Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

iCloud, izgubio sam slobodan prostor. Oko 3.8 GB nepoznatog dokumenta. Kako da ga obrisem?

[es] :: Iphone :: iCloud, izgubio sam slobodan prostor. Oko 3.8 GB nepoznatog dokumenta. Kako da ga obrisem?

[ Pregleda: 1626 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

erngab
Palić

Član broj: 41005
Poruke: 249
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon iCloud, izgubio sam slobodan prostor. Oko 3.8 GB nepoznatog dokumenta. Kako da ga obrisem?08.05.2017. u 13:45 - pre 83 meseci
Hi!
Ne koristim Pages, Numbers, Keynot.
Obrisao sam sve iz iCloud Driv. iCloud Drive je potpuno prazan.
iPad Backup sam obrisao.
Koristim oko 250 MB prostora, treba da imam oko 4.75 GB slobodnog. (iCloud Photo Library 229.9 MB; Documents & Data 4.7 MB; Mail 14.5 MB; Backup 0 KB)
Medjutim imam slobodno samo 913 MB od 5.0 GB.
U iCloudu imam oko 3.8 GB meni nepoznatog dokumenta, kojemu ne mogu nikako pristupiti i ne mogu ga obrisati.





iCloud sam najvise koristio za backup iPada. Zadnja velicina backupa je bila oko 3.5 GB i predpostavljam da je nekako kod brisanja zadnjeg backupa, doslo do greske i umesto da obrise, pretvorio ga je u neke dokumente.

Napravio sam iPad backup sa raspolozivim slobodnim prostorom (iskljucio sam sve aplikacije...), misleci da cu brisanjem novog backupa obrisati i ona dokumenta, ali nije pomoglo.



Mislio sam nazvati Applov korisnicki servis u Hrvatskoj (0800 222 427) ali ga ne mogu nazvati iz Srbije.

Neki predlog, ideja
Poz!
Ernest
 
Odgovor na temu

[es] :: Iphone :: iCloud, izgubio sam slobodan prostor. Oko 3.8 GB nepoznatog dokumenta. Kako da ga obrisem?

[ Pregleda: 1626 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.