Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uklanjanje licnih slika i informacija sa Google pretrage

[es] :: Google :: Uklanjanje licnih slika i informacija sa Google pretrage

[ Pregleda: 2886 | Odgovora: 18 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1218



+36 Profil

icon Uklanjanje licnih slika i informacija sa Google pretrage30.10.2018. u 06:22 - pre 65 meseci
Doziveo sam saobracajnu nesrecu i novinari su izasli na teren slikali me unezvredjenog ,sokiranog.
Sada se moje slike svugde vrte dok sam obliven krvlju,pisao sam webmasteru da ukloni ali se on oglusio.Google takodje nece da ukloni preko webremoval tool.
Sta da radim?>malo me blam
NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Micanje licnih slika i informacija sa Google trazilice30.10.2018. u 06:32 - pre 65 meseci
Ne treba oko toga sa webmasterom da se ganja nego sa vlasnikom sajta. Pošlaji im ozbiljan dopis u kome ćeš se pozvati na Zakon (a mislim daimaš dovoljno elemenata po pitanju povrede dostojanstva ličnosti) i zahtevaj da sav materijal sklone i traži naknadu za to što su već objavili.

Bolje je da angažuješ advokata koji je verziran za takve slučajeve jer on tačno zna kako treba postupiti.
 
Odgovor na temu

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1218



+36 Profil

icon Re: Micanje licnih slika i informacija sa Google trazilice30.10.2018. u 06:56 - pre 65 meseci
nesreca se desila u mexicu i sad pitam meksicke prijatelje,kazu da meksiko nema zakon za internet
NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Micanje licnih slika i informacija sa Google trazilice30.10.2018. u 07:26 - pre 65 meseci
Nema to veze sa Internetom. Dostojanstvo je univerzalni pojam.

 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Micanje licnih slika i informacija sa Google trazilice30.10.2018. u 15:24 - pre 65 meseci
Gde je problem sa dostojanstvom ako je neko slikan povređen posle saobraćajke? Možda je objavljeno i na televiziji, da se briše iz programa? Osim ako nisi krivac pa te mafija potraži a inače se ja ne bih igrao sa zakonom u Meksiku, tamo su više na vlasti bande nego zakon.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Micanje licnih slika i informacija sa Google trazilice30.10.2018. u 15:46 - pre 65 meseci
To sto ti ne vidis problem je tvoja stvar.
Decko ocigledno ima problem.

 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Micanje licnih slika i informacija sa Google trazilice30.10.2018. u 16:42 - pre 65 meseci
Ja to odavno govorim!
 
Odgovor na temu

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1218



+36 Profil

icon Re: Micanje licnih slika i informacija sa Google trazilice30.10.2018. u 18:29 - pre 65 meseci
Ne kakite.
Od muve praviti slona.
Budi u necijoj kozi pre nego sto das sud.
Ne,nemam problem sa zakonom.
Onako je kako sam napisao
NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

1sloba1
novi sad

Član broj: 324893
Poruke: 15



+8 Profil

icon Re: Micanje licnih slika i informacija sa Google trazilice30.10.2018. u 19:18 - pre 65 meseci
https://www.youtube.com/watch?v=zNBO2hLy0Ao
 
Odgovor na temu

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1218



+36 Profil

icon Re: Micanje licnih slika i informacija sa Google trazilice20.11.2018. u 06:55 - pre 65 meseci
Da li novinski članci vremenom isteknu online,hosting ,prostor itd?
NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Micanje licnih slika i informacija sa Google trazilice20.11.2018. u 07:39 - pre 65 meseci
Citat:
luaay: Da li novinski članci vremenom isteknu online,hosting ,prostor itd?


Ne baš. Postoji nekoliko servisa koji arhiviraju sav sadržaj tako da praktično uvek možeš da došeš do nečega što je ikada obajvljeno na internetu, čak i ako više ne postoji na orginalnom mestu gde je objavljeno.

 
Odgovor na temu

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1218



+36 Profil

icon Re: Micanje licnih slika i informacija sa Google trazilice20.11.2018. u 08:34 - pre 65 meseci
Citat:
Predrag Supurovic: Ne baš. Postoji nekoliko servisa koji arhiviraju sav sadržaj tako da praktično uvek možeš da došeš do nečega što je ikada obajvljeno na internetu, čak i ako više ne postoji na orginalnom mestu gde je objavljeno.


zanimljivo.cak i ako webmaster obrise?
zar se hosting ne placa i zasto bi neko dzabe arhivirao neki tudji sadrzaj a ima pregrst svojeg?
to je isto kao da ja u supi drzim pregrst svojih stvari i komsija mi trazi da i njegove ubacim a jedva imam za svoje. tako ja to gledam.
NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
109.72.51.23



+1064 Profil

icon Re: Uklanjanje licnih slika i informacija sa Google pretrage20.11.2018. u 08:46 - pre 65 meseci
Svako moze skinuti stranicu i sacuvati je za svoje potrebe. Tu ne mozes nista.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Micanje licnih slika i informacija sa Google trazilice20.11.2018. u 13:39 - pre 65 meseci
Citat:
luaay:
zanimljivo.cak i ako webmaster obrise?
zar se hosting ne placa i zasto bi neko dzabe arhivirao neki tudji sadrzaj a ima pregrst svojeg?
to je isto kao da ja u supi drzim pregrst svojih stvari i komsija mi trazi da i njegove ubacim a jedva imam za svoje. tako ja to gledam.


Slažem se da nema neke ekonomske logike (bar ne očigledne nama smrtnicima) ali to rade.

Vidi https://archive.org/web/


 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Uklanjanje licnih slika i informacija sa Google pretrage20.11.2018. u 14:07 - pre 65 meseci
@luuay

Ništa se ne sekiraj oko toga. Niko se osim tebe, najverovatnije, neće sećati ničega za manje od mesec dana. Sve silne informacije koje ljudi gutaju svakodnevno ... 90% onoga što su pročitali i videli ode u recycle bin. Mozak sam to reguliše, odavno smo svi istrenirani na takve automatske radnje. Od previše nepotrebnih i neželjenih informacija, mozak se sam brani. To je valjda normalno. Ja ne kažem da je informacija da si ti imao saobraćajku nebitna i da je to isto kao da se neko okliznuo na koru od banane i ugruvao g00zicu, nemoj pogrešno da me shvatiš.

Pođi od sebe (ne samo ti, bilo ko od nas).
Šta si zadnje ručao i šta si gledao nakon tog obroka dana: 23.08.2018. ?
about:networking
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9444
*.static.avana.rs.



+10242 Profil

icon Re: Uklanjanje licnih slika i informacija sa Google pretrage20.11.2018. u 14:09 - pre 65 meseci
Pa da.
I gmail čuva bukvalno sve mejlove ikad napisane. Nema veze što si ti obrisao email. Ti si ga zapravo "obrisao" i ne vidiš ga više. A on postoji negde trajno.
Da ne pominjem i ostale "social networks" koje rade isto.

Kao što se po kinotekama čuva sve šta je ikad snimljeno na filmskoj traci, po fonotekama se čuva sve šta je ikad snimljeno na neki nosač zvuka i tako.

Ko to radi ? "CIA, snajka CIA."
Zapravo, to rade kojekakve nevladine organizacije i kompanije koje od država dobijaju određena finansijska sredstva za "projekte" tog tipa.

Kome to treba ? Ne zna se, ali nema frka, možda će nekom da zatreba.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1218



+36 Profil

icon Re: Uklanjanje licnih slika i informacija sa Google pretrage20.11.2018. u 22:43 - pre 65 meseci
Citat:
plus_minus:
@luuay

Ništa se ne sekiraj oko toga. Niko se osim tebe, najverovatnije, neće sećati ničega za manje od mesec dana. Sve silne informacije koje ljudi gutaju svakodnevno ... 90% onoga što su pročitali i videli ode u recycle bin. Mozak sam to reguliše, odavno smo svi istrenirani na takve automatske radnje. Od previše nepotrebnih i neželjenih informacija, mozak se sam brani. To je valjda normalno. Ja ne kažem da je informacija da si ti imao saobraćajku nebitna i da je to isto kao da se neko okliznuo na koru od banane i ugruvao g00zicu, nemoj pogrešno da me shvatiš.

Pođi od sebe (ne samo ti, bilo ko od nas).
Šta si zadnje ručao i šta si gledao nakon tog obroka dana: 23.08.2018. ?



Uguglaj svoje ime pa na search image pa da vidis sta moze da izadje.
GOOGLE-GULAG!

NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Uklanjanje licnih slika i informacija sa Google pretrage27.11.2018. u 15:58 - pre 64 meseci
^^

Ma, google zna. Znamo i mi da google zna.

Ali, ko je taj što će da pretraži u google lupam, 'luuay car accident' .. i kada će to da pretraži ?

Sve i da se desi, biće koincidencija i vrlo verovatno koincidencija sa drugog kraja sveta gde te i ne poznaje taj neki ko je opalio google query.

ps: korisim DuckDuckGo.
about:networking
 
Odgovor na temu

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1218



+36 Profil

icon Re: Uklanjanje licnih slika i informacija sa Google pretrage27.11.2018. u 19:06 - pre 64 meseci
Kad ukuca ime i prezime onda vidi i Duck Duck pokazuje.
NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

[es] :: Google :: Uklanjanje licnih slika i informacija sa Google pretrage

[ Pregleda: 2886 | Odgovora: 18 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.