Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 134250 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

JackIsBack
unempoyed

Član broj: 206726
Poruke: 17
77.46.228.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 11:48 - pre 186 meseci
Kakav crni utešni megabajt? Pa moji roditelji su u letnjoj akciji od mts-a kupili Nokie 1110, tako su dobili i besplatne poruke, a taj telefon nema ni MMS ni internet!!!

Kakva krađa!

Šta sa lopovima???
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 12:16 - pre 186 meseci
nego,cek,operater[ka] je rekao/la da svih 1000 [slovima HILJADU] poruka za 200 din se brisu?
koliko se secam,letnja promocija je bila 1200 [HILJADU I DVE STOTINE] poruka za 200 din,tako da,nesto se ne poklapa ;)
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
79.101.181.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 12:19 - pre 186 meseci
789: Reko sam operateru izmedju ostalog: Vi ste nama ukrali nase placene poruke! On kaze jeste u pravu ste tako je kao sto kazete. Znaci oni priznaju kradju.

@Horvat, potvrdjeno je da se brisu sve SMS poruke (bilo kad da su uplacene). Tako je rekao operater na 789 upravo.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16361



+2922 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 12:44 - pre 186 meseci
Jel ima neko kopiju prepaid ugovora? (ja imam iz 1998 godina samo ga trebam pronaci)

Tesko da se moze skidati bilo kakav kredit sa prepaid kartice.

Oni mogu da ugase karticu ali nikako ne mogu da skidaju kredit ili sms sa kartice koja je prakticno debitna.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

demi035

Član broj: 183303
Poruke: 268
*.isp.krstarica.net.



+4 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 13:27 - pre 186 meseci
Zvao sam sada 2 puta 789 I oba puta su mi rekli da nemaju takve informacije I da ne znaju sta ce biti sa sms porukama iz ranijih promocija, a taj sms nisam dobio? a curka mi je rekla da pozovem za par dana da proverim??
 
Odgovor na temu

brajko85
brajko85

Član broj: 62679
Poruke: 78
212.200.65.*



+3 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 13:27 - pre 186 meseci
Pise lepo u poruci iz MTSinfo, ukidaju sve poruke iz proslogodinjih akcija....i da ce nam valjda jedan megabajt koji cu da nabijem....da ne kazem gde...
Brajko
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
85.222.178.*



+7 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 13:33 - pre 186 meseci
Stiglo i meni danas.

Bas mi je zanimljiv onaj deo "Podsecamo Vas...".
Na sta me BRE podsecaju? Kada su me oni to obavjestili da ce poruke prestati da vaze 15.01?

Ja mislim da oni nemaju ni jednog pravnog osnova za ukidanje tih poruka. Nisam uspeo da nadjem na sajtu ugovor za prepaid, ali zdravorazumski mi tako djeluje.
Odoh da zovem 789 da ih pitam na sta me to posecaju, stoka bezobrazna.
 
Odgovor na temu

MilanMilan
Côte d'Azur

Član broj: 44664
Poruke: 362
82.117.192.*



+17 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 15:37 - pre 186 meseci
A taman sam mislio da cu ipak zadrzati ovu postpaid karticu.. Sacekacu jos 6 dana, mada sam i ovako blizu odluke da zabatalim svaki vid 'saradnje'(citaj: pljackanja mene) sa mtsom(imate neprijatelje).
 
Odgovor na temu

telefonto

Član broj: 207738
Poruke: 9
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 15:39 - pre 186 meseci
Poruka koja mi je danas stigla: Podsećamo Vas da preostale SMS poruke iz prošlogodišnjih promotivnih kampanja možete iskoristiti zaključno sa sredom 14. januara 2009. godine Znači, sada je i zvanično. Moram da se požalim, jednom sam bila dve nedelje na moru, nisam koristila telefon i obrisali su mi sav kredit koji sam imala baš sam se neprijatno iznenadila kada sam se vratila (to je bilo pre skoro sedam godina godina, imala sam oko sedamdeset dinara kredita, ne sećam se tačno). Dobro da mi nije ostalo mnogo poruka, samo 659 Jednom je i VIP imao promociju tipa 1000 poruka za 200 dinara, ali su oni jasno naglasili da promocija traje mesec dana. Obrisali su mi oko 400 poruka tad , ali je najvažnije da su jasno naglasili dokle traje promocija, što mt:s nije učinio, i to im je VEEEEEEELIKA greška!!! Pokušavaju da prate Telenor i VIP sa promocijama, ali to im ide vrlo trapavo prava državna, monopolistička firma Samo da znate da se smejem od muke.

[Ovu poruku je menjao telefonto dana 09.01.2009. u 17:05 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao telefonto dana 09.01.2009. u 17:05 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao telefonto dana 09.01.2009. u 17:08 GMT+1]
 
Odgovor na temu

m257

Član broj: 132139
Poruke: 398
*.static.ikomline.net.



+5 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 17:27 - pre 186 meseci
Sreća da se svi razgovori snimaju pa tako niko ne može da te osudi što si se iznervirao!!! Pošto znam kako oni rade, mogla je da ti kaže da sačekaš minut i da pita lepo šefa pa da ti javi. Klasična greška operaterke. Sledeći put traži direkto da pričaš sa predpostavljenim ili još bolje napismeno napiši žalbu na njen rad i pošalji im na mejl (navedi broj sa koga si zvao i približno vreme, ostalo će se oni snaći).

BTW da, def je doneta odluka da se sve poruke brišu. Što je najgore, nikakvog obaveštenja na sajtu nema, a još uvek stoji ono staro da poruke važe neograničeno. Izuzetno neprofesionalno odrađena stvar. Po mom skromnom mišljenju trebali su da daju duži rok da se poruke potroše, bar do kraja februara.

Kao što sam vam ranije pričao, žalite se ljudi, obavezno pismeno (na mejl)!!! I ne očekujte da vam usvoje žalbe ali bar nek se čuje vaš glas!
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
85.222.178.*



+7 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 17:58 - pre 186 meseci
Gde vise da im se zalimo na mail, stavice nas na black-listu kao spamere.

Ja se jos uvjek nadam da ce odustati od ove gluposti sa otimanjem poruka. Jednostavno nije logicno (znate ono kad Mujo baca ciglu u vodu i ponavlja: "nije logicno").
Red je red. Nismo pali na glavu, pa da sad vazi jedno, sutra drugo.
 
Odgovor na temu

welimon
student
Beograd

Član broj: 183609
Poruke: 11
212.200.65.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 18:34 - pre 186 meseci
I sta bi na kraju? Jel vazi jos ona fora sa prelaskom na TIPI tarifu?

Prezalicu tih 983 sms-a, nije mi frka, ali me nervira njihov pristup!
Kada sam uplacivao po 1000 i po 500 din kredita, zvao sam 789 i rekli su da vaze neograniceno, i ja budala pa sam stedeo, jer imam pored toga jos 2 postpaid broja. Mozda sam potrosio nekih 300 poruka!

Neko je ovde rekao da su postpaid korisnici vise cenjeni. Ne bih se slozio!
Prvo su nam uskratili prenos minuta i poruka, ali su nas 'blagovremeno' obavestili.
Pa su nas opet naravano 'blagovremeno' obavestili da ne mozemo da uzimamo 'poklone' za poene i da moramo poene da iskoristimo do 31.12.2008.
Na poledjini mesecnog racuna je pisala informacija da mogu da se naruce 'besplatni' minuti (u mrezi) i poruke za te poene, sa kojima inace ponekad ne znam sta cu, ali srecom nasao sam na netu u BEZBEDNOSNOJ AGENCIJI informaciju da mogu da se uzmu dopune za te poene. :-)
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
79.101.180.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 19:06 - pre 186 meseci
Evo sta je mt:s odgovorio jednom korisniku na mail:

Citat:
Mobilna telefonija Srbije obavestila je pocetkom decembra svoje prepaid
korisnike da sve preostale poruke, koje su dobili u svim promotivnim akcijama,
treba da iskoriste do sredine januara.
Korisnici svih prepaid tarifnih profila obavesteni su o tome SMS porukom,
na zvanicnoj intermet prezentaciji mt:s i putem sredstava javnog informisanja.
Mislimo da smo Vas na vreme i na prigodan nacin pozvali da iskoriste preostale poruke,
ostavivili za to sasvim dovoljno vremena.
Takodje, zelimo da Vas obavestimo da cete od 15. januara dobiti 1Mb podataka (bez nadoknade),
koje mozete da iskoristite do 28. februara 2009. godine.


Kad su oni korisnike jasno i precizno obavestili SMS porukama, i na kom to zvanicnom sajtu pisalo obavestenje, sem dva puta na mondo forumu, ali to obavestenje je dva puta nestalo sa foruma. Do danas niko nije bio siguran da je ovo 100% proverena informacija, i mislim da je [es] bio jedno od retkih mesta gde je ista pisalo o ovoj nameri mt:s-a. Oni bas nemaju mozga.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

demi035

Član broj: 183303
Poruke: 268
*.isp.krstarica.net.



+4 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 19:16 - pre 186 meseci
Ovaj sms gde nas potsecaju na kradju, ja jos uvek nisam dobio.

A tek iz treceg pokusaja danas na 789 sam dobio odgovor da ce mi ukrasti sms poruke. Kontrolorka mi je objasnila da imaju pravo da nam ukradu sms poruke, jer su one kupljene na promociji, a kada sam je pitao da li ce isto tako da mi ukradu I kredit, odgovorila mi je da to ne nece da rade – ali ja I kredit imam iz promocije, 500din za 1000din, tako da je sve moguce.

A na moje pitanje, kako me to potsecaju, kada nisam nikada ni bio obavesten do sada, oni kazu da su nas jos u decembru obavestili I da su jos tada znali – sta na ovo reci? ali ja sam tada pricao sa izvesnim kontrolorom Mirkom Nikolicem, koji mi je rekao da o tome nemaju nikakve informacije I da se ne zna nista, a takodje su mi pre samo 6h Nikola I Sanela rekli da ne znaju nista o tome sta ce biti sa porukama iz letnje promocije. Tako da ako neko bude zeleo da ih tuzi ( pre mene) mogu da se pojavim kao svedok da nas nisu obavestili u decembru. Pazite ovo, potsecaju nas, a ni njihovi iz kol centra nemaju pojma o tome, a to je bilo pre samo 6h. ko laze – taj I krade.


[Ovu poruku je menjao demi035 dana 09.01.2009. u 20:29 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
85.222.178.*



+7 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 19:16 - pre 186 meseci
Nemaju oni srama!!!!
Mene niko nije obavjesti ni porukom, ni pozivom, ni u medijima (barem ja nisam video), niti na bilo koji drugi nacin! Koga oni smatraju za magarca???
Nisam uspeo da ih dobijem danas. Nisam siguran dal' uopste ima smisla da ponovo zovem korisnicki servis, oni jadnici tamo rade za platu i nisu nista krivi sto im je menadzment !#$%^&!
 
Odgovor na temu

JackIsBack
unempoyed

Član broj: 206726
Poruke: 17
77.46.228.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 19:37 - pre 186 meseci
Strašno! Čitam prethodne postove i ne mogu da verujem u ovo što vidim!
Pa ovi lopovi em kradu em lažu em nam se smeju u lice!

Pa da li je moguće da niko od nadležnih institucija na ovu najavu krađe ne reaguje? Pravosuđe, MUP, inspekcije? Organizacija za zaštitu prava potrošača, barem? Iko? Niko?


Alo bre, prodali ste nam te poruke u akciji 1200 za 200, i jasno naznačili da za njih ne postoji vremensko ograničenje!
Dalje, poklanjali ste poruke u raznim akcijama (480+, 980+...) a nigde niste naveli da one imaju rok trajanja!


Nemojte nas praviti ludima, pa nismo mi krivi što vi ne znate da vodite takvu firmu kao što je mts!
Da li mts ima upravni odbor, da li oni znaju za ove kriminalne radnje njihovih radnika???


Ovo nije naivno!
 
Odgovor na temu

m257

Član broj: 132139
Poruke: 398
*.static.ikomline.net.



+5 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 19:40 - pre 186 meseci
1. Početkom decembra nije još bilo odluke menadžmenta o tome da se poruke iz promocija brišu
2. U skladu sa gornjim nije ni moglo da bude obaveštenja kako na sajtu, tako i na bilo koji drugi način

Ako tvrde suportno jednostavno im recite da ste zvali u decembru ili da ste im poslali mejl, da znate da se svi razgovori snimaju i mejlovi arhiviraju pa da se lako može utvrditi kakvu ste informaciju tada dobili!!

Ja vam ponovo kažem - žalite se ljudi, ne tonite u malodušnost! Nećete dobiti sigurno ništa tom žalbom, to odmah mogu da vam kažem, ali ćete ih barem namučiti, pokazati im zube i dobiti neku ličnu satisfakciju. :) Pa tako u budućnosti možda slične stvari se neće ponavljati! Zovite me optimistom. :)

Naravno apelujem da budete kulturni, većina tih ljudi sa kojima ćete pričati odgoovrno radi svoj posao i nije kriva za ovakve greške menadžmenta!
 
Odgovor na temu

brajko85
brajko85

Član broj: 62679
Poruke: 78
212.200.65.*



+3 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 20:06 - pre 186 meseci
Eee sta znaci kad kompanija drzi monopol u drzavi bez zakona.....moze da radi sta hoce bez ikakvih posledica
Brajko
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg09.01.2009. u 20:39 - pre 186 meseci
Citat:
demi035: Ovaj sms gde nas potsecaju na kradju, ja jos uvek nisam dobio.

Ni moj sin nije dobio jikakav SMS sa obavestenjem! A nisam mu ni upalatila ovu zadnju "promociju" - 1000 SMS za 200 din.

Citat:
demi035
A tek iz treceg pokusaja danas na 789 sam dobio odgovor da ce mi ukrasti sms poruke. Kontrolorka mi je objasnila da imaju pravo da nam ukradu sms poruke, jer su one kupljene na promociji, a kada sam je pitao da li ce isto tako da mi ukradu I kredit, odgovorila mi je da to ne nece da rade – ali ja I kredit imam iz promocije, 500din za 1000din, tako da je sve moguce.

I taj kredit je "promocija", zar ne? Pa ne bi me cudilo da vam i to ukradu jednog dana pod nekim izgovorom! Zato ja sinu nisam nista vise ni uplacivala cim sam cula da se suska o brisanju poruka. Jednostavno, sa njima necu da imam NISTA! U stvari, ja vec i nemam nista, imali smo samo tu jednu prepaid karticu koju je koristilo dete.

Odlucila sam se za promociju Telenora, gde sam za uplacivanje kredita od 500din. mesecno x 6 meseci dobila telefon za dzabe. Tako cemo bar imati i kredit i telefon...
 
Odgovor na temu

urkogood

Član broj: 190303
Poruke: 9
*.smin.itsisp.net.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 01:05 - pre 186 meseci
sacekajmo 15.01., hladne glave ali vruceg.....\/.,-=ono, i ne moj te ubrzano,namerno trositi poruke, a ako ih obrisu, pukli su u svemu a narocito u njihovim promocijama.
a da kraduckaju kredit vise nece moci, jer ga nece ni biti.
ps.zvala zena i na onaj megabajt... ali moj fon ne podrzava gprs, internet, beee,..nego kad sve ovo prodje ko ce da nam plati ovu zafrkanciju?
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 134250 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.