Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi Fiat iz Zastave, sta kazete...

elitemadzone.org :: AutoZone :: Novi Fiat iz Zastave, sta kazete...

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13684 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Novi Fiat iz Zastave, sta kazete...05.11.2006. u 20:13 - pre 213 meseci
pa da..



koliko puta smo do sada citali razne vesti da ce zastava proizvoditi neke automobile. secam se kad su sa nekim indicima pregovarali pa su direktori zastave isli tamo da pregovaraju o sklapajnu nekih auta.


naravno nista ....


citao sam na sajtu da je direktor zastava automobila izjavio da je 10-ka izazvala pravu pometnju na trzistu novih automobila.
inace na sajmu u ns dacia je prodala 120 logana a zastava 12 10-ki.



by the way ako na cenu nove 10=ke bez pdv dodate carinu kako bi trebalo da bude jer je to ipak ino automobil pa dodate pdv i tu cenu uporedite sa cenom novog grande punta sa slicnim motorom i opremom videcete da je u stvarnosti nova 10-ka tek nekih 100 eura jeftinija od punta.onda uzmite u obzir da se 10-ka isporucuje sa unutrasnjostu od punto vana i da nema zasnje naslone za glavu.
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
89.216.226.*



+2 Profil

icon Re: Novi Fiat iz Zastave, sta kazete...06.11.2006. u 01:27 - pre 213 meseci
Evo nekih servisnih informacija vezanih za zastavu, znaci fabrika automobila trenutno broji 3000 ljudi, ostale fabrike iz grupacije zastava su rasprodate i tim parama je vracen dug fijatu, znaci ne menice papiri i gluposti, vec ziva lova!! Od 3000 ljudi 1000 ljudi leti do nove godine, dal kroz socijalni program ili kroz otkaz videcese, i najverovatnije drzava preuzima zastavu, dakle sad je fabrika automobila "drustvena" firma, a vrlo skoro ce da postane drzavna!
Dakle vlada postavlja direktora i upravni odbor je vlada, fabrici verovatno nece vise da se pomaze u vidu davanja para iz budzeta, nego ce verovatno da se kupi oprema potrebna za sklapanje novog modela ( moja pretpostavka ) i da ako neuspe u poslu bude stavljena pod kljuc!!
Najvise se radujem sto ce konacno da se promeni kumunisticko rukovodsto zastave, i sto mislim da je to jedina sansa da se spase i fabrika a i sam mrtav grad kragujevac :D
Pozdrav
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Novi Fiat iz Zastave, sta kazete...

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13684 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.