Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP

[es] :: Advocacy :: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 55597 | Odgovora: 583 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.vdial.verat.net

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP26.10.2003. u 18:04 - pre 250 meseci
Onda ja provedem dobar deo noci, preko ICQ-a pomazuci JC-u da instalira sve svoje uredjaje na RedHat-u na hardveru koji takodje nisam video ...

Hajdede da lagano vratimo ovu pricu u neki standardni flame war a ne ovako daleko.. Ja cu pokusati sutra da obezbedim jednu ganc novu masinu i paralelno pokusati da instaliram WIN XP a zatim i neki "DOS" (drugi operativni sistem).... Jel to stoji kao ok prica.. Koristicu normalan, obican hardver, ali nemojte ocekivati da cu da klikceem po Gnometu ili KDE-u (organski ne volem da klikcem)

Cela pricu (ako treba i foto strip + manekenke) cu da postujem cim zavrsim proceduru.

Bicu objektivan koliko je to moguce Da li je to ok?

 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP26.10.2003. u 18:14 - pre 250 meseci
Citat:
Onda ja provedem dobar deo noci, preko ICQ-a pomazuci JC-u da instalira sve svoje uredjaje na RedHat-u na hardveru koji takodje nisam video ...


Pronađi moju pruku u kojoj baš Neši dentonu kažem da je pretpostavka da sa drajverima nema problema i da svi prvo ispunimo te uslove. Nisam li bio pošten tražeći to od njega? Takođe i ja sam tebi predložio da drajvere za USB i IrDA pokupiš sa Tošibine preinstalacije Windowsa XP Home i ubaciš ih u XP Pro. Slično kako si i ti pomogao Neši. Pošteno?

Citat:
Ja cu pokusati sutra da obezbedim jednu ganc novu masinu i paralelno pokusati da instaliram WIN XP a zatim i neki "DOS" (drugi operativni sistem)....


Ma ne moraš, ono je bio specifičan slučaj - radilo se o laptopu. Znaš i sam da su laptopi malo drugačija priča od konfiguracija sa "standardnim" komponentama koje svi imamo. Laptop koji si ti testirao ipak si imao samo ti.

Pozdrav :)

/edit
Mislim, ne moraš da nabavljaš novu mašinu, javljaj se sa te koju koristiš ako je otprilike "standardna" i ako nema problema sa drajverima.

[Ovu poruku je menjao degojs dana 26.10.2003. u 14:28 GMT]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
..g-c5300-3.dialup.nethere.net



+6 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP26.10.2003. u 18:23 - pre 250 meseci
Eto, ja odem na spavanje (moja omiljena noć u godini - traje sat duže), a vidi šta se napravi od diskusije.

Ajmo polako: najpre nećemo da optužujemo jedni druge za "izmišljanje". Onda ćemo da probamo da vratimo stvari u "eksperimentalnu sferu" i da raspravljamo o konkretnim stvarima tipa "kad kome iskače" (prozor), a ne $, sux i slične gluposti (stvarno ne znam šta bi zombiju da onako poludi).

Mislim da smo do sada utvrdili par stvari:

1) Nije svejedno koje je jezgro "ispod" Gnome/KDE-a.
2) Nije svejedno ni koja je Linux distribucija.
3) Najnoviji RedHat se lepo i lako instalira i lepo izgleda "out of the box" - problemi sa modemom?

Čekamo kako će Mihailo da razreši situaciju sa modemom, a u međuvremenu zdušno podržavam McKrackenovu ideju da se on uključi u eksperiment.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP26.10.2003. u 18:30 - pre 250 meseci
Da li bi ljudima onda odgovaralo da se baziramo na samo jednoj Linux distribuciji, npr. Red Hat 9? Ili nekoj drugoj? Samo pitam :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
..ndg-pm4-2.dialup.nethere.net



+6 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP26.10.2003. u 20:47 - pre 250 meseci
Citat:
Reljam:
Citat:
Dragi Tata:
Na XP-u odmah "iskače". Doduše, samo za CD-ove - za rezanje DVD-a mora da se nabavi poseban software.
Vidis, to je cudno, meni iskace i za rezanje DVDova. Jedini zez u UIu je to sto prozor izgleda potpuno isto (obican Explorer prozor), samo pise da je total space 4.37 GB.


Interesantno. Meni se ne otvori nikakav prozor, a kad probam da narežem nešto, smatra da je običan CD drajv. Međutim, prodavac me je upozorio da će tako nešto da se desi, jer mi je prodao burner bez ikakvog software-a (specijalan popust). Međutim, mislim da to znači da XP nema ugrađenu podršku za pisanje DVD-ova.

Nego, znate šta? Ja mora da sam potpuno lud - raspravljam ovde sa vama o XPu i Linuxu, a praktično sam opkoljen požarima. Uostalom auto-putevi su zatvoreni pa i nemam šta pametnije da radim.
 
Odgovor na temu

Reljam
Relja Markovic
San Francisco

Član broj: 531
Poruke: 1793
*.client.attbi.com



+18 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP26.10.2003. u 21:50 - pre 250 meseci
Dodji malo severnije u kisne krajeve, i neces imati tih problema :)

Ja nisam instalirao nikakve drajvere. Probaj da ubacis ubican CD u DVD rezac i pogledaj da li ce da ti iskoci porozor za snimanje na CD. Ako ti ne iskoci, znaci da ti je auto-play (ili kakogod se to vec zove) iskljucen za taj drajv. Ako ti iskace za CD, morao bi i za DVD za isti taj drajv.

Ja sam uzeo Optorite DD203, koji je prilicno jeftin ali zato nov uredjaj, i on radi kako treba. Verovatno ili imas auto-xxxx iskljucen za taj drajv, ili imas neki od ranijih uredjaja koji se nisu 'predstavljali' kako treba OSu.
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
..g-c5300-4.dialup.nethere.net



+6 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP26.10.2003. u 21:55 - pre 250 meseci
Vidim da i XP help nigde ne pominje rezanje DVD-ova.

BTW, help sistem i kod KDE-a i kod Gnome-a, bar kod mene nije baš impresivan.
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
..ndg-pm4-2.dialup.nethere.net



+6 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP26.10.2003. u 22:06 - pre 250 meseci
Citat:
Reljam:
Ako ti iskace za CD, morao bi i za DVD za isti taj drajv.


Vala, baš iskače za CD a neće za DVD i to na istom drajvu. Ima li neke veze što je DVD -R?
 
Odgovor na temu

alex
Aleksandar Radulovic
Senior Software Engineer, Spotify
Stockholm, Sweden

Član broj: 71
Poruke: 2194
*.du.heimsnet.is

Jabber: alex@a13x.info
ICQ: -1
Sajt: www.a13x.info


+1 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP26.10.2003. u 22:32 - pre 250 meseci
Citat:
Shadowed:
Ma alex je iskljucio IMAPI CD-Burning COM Servis i prica kako nema Send to RW. To se ne priznaje, sek... ovaj... tzv. obicni korisnici ne rade takve stvari.


Da razjasnimo neke stvari - nisam Windows XP superuser ili kako se to vec nazivate lately. Ne znam ni sta vam je taj CD-Burning COM servis, gde se iskljucuje, niti me uopste zanima.

Windows XP je dosao preinstaliran i konfigurisan na IBM laptopu - prekonfigurisan tako da
iskoriscava sve mogucnosti racunara (ma sta to znacilo, to su mi rekli u prodavnici prilikom preuzimanja). Nikakva dodatna podesavanja nisam radio niti imam vremena za tako nesto.

Nisam ni pretpostavljao da ce ova diskusija tako nezrelo da se vodi.
Alex: My favorite site is http://localhost/
R.J. Oppenheimer: "I am become death, destroyer of worlds" (1945 AD)
tweet.13x ||
linkedin.13x
 
Odgovor na temu

alex
Aleksandar Radulovic
Senior Software Engineer, Spotify
Stockholm, Sweden

Član broj: 71
Poruke: 2194
*.du.heimsnet.is

Jabber: alex@a13x.info
ICQ: -1
Sajt: www.a13x.info


+1 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP26.10.2003. u 22:38 - pre 250 meseci
Citat:
degojs:
11. alex pita zašto kod njega nema Send to -> CDRW
12. Ja se odmah javim sa posla i fino kažem alexu, ne znam ovde je baš tako, proveriću (na poslu imam XP, kući ne). Javio sam se i rekao dakle da ne znam šta je, dozvoljavajući da sam pogrešio.
13. Ispade da je alex (namerno?) isključio servis.. i više se ne javlja.


Pre nego sto pocnes sa ovakvim optuzbama i prituzbama, sumnjama i sta-ja-znam-cime, proveri datum na svome Windows XP-u . Bio je vikend, a vikendom alex ne voli da je za kompjuterom (ne racuna se Xbox igranje sa mdm-om).

Enivejz, nisam iskljucio servis (niti znam da to uradim), ali ipak nemam Send to -> CDRW. Mozda bi trebalo da imam prazan CD u drajvu? Nope, nije ni to.
Alex: My favorite site is http://localhost/
R.J. Oppenheimer: "I am become death, destroyer of worlds" (1945 AD)
tweet.13x ||
linkedin.13x
 
Odgovor na temu

alex
Aleksandar Radulovic
Senior Software Engineer, Spotify
Stockholm, Sweden

Član broj: 71
Poruke: 2194
*.du.heimsnet.is

Jabber: alex@a13x.info
ICQ: -1
Sajt: www.a13x.info


+1 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP26.10.2003. u 22:42 - pre 250 meseci
Speaking of XP, moze li neko da mi pokaze resenje koje garantovano obezbedjuje da kada ukljucim "View -> Status Bar" da mi both Windows Explorer i Internet Explorer u Windows XP sistemu UVEK prikazuju Status Bar kada pokrenem te programe?

So far, status bar se ukljucuje i iskljucuje kad mu padne na pamet.
Alex: My favorite site is http://localhost/
R.J. Oppenheimer: "I am become death, destroyer of worlds" (1945 AD)
tweet.13x ||
linkedin.13x
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP26.10.2003. u 23:04 - pre 250 meseci
alex, dobro da si se javio: znaš šta je, ne javiš se i onda.. ispadne svašta. Nećemo više, obećajemo. Izvini, ali nakon što je masa ljudi prestala da se javlja ili čak i rekla da odlazi, mislio sam da si i ti sa njima :) Drago mi je što si ipak tu.

Elem, ne znam šta je, ja gde god sam pogledao ima Send to -> CDRW, nikakav dodatni softver nije instaliran. Da nije laptop, pa malo nešto drugačije po difoltu (isključen servis)? Gde sam ja gledao sve su desktop mašine. Jesi li proverio taj servis?

(kako bi bilo da preskočimo laptope iz prostog razloga što očigledno kompanije malo vrše dodatna podešavanja?)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP26.10.2003. u 23:24 - pre 250 meseci
Citat:
Speaking of XP, moze li neko da mi pokaze resenje koje garantovano obezbedjuje da kada ukljucim "View -> Status Bar" da mi both Windows Explorer i Internet Explorer u Windows XP sistemu UVEK prikazuju Status Bar kada pokrenem te programe?
So far, status bar se ukljucuje i iskljucuje kad mu padne na pamet.


Ovo je poznata dosada, tako da ne znam ima li pravog leka za to.
Pogledaj ovo http://www.annoyances.org/exec/forum/winxp/t1035274996
Možda pomogne, ali možda ne. Usput, ima i posla.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.bitsyu.net

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP27.10.2003. u 00:42 - pre 250 meseci
Citat:
degojs:
McKrackene, pogledaj samo kako se ponašate ("linuxovci"):

1. Danilo priča kako jezgro nije bitno, bitno je okruženje
2. Dragom Tati baš FreeBSD pravi probleme, pa čak pristajemo i na to da skrepujemo FreeBSD i baziramo se na Linux jezgru. Popuštamo vam iako je suprotno od 1.
3. Danilo ispada iz priče sam, više puta.

(1.1 random koji mnogo više od nas "Winblowsera" zna o FreeBSDu kaže da GNOME nije pravilno portovan na FreeBSD. Danila naravno više nema da popriča o ovom sa vrzom).

4. Kad BSD pravi Tati probleme, to je posao administracije (modem je eksterni!!!!)
5. Pristajemo i na to da uopšte ne raspravljamo o drajverima i tu vam idemo niz dlaku

6. ti testiraš laptopa sa Windowsom, Linux ne stavljaš i izvodiš zaključke kako je Win loš. Kakav je linux na istoj mašini nismo ni čuli.
7. Popaj to koristi i priča u stilu eto drugi OS bi, recimo, radio OK. Koji drugi OS? Na osnovu čega on to zna?
8. Ivan (u prvom redu; lepo sam te uputio na njega pošto si petljao sa rezanjem:) i ja govorimo da drajveri nisu OK. Ne vredi, ali vredi ono pod 4. i 5.
9. Popaj se više ne javlja kad je došlo do toga da ipak nije tako loše za Windows.
:)


Popaj je sklopio 36 sati rada bez spavanja, ali je ziv i zdrav, hvala na brizi. :P

Posle desetak sati spavanja i posete sajmu knjiga, ponovo sam na forumu.

Sto se tice drugog OS-a, opet si promenio moj stav. Nakon sto ste ti i Ivan prebacili krivicu na hardver, insistirao sam da mi odgovorite da li takav, neispravan, hardver moze ispravno da radi na drugom OS-u. To ste pogresno shvatili kao pitanje podrske pod nekim OS-om - sto mi nije bio cilj.

Opet, kako ne postoji mogucnost da se to ispita, ostaju samo nagadjanja.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP27.10.2003. u 01:00 - pre 250 meseci
@alex. Izvini, nisam znao da ces se ljutiti, trebalo je da bude sala.
Inace sto se Status Bar-a tice nije garantovano ali trebalo bi da radi: otvoris My Compuer, View>Status Bar ukjucis, Tools>Folder options, View tab, Apply to all folders.

Nezgodna stvar s ovim je sto postavi i podesavanja o prikazu ikona (Large, Small, Details...) na sve foldere.
Inace ne znam zasto nisi imao status bar od pocetka.
Takodje mozes i da probas umesto gornje procedure nakon ukljucivanja Status Bar-a da zatvoris prozor drzeci pritisnut Ctrl.

Sto se servisa tice, iako te mozda ne zanima kako se ukljucuje/iskljucuje ako te ne mrzi pogledaj u Administrative Tools>Services da li je servis IMAPI CD-Burning COM Service pokrenut i da li je Disable-ovan. Cisto da znamo da li je to ili ima jos nekih problema kod XP-a...
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.verat.net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP27.10.2003. u 02:47 - pre 250 meseci
"čudnim" spletom okolnosti, sinoć nisam ubacio ovaj forum na ignore ;)
ali šta mislite da li ću to da uradim posle večeras?

Citat:
degojs:
14. zombi ispada iz priče a da mu niko ništa nije ni rekao <--- najgori "slučaj", ovo još nisam video :) Poruka mu je prepuna "m$" čime samo dokazuje .. šta? Da mu tastatura ne radi ispravno, jer ne može da se snađe na WinXP, a Win2K "zna u prste" :) Ma nije nego, što reče Neša denton.


ma ja sam "priču" samo "slušao" do sada, ali više ni to ne mogu. a evo vidi zašto dole u citatu. da li su to argumenti? da li će to nekoga ubediti?

// btw: a na winXP se snalazim, hvala lepo, ali prilično sporo za ono što bih ja nazvao "produktivnost u radu". no, nema veze.. pozvaću neku sekretaricu sledeći put... ;)

Citat:
jc denton:
A ti zombi, ko koga ovde vredja, a? O cemu ti to. Ja mislim da ti nas vredjas sve ovde sa tvojim debilnim postovima. Kad ponestanu argumenti onda "aj' da palimo". Kakva sad sranja tu pominjes bre. Znas kao nesto u w2k a ne znas u XP-u, ma nije nego. Pa jos i neke gluposti o politici cena MS-a, pa sad kao svi imamo legalne w98 pa nema se para za (jeftiniji) inace XP home ... ma dodje mi da idem u pizdu materinu kad pogledam sa kim ja tracim vreme ujutro u nedelju. Koji su ti ovo vise romani od postova aman. Ma idi bre momak da pises blogche, ako ti je do kucanja ...

...i posle ovoga nemanja da kaže da sam ja poludeo?

lep pozdrav...
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP27.10.2003. u 04:38 - pre 250 meseci
Jeeeeeeee, prvo da kažem popaju da mi je izuzetno drago da je tu, pa javi se bre, a ne da mislim da si i ti "ispario". Dakle, alex i popaj su tu. OK.

Citat:
popaj:
Nakon sto ste ti i Ivan prebacili krivicu na hardver, insistirao sam da mi odgovorite da li takav, neispravan, hardver moze ispravno da radi na drugom OS-u.


Mislim da neispravan hardver ne može nigde da radi ispravno

Citat:

Opet, kako ne postoji mogucnost da se to ispita, ostaju samo nagadjanja.


Upravo tako. Ja sam ipak za to da ne nagađamo, nego da konkretno vidimo hoće li ili neće. Zato sam i predložio Krackenu da instalira Linux. Dobro, ispade posle da nije ni imao vremena, ja sam pomislio evo ga.. sad nema vremena, jes' kao. Moja greška.

Usput ja bih predložio i neka pravila, pa vi recite:
1. ne pričamo o problemima sa drajverima
2. ne pričamo o bagovima (osim ako ne sprečavaju neku radnju sasvim izvodivu na drugom sistemu). Bagova ima i tamo i ovamo, nije to tema.
3. ne koristimo sisteme koji su unapred naštimani drugačije od onog što se dobiva difolt instalacijom na "prazan" sistem. Ne znam možemo li uopšte da pričamo ako svako ima malo drugačije prepodešen sistem. Neko ima Windows XP koji je IBM malo podesio, neko ima WinXP koji je malo Tošiba podesila.. mislim da tako nećemo uopšte nigde stići. Čisto radi mogućnosti diskusije: "prazan" sistem, difolt instalacija. Može li?

Dakle, baziramo se na izvršenju nekog zadatka (task-oriented, što bi rekli). Npr. kako se povezati na net, kako narezati CD, kako poslati fax itd itd. Eto. Dakle, dajte nešto sasvim uporedivo i sasvim konkretno: radnju koju treba obaviti.

Pozdrav

P.S.
Citat:
zombie:
ma ja sam "priču" samo "slušao" do sada, ali više ni to ne mogu. a evo vidi zašto dole u citatu. da li su to argumenti? da li će to nekoga ubediti?

Joj brate mili, ni ja više ne mogu da gledam ono tvoje "m$".. Je li to neki argument?

Citat:
// btw: a na winXP se snalazim, hvala lepo, ali prilično sporo za ono što bih ja nazvao "produktivnost u radu". no, nema veze.. pozvaću neku sekretaricu sledeći put...

Tja, mene, ovako matorog mačora, jedna dobra i iskusna sekretarica verovatno bi mogla još ponešto da nauči. Za tebe stvarno ne znam, ako misliš da nema šta - pošalji je ovamo slobodno
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

jc denton

Član broj: 2358
Poruke: 1705
*.air.tehnicom.net



Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP27.10.2003. u 06:19 - pre 250 meseci
Citat:
-zombie-:
...i posle ovoga nemanja da kaže da sam ja poludeo?


Ajd' dobro, nemoj da si tuzibaba. Kad se vec McKracken (tvoj tabor po OS-u) odlucio da pomogne jednom stupidnom Win juzeru kao sto sam ja jelte, mogao bi i ti ateriras malo zajedno sa t0wchetom, i onda nastavimo diskusiju bez tih pustih $-a i sux-a.

Izvinjavam se ako sam koga uvredio u zaru flejma :)

Nego, ja sam malo doterao situaciju oko fontova. Po uputstvu Seven-a : http://www.elitesecurity.org/tema/14234/0 , instalirao sam (prekopirao) fontove iz XP-a :) i sada se lepo vide slova u Mozilli (nisu iskrzana).

Modem jos uvek nisam uspeo da instaliram, mada sam pokusavao.

fire, walk with me
 
Odgovor na temu

jc denton

Član broj: 2358
Poruke: 1705
194.106.186.*



Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP27.10.2003. u 08:25 - pre 250 meseci
Napokon je proradio ovaj modem. Kako? Pa i nije toliko tesko (da McKrackene, bio si u pravu druze, u pitanju je bio neki permission, mada nije bio dobar onaj drajver sa kojim smo pokusavali) posle instaliranja ovog drajvera :

ltmodem-kv_2.4.18_3-8.26a9-1.i386.rpm

i komande:

chmod a+rw /dev/ttyLT0

proradilo je i :

[root@localhost root]# cu -l /dev/ttyLT0
Connected.
at
OK
~.

Disconnected.
[root@localhost root]#

E radosti ! Modem dakle radi, ali na zalost nikako da to sve proradi u Gnometu. Morao sam predjem u KDE i odatle iskoristim Internet / KPPP (Internet Dial-up Tool). Lako se podesava. Veoma logicno, sve na klik sto je bitno.

Jos samo domaca slova da namestim, pa da predjem na GeForce 4 i CounterStrike :)


I wish to thank V. N. Velychko for solving my problem about modem.

Pohvale idu McKrackenu takodje, posto je ostao dugo u noc samnom i uspesno mi instalirao ethernet karticu, a pokusavajuci da instalira i ovaj moj modem.


fire, walk with me
 
Odgovor na temu

jc denton

Član broj: 2358
Poruke: 1705
*.air.tehnicom.net



Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP27.10.2003. u 09:24 - pre 250 meseci
Citat:
Dragi Tata:
Hmmm, pa zašto na "mom" Gnometu nema toga?

Probaj da ukucas u kozoli :
internet-druid

Bas i mene interesuje da li fali samo shortcut ili nema toga uopste, posto u nekim Gnome tip-ovima kaze da postoji neki "Gnome control centar" ili "Gnome control panel", a ja taj shortcut ne mogu da nadjem nigde.


/edit

U Krusevcu je upravo poceo da pada sneg, bas su krupne pahuljice i ima dobar tempo :)

/edit

ahahaha, pa da, mora da pada kada je meni proradio modem na RedHat-u ;)
fire, walk with me
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 55597 | Odgovora: 583 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.