Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

installshield 10.5 sp1 error

[es] :: C/C++ programiranje :: installshield 10.5 sp1 error

[ Pregleda: 1402 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tjelka
zvonko staklic
Hollywood

Član broj: 7185
Poruke: 109
*.dsl.iskon.hr.

Sajt: www.modul-c.com


Profil

icon installshield 10.5 sp1 error04.10.2005. u 22:07 - pre 226 meseci
Kada pokušavam da napravim instalacijski paket u kojem želim zapakirati MSDE i "records" (checkiram check box include records - koji mi se nalaze u bazi a neposredno su važni za rad aplikacije) sve fino prođe, kreiram tablice ali kada dođe do recordsa javi sljedeću grešku:

Error while generating script: "Invalid OLEVERB structure
(0)"
ISDEV Error "-7082"
Database Import Failed..

Error -7082 se prema dokumentaciji odnosi na godinu i formiran je prema formatu kako treba, ali ni na koji naćin ne mogu da postignem da to prođe. U verziji installshield 11 premier edition je taj problem rešen i kažu da je stvar navodno u ne američkim znakovima. Ali ja nemam 2500$ da to odradim. Sretan sam što mogu koristiti i ovaj posuđeni installshield premier 10.5 sp1

Da li je netko ima slićan problem i da li je moguče odraditi na neki drugi način (neki drugi software) implementaciju MSDE u projekt i asocirati .mdf file sa aplikacijom nakon što se MSDE instalira na neki stroj pri povlačenju setupa ili kao u gornjem primeru kreirati tablice i importirati zapise u bazu. Ovo mi je prvi rad, radim na tome već "100 godina" a kasnim već "200 godina" a lova - luzerska. Baš dođem pred kraj i onda ovakve frusracije.

Hvala na pomoći unaprijed.



Hvala najljepša!
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: installshield 10.5 sp1 error

[ Pregleda: 1402 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.