Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zloupotreba autorskih prava - objavljivanje tekstova sa drugih sajtova

[es] :: Advocacy :: Zloupotreba autorskih prava - objavljivanje tekstova sa drugih sajtova

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6747 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
79.101.66.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: Zloupotreba autorskih prava - objavljivanje tekstova sa drugih sajtova08.12.2008. u 10:50 - pre 188 meseci
Ukoliko neko uzme sa mog sajta fotografiju koju sam ja snimio i objavi je negde, veoma lako cu dokazati da je fotografija moja.
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

1OXB
Čačak

Član broj: 40356
Poruke: 2616

Sajt: bas.elitesecurity.org


+206 Profil

icon Re: Zloupotreba autorskih prava - objavljivanje tekstova sa drugih sajtova05.01.2009. u 17:17 - pre 187 meseci
Pozdrav Svima!
Mislim da imam slican problem pa bih molio da me neko, ko zna moguce resenje, uputi kako bih mogao da postupim.

Vec jako dugo se bavim dizajnom audio elektronike i mislim da vazim za jednog od poznatijih konstruktora ne samo na ovim nasim prostorima vec i mnogo sire. Imam svoj WEB-sajt na kome se nalazi veliki broj sema i konstrukcija koje sam ja od srca poklonio mladim zaljubljenicima u ovaj hobi i dozvolio da bilo ko moze ZA SVOJE potrebe napraviti jedan takav uredjaj za kucu, ali da je bilo kakva komercijalna upotreba nedozvoljena bez mog znanja i saglasnosti. To sve izricito pise na sajtu i na nasem jeziku ali i na Engleskom. Da li su to moje seme i od kada, zna nekih 130-150.000 audiofila i samograditelja na svetu koliko ih je do sada za sve ove godine posetilo moj WEB-sajt.

E sad, neki dasa u Rusiji je napravio nekakav CD sa ko zna koliko servisnih sema i ko zna cega jos i izmedju ostalog pokupio sa mog sajta moje konstrukcije i RAR-ovao ih i uvrstio ih u kolekciju - istina pod mojim imenom. On to covek oglasava i prodaje, nikada nisam o tome bio obavesten niti mi je trazen pristanak-saglasnost da se moje intelektualno vlasnistvo umnozava i distribuira na takav nacin i na tome zaradjuje.

Ima li ko ideju mogu li sta da uradim po tom pitanju i kako?!

S postovanjem
Dr B. Jagodic

Adresa te stranice je: http://molotok.ru/item47356567..._bolee_2500sht_est_spisok.html

[Ovu poruku je menjao 1OXB dana 05.01.2009. u 18:27 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zakicd

Član broj: 159256
Poruke: 7
93.86.173.*



Profil

icon Re: Zloupotreba autorskih prava - objavljivanje tekstova sa drugih sajtova28.01.2009. u 14:50 - pre 186 meseci
Pozdrav,
Da li neko ima kontakt nekog advokata koji se bavi tužbom za autorska prava web stranica ili ti ovakvih tipova krađa?
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Zloupotreba autorskih prava - objavljivanje tekstova sa drugih sajtova

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6747 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.