Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Adobe Illustrator CC

[es] :: Vektorska grafika :: Adobe Illustrator CC

[ Pregleda: 3026 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

big mamma
prevodilac
Novi Sad, Srbija

Član broj: 291445
Poruke: 8
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Adobe Illustrator CC29.12.2016. u 20:33 - pre 88 meseci
Pozdrav svima,

Interesuje me gde kod nas može da se nabavi Adobe Illustrator CC, ništa ne razumem kako se moze nabaviti. Od neke godine vidim ne prodaju više softver, nego ide licenciranje, ali opet kako to sve funkcioniše, obzirom da ljudima iz Srbije nije dozvoljen pristup? Opet vidim da se u WinWinu može kupiti licenca, ali kako kad iz Srbije ne može da se pristupi njihovom sajtu. Da li neko može da pojasni kako neki ovde kod nas nabavljaju taj Illustrator? Meni nije bitno može i neka piratska verzija.
 
Odgovor na temu

vidonk
Slobodan Vidovic
Niksic

Član broj: 192156
Poruke: 354
62.4.55.*



+9 Profil

icon Re: Adobe Illustrator CC11.09.2017. u 21:30 - pre 79 meseci
Citat:
big mamma: Pozdrav svima,

Interesuje me gde kod nas može da se nabavi Adobe Illustrator CC, ništa ne razumem kako se moze nabaviti. Od neke godine vidim ne prodaju više softver, nego ide licenciranje, ali opet kako to sve funkcioniše, obzirom da ljudima iz Srbije nije dozvoljen pristup?


Nešto nisi razumio ili si pogrešno pročitao, kako ne produju softwer, pa Ilustrator je software i ne znam za tebe kako ti pristup nije dozvoljen ali ja mogu da preuzmem verziju koja traje 30 sa njihovog zvaničnog sajta

Citat:
big mamma:
Opet vidim da se u WinWinu može kupiti licenca, ali kako kad iz Srbije ne može da se pristupi njihovom sajtu. Da li neko može da pojasni kako neki ovde kod nas nabavljaju taj Illustrator? Meni nije bitno može i neka piratska verzija.


Lijepo odeš u WinWin i kupiš Ilustrator sve će ti oni objasniti

Srdačan pozdrav
Signaure Hamer Dev .inc
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2679



+690 Profil

icon Re: Adobe Illustrator CC12.09.2017. u 07:38 - pre 79 meseci
Ako ti treba račun, onda kupiš kod zvaničnih distributera/zastupnika u Srbiji, na sajtu Adobe-a imaš koje su to firme (samo u formi odaberi Serbia):
http://adobedealreg.force.com/PartnerSearch?lang=sr

Ako ti nije potreban račun za povrat PDV-a ili završni račun, kupiš 'online' gde nađeš najpovoljniju cenu, samo opet kod ovlašćenjih prodavaca, a ne kod onih koji jeftino nude piratske kopije.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vektorska grafika :: Adobe Illustrator CC

[ Pregleda: 3026 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.