Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Comodo Internet Security

[es] :: Zaštita :: Comodo Internet Security

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7348 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Comodo Internet Security01.10.2009. u 19:01 - pre 178 meseci
Šta te briga, ko još koristi upload, još ti bolje ako samo on ne radi, bitno da ti imaš tu stvar skinutu :)
Šalim se, o kom programu se radi? Ajde idi ovde Firewall>Advanced>Attack Detection Settings>Miscellaneus i isključi Do protocol analysis i Do packet checksum verification, pa da vidimo ima li neke promene.
A ako ne radi, ajde ovo da probamo, idi pod Firewall pa View Firewall Events, tu ti piše šta je sve zabranjeno. Onda možeš da ideš pod Firewall>Advanced>Network Security Policy, nađeš taj program i dozvoliš mu to što je zabranjeno. Verovatno samo staviš taj protokol koji je blokiran i pazi da Destination Address bude Any.
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

antraks
banja luka, Bih

Član broj: 226703
Poruke: 203
188.124.195.*



+1 Profil

icon Re: Comodo Internet Security04.10.2009. u 21:31 - pre 178 meseci
evo dosao je sebi. sve radi. nisam nista dirao.

a sto je mocan ovaj comodo. ima veoma dobre opcije.
tek sad sam malo vise pogledao.

hvala stefane.
 
Odgovor na temu

antraks
banja luka, Bih

Član broj: 226703
Poruke: 203
62.68.101.*



+1 Profil

icon Re: Comodo Internet Security08.10.2009. u 19:54 - pre 178 meseci
samo jos jedno pitanje.

moze li ici Ad-aware 2009 i comodo.
da li mogu raditi zajedno.
hoce li smetati mozda nesto??
 
Odgovor na temu

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Comodo Internet Security10.10.2009. u 13:22 - pre 178 meseci
Ne znam, ja koristim Spybot S&D koji samo odradi imunizaciju i sve je super nema ni potrebe za aktivnom zaštitom. To ne koristim jer ne bih da uzimam crack za pro verziju, a obična nema sve.
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

sarmasmeker
student, RAF
Beograd

Član broj: 236188
Poruke: 6
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.fm-serbia.net


Profil

icon Re: Comodo Internet Security17.10.2009. u 12:42 - pre 177 meseci
Pitanje:

Da li je moguce da meni commodo blokira neku drugu konekciju koja hoce da se nakaci na ruter?!

Tipa sestra i ja delimo vezu preko rutera, kad se upali net tamo pukne mi net na oba racunara.

Jel` to moze biti do njega?! Meni nesto glupo zvuci, ali ajde...

Pitanje 2: Jel`mu ja mogu reci nekako(razgledao sam, ali previse podesavanja ima) da me prilikom instalacije nekog programa ne pita dal` sme ovo ili ono...i ne samo tad, nego za bilo sta drugo sto nije vezano za sam internet?! Dosta toga je vec zapamtio, ali opet malo smara.

Podesio sam ga onako kako je neko iznad napisao, videcemo kako ce raditi. Koristim Windows7 i za sad nemam nikakvih problema. Uz njega imam i Aviru(free), ali nesto nece da se update vec 3 dana, uopste nece da izadje na server :S

P.S. Jel`ovo threatcast nesto ne radi?! Uopste mi ne daje nikakve podatke :S

Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Comodo Internet Security17.10.2009. u 13:18 - pre 177 meseci
Citat:
sarmasmeker: Da li je moguce da meni commodo blokira neku drugu konekciju koja hoce da se nakaci na ruter?!

Ajde probaj da staviš Comodo FW, a možda i Defense+ na Disabled kad radiš te stvari kad ti blokira pa ćemo znati.
Citat:
sarmasmeker: Jel`mu ja mogu reci nekako(razgledao sam, ali previse podesavanja ima) da me prilikom instalacije nekog programa ne pita dal` sme ovo ili ono...i ne samo tad, nego za bilo sta drugo sto nije vezano za sam internet?! Dosta toga je vec zapamtio, ali opet malo smara.

Može! Kada te pita prvu stvar ti odeš na More Options i označiš Installer or Updater (tako nekako), onda te on pita da li hoćeš da pređeš u Installation Mode i to klikneš na Da (to možeš i ručne pre nego što pokreneš instalaciju).

P.S. Nemam pojma, meni to retko izbacuje neke rezultate...
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.telenor.co.yu.



+89 Profil

icon Re: Comodo Internet Security26.10.2009. u 20:22 - pre 177 meseci
Mijailovic je u pravu,NOD je veoma zahvalan antivirusni sistem,ali opet ima mana i moram da kazem da sam ga se ipak otarasio iako sam veliki obozavatelj...reci cu vam nesto drugarski,mnogo komplikujete stvari,Comodo ima dobar Firewall ali veoma los antivirus...ja koristim Kaspersky Internet Security 2010,nikad nisam bio zadovoljniji nekim zastitnim sistemom...sve u jednom,Firewall 2-Way,mnogo dobar antivirus i perfektan antispyware...prosto receno,jedan kljuc,a sto vrata... :)
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Comodo Internet Security26.10.2009. u 22:38 - pre 177 meseci
Citat:
Aleksandar Maletic: i perfektan antispyware

??? Otkad to? Možda ako se nešto drastično promenilo u ovoj verziji 2010, nisam pratio.
Citat:
Aleksandar Maletic: Comodo ima dobar Firewall ali veoma los antivirus

Ja sam već uporedio probleme koje sam imao sa Avirom PE Premium (legalnom) i normalan rad sa ovim nikakvim Comodovim anti-virusom. Sad zavisi kome zapadne koji virus...
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.telenor.rs.



+89 Profil

icon Re: Comodo Internet Security26.10.2009. u 23:43 - pre 177 meseci
Ne bih da skrecem sa glavne teme,ali cu ipak reci ukratko...Kaspersky 2010-mnogo brzi,antispyware veoooooma bolji,firewall takodje kvalitetan (2-Way poput onog sto ima Zone Alarm Pro)...procitaj malo njihov sajt pa ces shvatiti o cemu ti pricam...najveca baza malware podataka na svetu...na svakom review sajtu zauzima visoko mesto (medju prva tri uvek)...toliko o tome...
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Comodo Internet Security

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7348 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.