Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

hamachi uspostavljanje file sharing DEX

[es] :: SOHO Networking :: hamachi uspostavljanje file sharing DEX

[ Pregleda: 1384 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dexkg
Centar za IT i PS ZO

Član broj: 133356
Poruke: 353
91.150.117.*

Sajt: www.sindikat-kragujevac.o..


+2 Profil

icon hamachi uspostavljanje file sharing DEX18.04.2007. u 19:55 - pre 208 meseci
Pregledao sam x stranica foruma o hamachiju, ali nigde jos nisam nasao malo bolje uputstvo za podesavanje file sharing. Naime moj problem je u sledecem, na poslu imam masinu po telekomovim adsl-om kod kuce isto. Na posli dignut hamachi kod kuce isto. Real vnc radi bez problema, to je sve ok. E sad problem, dali je moguce da ja nekako dobijem u total commanderu racunar sa posla kao sto imam druge masine u lok.mrezi na poslu, tako da mogu sa ove masine kod kuce da kopiram fajlove na masinu na poslu i obratno. Do sada sam to radio preko msn-a posaljem fajl pa odem na vnc konekt na tu masinu pa tamo prihvatim. Uspeo sam u hamachiju da dobijem browse ali se nista ne desava, tacnije mi otvori moju c particiju. Moze li mi neko pomoci u resavanju ovog problema. Ali molim ako moze neko malo bolje uputstvo verovatno bi znacilo i drugima, ne tipa idi na taj forum ili idi na portforwarding ili ovo ili ono. jer bih i ja mogao drugima x tema i foruma da posaljem, ali svuda isto, procitam i problem ne resavam. Ukoliko mozete da pomognete bio bih vam puno zahvalan.

Pozdrav iz Kragujevca
Bolji je gram prakse nego sto tona teorije
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: hamachi uspostavljanje file sharing DEX

[ Pregleda: 1384 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.