Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sistem mechanic 7 pro

[es] :: Zaštita :: sistem mechanic 7 pro

[ Pregleda: 2283 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Karate66
Dejan Micic
Chicago

Član broj: 46349
Poruke: 17
*.dsl.emhril.ameritech.net.



Profil

icon sistem mechanic 7 pro29.07.2007. u 03:40 - pre 204 meseci
Iteresuje me da li neko zna kakav je program Sistem Mechanic 7 pro i da li ima neko problema u toku njegovog rada kao na primer "missing ioloDMVSvc.exe" neophodan za AV i FW.To mi je glavni problem prilikom install jer brate ne ide.Sve se download-uje ali trazi mi taj exe iako ga imam u folder-u

[Ovu poruku je menjao Karate66 dana 29.07.2007. u 18:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Valkinor
Kristijan Horvatović
Valpovo

Član broj: 152792
Poruke: 3
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: sistem mechanic 7 pro06.08.2007. u 10:15 - pre 204 meseci
ako se dobro sječam meni je veliki problem bio taj što moraš za neke dodatne opcije kupiti proizvod on ti samo iskenira i nađe probleme ali ih ne riješava bez para i da upisao sam cd key. A za to što fali nisam imao problema.
 
Odgovor na temu

legalos
Beograd

Član broj: 78241
Poruke: 83
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.elitesecurity.org


+4 Profil

icon Re: sistem mechanic 7 pro30.09.2007. u 11:07 - pre 202 meseci
Koliko se ja secam on mi je pravio problem kada instaliram sve komponente koje mi ponudi, tako da sam odlucio da ga prevarim i ne instaliram AV i FW i kod setovanja kako idem na net ne dajem mu opciju za net.
Tad mi radi korektno, gomilu djubreta ume da skine, nekad po nesto i da popravi... Ima jako korisnu opciju kod tvrdoglavih stvari koje ne dozvoljavaju brisanje da ih obrise bez povratka, mada to ume da bude i lose posto Incinerator obrise bez ikakave mogucnosti vratiti file nazad...
Sve u svemu meni je program ok. koristim ga vec duze vreme. Mada ipak oprezno sa njim, duple file-ove nikako brisati automatski-ode OS na reinstal bez i malo razmislanja...
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: sistem mechanic 7 pro

[ Pregleda: 2283 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.