Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prevod sa srpskog na ruski? Hitno je!

[es] :: Vodič za učenje :: Prevod sa srpskog na ruski? Hitno je!

[ Pregleda: 6275 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

crazy_plavushica
Ucenica Zemunske gimnazije
Tu sam negde...

Član broj: 116435
Poruke: 8
213.244.208.*

Sajt: en.facebox.com/Plavushica


Profil

icon Prevod sa srpskog na ruski? Hitno je!07.10.2006. u 14:14 - pre 214 meseci
Molim vas, treba mi hitno prevod ova dva sastava na ruski, mora da bude gramaticki ispravno... a ruski mi nije jaca strana.. Inace, da li ima neki forum, gde mogu ubuduce da se obratim za pomoc, posto jako cesto imam problem sa ovim predmetom? Ili mogu opet ovde? Zao mi je ako sam pogresila forum Hvala unapred :)

# Moja porodica #
Moja porodica je mala. Jedinica sam i zivim sa mamom i tatom. Moja majka je niska, ima tamnu kosu sa pokojom sedom, smedje oci, jako lepe zube i upecatljiv osmeh. Ima pedesetak godina, ali je ipak dosta savremena osoba. Stroga je, ali ipak sa njom mogu da razgovaram o svemu, vise kao sa najboljom drugaricom.. Tata je takodje niskog rasta, ima svetlu kosu i zelene oci, i takodje jako lep osmeh. Strog je, ozbiljan i veoma posten covek. A kada mi zatreba neki savet on je uvek tu.

# Moja kuca (dom) #
Moja kuca je velika. Ima dva sparata i na svakom spratu pet soba od kojih je jedno kupatilo. Medjutim, kuca nije zavrsena do kraja, prizemlje je celo sredjeno, na prvom spratu samo moja soba i ponesto u ostalim, a na drugom bas nista. U mojoj sobi se nalaze fotelja, krevet, stocic i dve stolice, veliki ormar sa stvarima i par polica. Tu je radni sto sa kompjuterom koji se nalazi pored prozora na kojima nemam zavese. Imam balkonska vrata kroz koja izlazim na prostranu terasu. Sa terase se vidi dvoriste, sa dosta cveca, i lozom (grozdjem) koje leti pravi hladovinu, kao i bastu sa dosta povrca i voca.

Nije sve tako crno... ja sam plava :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Prevod sa srpskog na ruski? Hitno je!

[ Pregleda: 6275 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.