Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi Netscape 8 - FF && IE killer ?

[es] :: Advocacy :: Novi Netscape 8 - FF && IE killer ?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5700 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: Novi Netscape 8 - FF && IE killer ?22.05.2005. u 01:40 - pre 231 meseci
Citat:
Sundance: Vidim da imaš iskustva u cardingu :)

Da, ali nije to što misliš. Lynxom sam plaćao samo na skype-u (sa soptvenom karticom naravno) jer su me odbijali zbog IP-a, pa uplaćujem svoje vreme sa raznih servera u americi gde moja malenkost ima pristup.

Citat:
Sundance:
Dakle, ti si veliki guru koji je pravio PHP sajtove dok smo mi majčinu sisu sisali, pa tvoja riječ vrijedi više nego fakti.

"Veliki guru" je radio asm na C64 kada si ti imao 4 godine, dakle kao moja ćerkica sada. No ovo nije priča o meni već o Netscape-u koji ti očigledno nisi ni instalirao, ali si ipak uskočio u priču da bi trolovao i upropastio još jednu temu. Stoga, ja do daljnjeg tvoje ispade ignorišem, u nadi da drZido to neće činiti već da će iskorisiti svoje moderatorske privilegije radi kontrole ove diskusije.

Pozdrav
D
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
195.175.37.*



Profil

icon Re: Novi Netscape 8 - FF && IE killer ?22.05.2005. u 02:39 - pre 231 meseci
Citat:
dinke: Lynxom sam plaćao samo na skype-u (sa soptvenom karticom naravno) jer su me odbijali zbog IP-a, pa uplaćujem svoje vreme sa raznih servera u americi gde moja malenkost ima pristup.


Mogao si probat preko proxya.

Citat:
"Veliki guru" je radio asm na C64 kada si ti imao 4 godine


Ah da, to su bila ona vremena:

MOV A, B
IN 09h, C

:)
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Novi Netscape 8 - FF && IE killer ?22.05.2005. u 06:27 - pre 231 meseci
Citat:
Ah da, to su bila ona vremena


Nešto me podsećaš na..



:)
Commercial-Free !!!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Novi Netscape 8 - FF && IE killer ?22.05.2005. u 09:22 - pre 231 meseci
Seća li se neko ovoga, izašle su baš u vreme...




This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: Novi Netscape 8 - FF && IE killer ?22.05.2005. u 12:14 - pre 231 meseci
To čudo mi je izbrisalo kukije za IE, pa sam morao da pogađam kad sam poslednji put bio na ES-u... :)

Browser dosta liči na FF, ali mi odgovara što mogu da koristim i trident i gecko, po potrebi, mada dosta brže radi kad se koristi gecko.
Problem je što je mnogo spor, nema ekstenzije, i ne mogu da pomerim adress bar dole. Dobro bi mu došle još neke opcije za podešavanje, da ga mogu prilagoditi svojim potrebama.

Za sad maxthon ostaje glavni i odgovorni... :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Novi Netscape 8 - FF && IE killer ?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5700 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.