocetni deo tog zvuka) i igra se malo posle toga zamrzne i dok stoji tako zamrznuto opet se cuje onaj zvuk(Zvuk se cuje kao kratko,pistavo blip i jako je iritirajuc) i to tako stoji neko vreme pa pusti i onda ili NEKO vreme igra radi normalno ili i posle toga nema zvuka i ako pokusas da udjes u mapu ono sa zamrzne ili na meni igra se isto zamrzne.Nema nekih odredjenih delova u igri gde se to desava.Ne desava mi sa na drugim igrama i ne desava se kada nisam u igri.Izvinite ako ima ista ili slicna tema ali molim vas za pomoc.Interesuje me samo dali je to greska do igre ili do nekog dela u kompjuteru i ako jeste,koji bi to deo mogao da bude i zbog cega.VELIKO HAVALA unapred.



 
Odgovor na temu

Zricfield
Adel Sejdovic
Nema se vremena za posao
Spavanje do 12h
Novi Pazar, Serbia

Član broj: 328692
Poruke: 12
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Da li je Hardware u pitanju25.10.2015. u 02:50 - pre 102 meseci
Imao sam sličan problem sa tom igrom. Tvoj problem bi trebalo da reši diskonektovanje sa interneta. Izvuci kabl ore nego što uključiš igru i javi rezultate.
 
Odgovor na temu

Vito64

Član broj: 329695
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Da li je Hardware u pitanju29.12.2015. u 13:20 - pre 100 meseci
Bio si u pravu.Sada nezamrzava vise i malo je recko sad nerecka.Hvala za resenje.
 
Odgovor na temu

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: Da li je Hardware u pitanju

[ Pregleda: 1532 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.