Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

NI Guitar Rig-kako uopšte pokrenuti prokletinju?

[es] :: Muzička produkcija :: NI Guitar Rig-kako uopšte pokrenuti prokletinju?

[ Pregleda: 2559 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

RasoPlaninac

Član broj: 37254
Poruke: 10
*.teol.net.



Profil

icon NI Guitar Rig-kako uopšte pokrenuti prokletinju?30.09.2007. u 14:22 - pre 201 meseci
Zainteresovan nekim postovima skinuo sam Guitar Rig i instalirao ga kao standalone aplikaciju jer mi je namjera bila da ga koristim kao efekt procesor za gitaru. Imam zvučnu Sound Blaster Live! 5.1. Jeste stari krš ali me je do sada super služila.

Sa Crativeovim driverima dobio sam krčanje, pištanje, kašnjenje od skoro sekundu.

Sa asio4all ne mogu da izvučem nikakav zvuk.

Sa kX driverima ne mogu dobiti nikakav zvuk u Guitar Rig(anju) ali u windozama sve fercera normalno (muzika, DVD, mic, line-in).

Gitaru kopčam na mic. ulaz bez pretpojačala.

Jel može neko korak po korak "idiot frendli" uputstvo šta uraditi da pokrenem GR.
 
Odgovor na temu

rcds
Nema

Član broj: 75495
Poruke: 7
*.yubc.net.



Profil

icon Re: NI Guitar Rig-kako uopšte pokrenuti prokletinju?01.10.2007. u 14:48 - pre 201 meseci
Ja sam ga naterao da radi sa istom (ili jako slicnom) karticom i sa kx i a4a. Sa kx je malo komplikovanije pa cu to da preskocim.
Dakle instaliras asio4all i podesis buffer na 256, a u audio setup-u guitar rig-a izaberes asio4all. U mixeru zvucne kartice bi trebalo da podesis recording source na mic ulaz i trebalo bi da radi...valjda (davno sam radio sa live-om)
Nije zgoreg ni koristiti onaj search gore, mislim da je neko ovde postavljao podesavanje kx drajera sa sve slikama.
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: NI Guitar Rig-kako uopšte pokrenuti prokletinju?

[ Pregleda: 2559 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.