Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pocophone F1-Dark mode

[es] :: Smartphone :: Android :: Pocophone F1-Dark mode

[ Pregleda: 494 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kornov

Član broj: 340350
Poruke: 55



+22 Profil

icon Pocophone F1-Dark mode19.07.2019. u 09:36 - pre 57 meseci
Nedavno sam kupio suprugi Redmi note7 a meni Pocophone F1. Ona na njenom telefonu ima opciju Dark mode a ja na Poco nemam mada mi je poslednja globalna verzija MIUI 10.3.5.0
Pošto mi se dopao taj mod, a nisam ga dobio kroz novi MIUI, da podelim iskustvo kako ubaciti Dark mode bez rutovanja.
Prvo skinite Minimal ADB and Fastboot i instalirajte isti na desk top
Sada je potrebno na telefonu ući u opciju Developer option i štiklirati USB debuging, Instal via USB i USB debuging (Security settings) a onda telefon povezati na kompjuter putem USB kabla.
Pokrenuti na kompjuteru program Minimal ADB and Fastboot i u otvorenom prozoru upisati: adb shell settings put secure ui_night_mode 2
i klikom na enter uneti komandu u telefon. Na telefonu će se pojaviti opcija prihvatiti, i to treba potvrditi.
Po završetku operacije telefon treba restartovati i opcija Dark mode je aktivirana.
Ako neko želi da je isključi, sve isto kao i za uključenje samo treba ubaciti komandu: db shell settings put secure ui_night_mode 1
Postoji i treća opcija, automatskog prelasak na dan/noć: adb shell settings put secure ui_night_mode 0
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: Pocophone F1-Dark mode

[ Pregleda: 494 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.