Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iskustva sa SuperHostingom?

[es] :: Hosting :: Iskustva sa SuperHostingom?

[ Pregleda: 2336 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Spanta

Član broj: 86005
Poruke: 461
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Iskustva sa SuperHostingom?08.09.2019. u 22:34 - pre 55 meseci
Pokusavam na netu naci iskustva korisnika sa SuperHosting (www.superhosting.rs) hosting kompanijom, ali bez uspeha. Da li mozda neko od vas koristi njihove usluge? Odmah da naglasim da mi ne treba preporuka za neki drugi hosting, dovoljno sam se paketa nagledao i uporedjivao :) Samo mi treba potvrda iz prve ruke da li su pouzdani.

Interesuje me jos jedna stvar, kako se vi informisete o hosting kompanijama i na osnovu cega birate kod koje cete hostovati sajt? Da li samo guglate i uporedjujete ponude? Ima li neki sajt koji se bavi tom temom i uporedjuje hosting kompanije, ne samo poredjenjem paketa nego i u realnom radu? Znam da i ovde na forumu i na netu ima brdo preporuka, ali to je sve samo na osnovu licnog iskustva, sto znaci veoma limitiran uzorak.
 
Odgovor na temu

Pacer

Član broj: 647
Poruke: 6
2001:67c:2660:425:1b:.*



Profil

icon Re: Iskustva sa SuperHostingom?30.10.2019. u 21:55 - pre 53 meseci
Za SuperHosting nisam cuo, a sto se tice hostinga generalno, pri izboru pocinjem od cene, ali nikad ne biram najjeftinije, nego one malo iznad toga :)
 
Odgovor na temu

Spanta

Član broj: 86005
Poruke: 461
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Iskustva sa SuperHostingom?30.10.2019. u 22:14 - pre 53 meseci
Dobro me podseti, zaboravio sam da napisem da sam odlucio da im pruzim priliku. Lako su me "kupili", cim sam video da nude 30 dana "garancije". U prevodu, ako u prvih mesec dana ne budem zadovoljan uslugom vracaju mi novac. To mi je super opcija, a prvi utisci o hostingu su mi skroz pozitivni. Videcemo kako ce biti kad jos malo opteretim sajt.
 
Odgovor na temu

Spanta

Član broj: 86005
Poruke: 461
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Iskustva sa SuperHostingom?28.11.2019. u 23:21 - pre 52 meseci
Vidim da ima malo informacija o ovoj kompaniji kod nas, pa evo mojih utisaka nakon par meseci koriscenja SuperHostinga. Generalno, nema neke posebne price, sto je odlicna vest, jer znaci da nema problema. Sve radi OK i nemam nikakve primedbe. U pitanju velika medjunarodna kompanija, sa velikim iskustvom, ali su novi na nasem trzistu, pa zato nema puno "lokalnih" informacija. Iako se dobro snalazim sa engleskim, drago mi je sto imaju podrsku na srpskom jeziku.

Inace, lepo sam ih istestirao i bez velike posecenosti. Prilikom menjanja hostinga sam odlucio da promenim i CMS, pa sam sa Joomle presao na WordPress. S obzirom da sam prvi put radio tako nesto, migraciju sam uspesno odradio tek iz 4-5 pokusaja (mozda i vise, ali me sramota da priznam ). Nisam odmah primetio, ali ta automatska migracija iz WordPressa je prilicno zahtevna, pa mi je opterecenje procesora u Cpanelu dugo bilo u crvenom. Vec sam pomislio da ce mi suspendovati nalog zbog preopterecenja sistema, ali nista se nije desilo. Nisam dobio cak ni zuti karton. Nije da nameravam cesto da prekoracujem dodeljene resurse, ali lepo je znati da su prilicno fleksibilni i razumni.

Ja zadovoljan

Ne znam sta bih jos dodao, ali ako neko ima pitanje, mogu da probam da odgovorim.
 
Odgovor na temu

Pacer

Član broj: 647
Poruke: 6
2001:67c:2660:425:29:.*



Profil

icon Re: Iskustva sa SuperHostingom?26.12.2019. u 17:56 - pre 51 meseci
Ponekad je nedostatak informacija dobar znak. Ljudi obicno pisu kad imaju probleme, a cute kad je sve OK. Ti si izuzetak iz pravila :)
 
Odgovor na temu

Spanta

Član broj: 86005
Poruke: 461
*.internet.mts.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Iskustva sa SuperHostingom?29.12.2019. u 23:12 - pre 51 meseci
Ponekad, ali ne uvek. Da budem iskren i mene mrzi da po netu trazim odgovarajuce forume, da bih pisao o pozitivnim utiscima. Nikad nisam uradio tako nesto za masinicu za brijanje, frizider... Ovo je ispalo tako jer sam vec imao pokrenutu temu. Hteo sam da pisem jos o utiscima, nego mi bilo glupo da pricam sam sa sobom :)
Ovi su definitivno neobicna hosting kompanija. Ladno su me zvali pre desetak dana telefonom, da mi ponude da aktiviraju neku novu opciju koja ubrzava sajt. Prvo sam mislio da me neko zeza, ali stvarno su bili oni, odnosno njihova tehnicka podrska. Kopkalo me kako to da zovu bas mene, pa sam pitao, ali su mi rekli da zovu sve koji koriste WordPress na njihovom hostingu, posto to ubrzava rad samo u tom slucaju.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Iskustva sa SuperHostingom?

[ Pregleda: 2336 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.