Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban program zaa menjanje IP adrese

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Potreban program zaa menjanje IP adrese

[ Pregleda: 5300 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Screaming Eagle
Ljubisa Arsenovic
nemam
nemam
Zemun-Beograd , Srbija

Član broj: 326337
Poruke: 42

Sajt: www.iptorrents.com


+5 Profil

icon Potreban program zaa menjanje IP adrese28.07.2016. u 19:07 - pre 93 meseci
Zamoli bih ovde nas struchnjake ( strucna lica) da mi pomognte, i da mi objasnite , tojest zapravo da mi postavite download link za Program preko kojeg mogu da promenim svoju Ip adresu kad god mi to zatreba.
Prvo zbog Igrc krstarice kad me recimo banuju ili kad hocu da promenim svoj Nik-name a da mi nebude ista IP adresa, neggo sasviim neka druga, zelim da mi postavite ovde u mojoj temi Download link nekog dobrog i naravno korisnog programa ove namene. Pa vas eto zaista naj lepse molim da mi ppomognte i da mi objasnite kako taj vas program za promenu IP adrese funkcionise i na kom principu radi tojest kako da promenim svojuIP adresu ( da dodje do promene IP adrese).


Naj lepse unapred hvala vas Screaming Eagle
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Potreban program zaa menjanje IP adrese28.07.2016. u 19:24 - pre 93 meseci
Prvo se skoncentrisi na pisanje!
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1537
87.116.189.*



+265 Profil

icon Re: Potreban program zaa menjanje IP adrese28.07.2016. u 20:22 - pre 93 meseci
Moja ti je preporuku da se manes krstarice, elita i slicnih. Uvek ce biti tih koji te ne razumeju i prave probleme ... dakle:

https://www.torproject.org/download/download.html.en

skines ovo , instaliras i odes na neki od sajteva koji se zavrsavaju na .onion

Ima svega, radis sta oces, nema srpski jezik i komentara kako se ne koncentrises na pisanje ....
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

Screaming Eagle
Ljubisa Arsenovic
nemam
nemam
Zemun-Beograd , Srbija

Član broj: 326337
Poruke: 42

Sajt: www.iptorrents.com


+5 Profil

icon Re: Potreban program zaa menjanje IP adrese29.07.2016. u 14:24 - pre 93 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Prvo se skoncentrisi na pisanje!


Sta oces da kazes sa ovim leba ti ? Zasto mi lepo ne pomognes? nego mi tu nesto bezvezno opominjes bez razloga... eto samo da bih me opomenuo...
Umesto dami lepo das download link za ovaj program st i treba ti mene opimnjes i bez veze kao savetujes uh jaka stvar ...moje pisanje....


Citat:
whitie2004:Moja ti je preporuku da se manes krstarice, elita i slicnih. Uvek ce biti tih koji te ne razumeju i prave probleme ... dakle:

https://www.torproject.org/download/download.html.en

skines ovo , instaliras i odes na neki od sajteva koji se zavrsavaju na .onion

Ima svega, radis sta oces, nema srpski jezik i komentara kako se ne koncentrises na pisanje ....

Aman covece necu da se manem sto se manuo kad mi je to zanimacijai volim da se dopisujem sa ljudima i upoznajem.... sta tu ima lose?
i sta ovo sto si mi dao kava je ovo glupost ?
i kaoju su to to sajtovi sa .onion ? Sigurno sadrze opasne Viruse da mi obore sistem nesto kao trojnaci i ta cuda ?
garant....

kao sto rekoh malo pre, umesto da mi pomognete da mi date Download link za program s kojim mogu da menjam svoju IP adresu vi se ovde zezate samom :/
 
Odgovor na temu

chkalja
Bojan Petrovic
Beograd

Član broj: 24443
Poruke: 74



+2 Profil

icon Re: Potreban program zaa menjanje IP adrese29.07.2016. u 15:03 - pre 93 meseci

Ako se samo dopisujes i upoznajes, zasto bi te neko banovao sa sajta?

Ovo ti je program koji menja IP adrese racunara:
http://www.netsetman.com/en/freeware

Postavljam ga samo zato sto znam da neces znati da ga koristis, i bice ti nefunkcionalan posto ne znas sta trazis.

Ubuduce se finije obracaj ljudima koji zele da ti pomognu



 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Potreban program zaa menjanje IP adrese29.07.2016. u 15:38 - pre 93 meseci
@Screaming Eagle
Šta ti nije jasno u Lavovoj poruci? Em si nepismen, em si išarao poruku k'o dečju slikovnicu, em ne znaš šta ti u stvari treba. Kaki qurats promena IP adrese, kakvi bakrači, ne prepoznaju te po tome kada se registruješ posle banovanja. whitie2004 ti je dao jedno od mogućih rešenja, ali ti se nisi udostojio da proveriš o čemu se radi već si odmah ono što ne razumeš požurio da nazoveš glupošću. A jedina glupost ovde je tvoje ponašanje, gde bahato zahtevaš da drugi rešavaju tvoje probleme a đokom ne mrdaš da učestvuješ u primeni saveta.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Potreban program zaa menjanje IP adrese29.07.2016. u 17:45 - pre 93 meseci
Pre nego krenem na plac,ne mogu da odolim.

Kada sam napisao Prvo se skoncentrisi na pisanje! ne koristim na ovoj masini za net ćirlićnu tastaturu

pa je ispalo pisanje umesto pišanje.Mislio sam po tezini teksta da imas problema sa prostatom.

A precizan odgovor si dobio,samo izgleda da pored pisanja imas problema i sa citanjem.

Ili se pravis.......


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Screaming Eagle
Ljubisa Arsenovic
nemam
nemam
Zemun-Beograd , Srbija

Član broj: 326337
Poruke: 42

Sajt: www.iptorrents.com


+5 Profil

icon Re: Potreban program zaa menjanje IP adrese31.07.2016. u 12:09 - pre 93 meseci
Citat:
chkalja:

Ako se samo dopisujes i upoznajes, zasto bi te neko banovao sa sajta?

Ovo ti je program koji menja IP adrese racunara:
http://www.netsetman.com/en/freeware

Postavljam ga samo zato sto znam da neces znati da ga koristis, i bice ti nefunkcionalan posto ne znas sta trazis.

Ubuduce se finije obracaj ljudima koji zele da ti pomognu

:) :) :)


@chkalja Hvala ti za link!
Alito si namerno uradio na neki nacin, zaista znaju ci da stvarno ne znam kako se koristi, mislim nije ni malo uredu al aljde , ja sam naj lepse zatrazio i zamolio da mi se postavi program i da napiste objasnjenje kako se korsiti ili da postavite video snimak.

A naravno da znam sta hocu i sta trazim, > Program za Promenu IP Adrese < Naparimer evo zasto mi treba tamo kad udjes na IRC server od Krstvarice, sigurno znas da postoji javi Chat i takozvani PVT.
e sad kad Pises neki tekst na javi tipa > Velikim slovima, ili ga ponovis 2-3 puta u roku od 2 minuta ili slicno... Oni te banuju na , sta znam 3-4 sata. Pa da bih mogao da udjes ponovo morao bih da promenim svoju IP od modema da bih uso tipa za 5 min , odmah nakon banovanja...

>>> "MI SMO , I BITICEMO FINI" <
_____________________________________________________________________________________________________________

Citat:
SlobaBgd:
@Screaming Eagle
Šta ti nije jasno u Lavovoj poruci? Em si nepismen, em si išarao poruku k'o dečju slikovnicu, em ne znaš šta ti u stvari treba. Kaki qurats promena IP adrese, kakvi bakrači, ne prepoznaju te po tome kada se registruješ posle banovanja. whitie2004 ti je dao jedno od mogućih rešenja, ali ti se nisi udostojio da proveriš o čemu se radi već si odmah ono što ne razumeš požurio da nazoveš glupošću. A jedina glupost ovde je tvoje ponašanje, gde bahato zahtevaš da drugi rešavaju tvoje probleme a đokom ne mrdaš da učestvuješ u primeni saveta.


@SlobaBgd vazno je da ste vi pismeni xD a isarao sam jer sam hteo da je nagalasim to je bio jedini razlog. Kao rekoh malo pre chkalji, > TACNO ZNAM STA MI TREBA < > PROGRAM ZA PROMENU IP ADRESE<
Ni taj @whitie-ov program mi nije ni malo jasan probao sam ga i ne umem da rukujem sa njim niti znam sta treba da ukucam niiti da kliknem na taj > torbrowser<
Elem @SlobaBgd da se na primer znamo dosta drugo , uzivo bi ti sad svsta reko na ovu tvoju recenicu > " A jedina glupost ovde je tvoje ponašanje" Psto nije tako , biti cu fin i pravcu se da nista nisi napisao, da ja znam tolko koji sta program kako gde kao vi pojedinci , ja nebih bio ovde niti bih sad vo pisao... A itekako umem da ucestvujem u pimeni saveta za tvoju inforacju kad je neko " FIN" prema meni i kad mi lepo objasni i pokaze , da mi lepo postavi download link, pa mi onda lepo objasno : ovo idvako, ovo ide onako, kliknes ,ovde , pa klines ovde pa klines unde pa kliknes tu i ovde upises ovo i tako ili da mi se postavi video snimak ... A ti tako, al dobro, kontam da si staiji lik pa tako mi pises:) Kao krituku...
A i nisam bahat kad me malo boje upoznas... A trazim jer mi treba jer nemogu da nadjem eto.

_____________________________________________________________________________________________________________
Citat:
Lavlja_Jazbina:

Pre nego krenem na plac,ne mogu da odolim.

Kada sam napisao Prvo se skoncentrisi na pisanje! ne koristim na ovoj masini za net ćirlićnu tastaturu

pa je ispalo pisanje umesto pišanje.Mislio sam po tezini teksta da imas problema sa prostatom.

A precizan odgovor si dobio,samo izgleda da pored pisanja imas problema i sa citanjem.

Ili se pravis.......


@Lavlja_Jazbina A ti sad nisi bagaht ? Prozivas me , zezas paaaaaa bate nije fer ni malo... a vamo ja se bahato ponasam , a sta je sad ovo ? nije ni malo uredu , sta sad ja sad treba da tebe recmo da uvredim do koske nesto... naj strasnije, kako bi se ti osecao ? Nije ni malo uredu sto sad ovom porukom prozivas ovako
to mozda ti imas problem: sa prostatom i sa sluom i sa vidom ili moci govra, sta znam nije na meni da presudujem mozda i este i tako al necu za sigurno da kazem da jeste, ali 85,78% da je mozda tako

Nevalja govotiti nesto o nekome kad neznas da li on to zaista ima ili nema pa bilo sta da je , nemora to da bude " boljka" evo ja recmo tvrdim da imas naj prostoji mis na kuglicu u stanu i da nemas bolji eto!
i da nemas para da kups drugi... na primer, kao sto ti me nene prozivas i tu mi kacis slike , evo da ja okacim tebe > ovo ti koristis dragi moj Lave xD
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Potreban program zaa menjanje IP adrese

[ Pregleda: 5300 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.