Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE

elitemadzone.org :: MadZone :: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 36516 | Odgovora: 97 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
212.200.69.*



Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE11.05.2005. u 15:27 - pre 231 meseci
Evo, ne mogu da downloadujem ove sinhronizacije što je ovaj Hakinen postavio.
Prvo sve ide fino... kad dođe na oko 30%, e onda se prekine veza s serverom. Samo piše "DISCONECTED FROM THE SERVER" i moram opet da počinjem. Ja sam na Dial-up i čim se nešto veće od par MB skide preko Dial-up-a normalno je da se veza s serverom prekine par puta za vreme download-a. Većina servera podržava nastavak download-a (znači kad se prekine, nakon par sekundi se nastavi download gde se je prekinuo), ali neki (loši) serveri ne podržavaju nastavak, pa kad se prekine veza s serverom, e onda mora sve ispočetka.
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE11.05.2005. u 16:04 - pre 231 meseci
Ajde videcu sta mogu da uradim, pa cu da ti javim, ali nije do mene, ovo je okacio smileBG iliti sale, ali videcu sa njim u cemu je problem!!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
212.200.69.*



Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE11.05.2005. u 16:11 - pre 231 meseci


Aj nek neko, ko ima ADSL, skine ovo, pa nek mi pošalje na [email protected]
Ja ne mogu te 2 sinhronizacije da skinem jer mi se stalno prekida veza s serverom (dođe na 30% i pukne veza. Već 5 puta sam pokušavao... i isto se događa)

Kad mi šaljete razdelite ih s WinRAR-om na atačmente od po 5 MB jer ne znam koliko je dozvoljeno da bude atačment na Gmail, a i lakše ću ih skinuti ako su po 5 (skinem jedan po jedan, pa ih spojim posle). Znači, razdelite ih na atačmente po 5 MB, pa mi ih pošaljite (jedan po jedan) na GMAIL.
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
212.200.69.*



Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE11.05.2005. u 17:08 - pre 231 meseci
Uspeo sam nekako, s golemu muku, sa skinem ovo "LEONARDO KURVA".
Meni je Alfred, švaler na violinu bolji.
U ovoj sinhronizaciji Titanika se neko smeje u pozadini, a i glas od ove s crvenom kosom se ne poklapa baš s otvaranjem usta.

Kompresovaću ovu sinhronizaciju Titanika u WMV na veličinu od oko 5 MB, pa ću je postaviti na IZKLOP.COM i MANEMOJ.COM
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE11.05.2005. u 20:20 - pre 231 meseci
Citat:
KarakorukaJapan:Meni je Alfred, švaler na violinu bolji.

Svaki ciga hvali svoga konja!!! :)))
Neka kaze neko trece lice koji je film iliti sinhronizacija bolja!!!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE11.05.2005. u 21:41 - pre 231 meseci
Eeee to je ta sarma,a??? Lose, lose, to meni vise lici na neki cuspajz!!!

Jebga ljudi sta da vam kazem?? Ciganin jos nije gotov a slika i zvuk su losi k'o sto rece karakoruka zbog kompresije (Mi smo braca po Dial-up-u:-)). Pazi Boba je super(po meni)
a Kita U Bila je suvise prost i zato mi se ne svidja naravno tehnicki je odradjen super ali to je kao ovi novi filmovi koji se sastoje samo iz spec. efekata. Znas kao e meni je veliki sad cu da te karam dodji da te karam prvo ovde pa onde e, bas mi je veliki tu nema srca uopste. Pazi ti zaplet u Sjechivu - kao u Balasevim pesmama. Te ovaj dosao kao agent OBN-a pa ovaj nece da peva pa ga ovaj tera pa on peva pa ga hvali...zamisli kad bi ovaj samo pevao bilo bi s*****!!! Ali dobro rece ova pametni covek "svaki ciga hvali svoga konja!!!" pa necu vise da razglabam o tome.

Ma nemoj je Slo sajt??? sSto je onda sve na srpskom?? Gde si ti Karakoruka sem sto si u kuci??? Slo Ser Cro Bih FYR Mak??? Ako si u Serbiji u kom si gradu???

Ono mile osmica jer to neka skracena verzija?? Bas obecava prvih 20 sekundi i onda skapiras da ustvari i traje samo 20 sekundi!!!

Jel cuo neko za Zlikavce (HRT2 Petkom u 22.00) slicni su kao SouthPark odvaljuju od prozivanja!!! Jel' ima neko epizode na disku ili da li imaju na nekom sajtu da se skinu???

Eto pozdravem vas i ja svi
...a vi operski pevaci ste ionako krivi za svo ovo s***** :-)
 
Odgovor na temu

Stole_sto_ljubi_zene_gole
Milan Stosic
dipl. ing.
Kragujevac

Stole_sto_ljubi_zene_gole
Član broj: 57952
Poruke: 298
*.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.kragujevac.co.yu


+1 Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE11.05.2005. u 21:53 - pre 231 meseci
Ljudi odgledao sam skoro sve sinhronizacije i ovako ja to vidim... Kita u Bila je definitivno ispred ostalih jer ipak ima dobrih fora, dobro je uradjeno i ima neku pricicu.. DObro Bobo je tu ok al u poslednje vreme se ubijam od smeha kad odgledam Sotu sa Svarcenegerom.. ali razbijam se od smeha.. pocetak je vrh ostalo i nije nesto... Ali odlicno se uklopila pesma sa filmom a Svarceneger dobro hvata ritam nogicom :-).. E da ne zaboravim i Ali i druzina nije lose, tu je isto vrh samo pocetak, genijalno se uklapa pesma.. inace ostalo je bezveze, los tekst i slabo se cuje.. To je to za sad.. POZ
Nemojte ljudi na silu... uzmite veci cekic..
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE11.05.2005. u 22:54 - pre 231 meseci
Karakoruka aj mi posalji onu sliku Kosturske Glave Ukrstenih maceva i natpisa u vecoj rezoluciji ako imas na [email protected]
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
212.200.69.*



Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE12.05.2005. u 02:33 - pre 231 meseci
Nije Manemoj.com SLO sajt, ali Manemoj.com drži SLO firma IZKLOP.
Sad su Slovenci počeli da otvaraju SR sajtove... prvo Manemoj.com, pa Pogodak.co.yu...

Vole Domu, nemam onu sliku u kompjuteru više. Našao sam je na Google-u.
Izmenio sam sliku u Photoshop-u i samo kliknuo na SAVE jer mi ona ORIGINAL slika nije trebala.

Evo ti link, pa pogledaj: http://images.google.com/image...en&lr=&sa=N&tab=wi
Ta slika s mrtvačkom glavom i sabljama se nalaze na nekoj od prvih par stranica
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.freeserbia.sezampro.yu.



+638 Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE12.05.2005. u 14:49 - pre 231 meseci
gde ima da se skine stevan sada, imao sam to negde ali se vise ne secam gde je
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
212.200.69.*



Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE12.05.2005. u 17:34 - pre 231 meseci
Aj, postaviću i Stevana i Bobu na sajt...
za jedno 2 - 3 sata pogledajte na MaNemoj.com
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
212.200.69.*



Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE12.05.2005. u 23:48 - pre 231 meseci
Ej, stavio sam Stevana (Hari Potera) na sajt!
Evo vam link: OVO JE LINK

Nego nema više nigde na internetu BOBA SMRAD.
Aj, uploadovaću Bobu sutra.
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
212.200.69.*



Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE13.05.2005. u 01:34 - pre 231 meseci
Sad sam uploadovao sinhronizacije Titanika, Forest Gump-a i nekog filma za koji ne znam kako se zove. Od ovih koje sam sad uploadovao mi je najbolja ona Je**m ti fakultet, najsmešnija mi je ona scena kad onaj ćoravi bije onog.
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
212.200.69.*



Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE13.05.2005. u 02:27 - pre 231 meseci
Da ne bude zabune, to se nalazi na http://www.manemoj.com/
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE13.05.2005. u 20:37 - pre 231 meseci
Dobar je ovaj jebem ti fakultet samo se vidi da je radjen odavno s***** im se cuju glasovi i to kad bi to sad uradili bilo bi 3x bolje a ova scena iz filma je sama po sebi smesna!!!
Forest-a su oba zivo s***** znaci kratki su totalne gluposti...
Titanik cu sad da pogledam pa da se izjasnim....
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE13.05.2005. u 20:44 - pre 231 meseci
Sranje je i titanik. Opet mnogo vulgarnosti. Los zenski glas - kao i uvek jos nisam video da je neko sinhronizovao zenski glas dobro!!! Smara sve se vrti oko jedne iste stvari!!
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE14.05.2005. u 12:16 - pre 231 meseci
Pazi moras da priznas da je dobra fora za "jel si u stanju.....", mi smo se u skoli zajebavali makar tri meseca zbog toga, i ponavljali tu recenicu 1000 puta!!!
Moram da priznam da je "sote, mori sote" genialno odradjen, i da mi se najvise dopada prvi deo i to sto je odlicno ubacena pesma, tako da po mojoj rang listi obrada ide, 1.kita u bila, 2.bobo, 3. sote, pa sve ostale!!!! Pozdav
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE14.05.2005. u 19:45 - pre 231 meseci
Pa jeste to je OK u svakom slucaju je bolji od Forest-a...
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
80.227.56.*



Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE14.05.2005. u 21:15 - pre 231 meseci
Danas ili sutra ću da uploadujem i "Pričao si na ljudi da sam umreo" (Cruel Intentions) i "Kombajndzija - Za k'vo si došal" (to ne znam iz kog je filma).

Evo vam sinhronizacije u 3GPP formatu (za mobilni), možete da ih gledate i u QuickTime 6.5
OVO JE LINK
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
80.227.56.*



Profil

icon Re: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE15.05.2005. u 11:43 - pre 231 meseci
Pre neki dan sam rek'o da ću da stavim Titanik i na MaNemoj i na Izklop, pa će da ima nekoliko hiljada downloada... upravo sam postavio Titanik na Izklop i pogledajte kako ide download tamo! Nema ni 2 sata kako je na Izklop-u, a već ima oko 150 downloada. Do kraja dana očekujem bar 500 (ako ne i 1000) downloada.
Uverite se i sami. Evo vam link:
OVO JE LINK DO TITANIKA NA IZKLOPU

Znači, ako oćete da neka sinhronizacija bude popularna, onda mi samo javite to da je postavim i na Izklop i na MaNemoj
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Nastavak serijala bolesnog humora poput KITE U BILA i BOBE

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 36516 | Odgovora: 97 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.