Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 272760 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima25.01.2009. u 12:39 - pre 186 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Stvaranje zivota nije bas zagarantovana stvar, a stvaranje inteligentnog zivota je jos redji prirodni fenomen. I, da, taj fenomen ima nezgodnu manu da mu treba jako puno vremena da se desi :) Pricamo o milijardama godina i to samo na podesnim mestima u vasioni.


Nazalost, jos je i gore od toga. Tu gdje staje matematika - nastavlja statistika, sa jos nepovoljnijim cinjenicama:
- cak i gdje ima zivota, rijetko se pojavljuju inteligentne vrste;
- cak i medju pripadnicima vrste koja se smatra inteligentnom ima prilicno neinteligentnih pojedinaca;

Najsumornije cinjenica po meni je ta da ako bi ipak neki inteligentni stvor iz dubokog svemira svrno na Zemlju i tu igrom slucaja prvo naletio na nekog od danasnjih UFO-loga (a velika je vjerovatnoca da se bas to desi jer oni non-stop dezuraju na svakom cosku u zasjedi), zakljucio bi da na Zemlji jos nema inteligentnog zivota i produzio dalje :(

 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+395 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima25.01.2009. u 12:49 - pre 186 meseci
Citat:
@ventura
jer ovde ljudi uglavnom rasuđuju na osnovu činjenica a ne slepog verovanja.


Citat:
@Ankalagon the Black
Hajde da se vratimo na cinjenice.
1. Evo linka sa CNN -ovog sajta



Citati Carla Segana na kraju youtube linka koji sam okacio :
Citat:
#Carl Sagan
If a human disagrees with you let him live .
In a hundred billion galaxies you will not find another .


Citat:
#Carl Sagan
Faith is not clearly enough for many people .
They crave hard evidence, scientific proof .


Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.171.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima25.01.2009. u 14:10 - pre 186 meseci
Citat:
Ljudi na trgu nisu isprepadani jer su taj dan nad Vašingtonom vojni avioni verovatno svako par minuta preletali iznad...


Ispod visine onog obeliska ? I nigde na internetu ne mogu da pronadjem pricu,sliku,video aviona koji za vreme inauguracije leti nisko iznad grada ? Mozda zbog toga sto su avioni koji su obezbedjivali dogadjaj bili kilometrima iznad gde im je i mesto.

Citat:
A koliko genijalan treba biti pa reći da je po "occams razoru" verovatnije da se radi o vanzemaljskoj letelici nego o vojnom avionu je već slučaj za doktore, a ne psihologe...


Gde sam ja to rekao ? Treba preci na sledecu pretpostavku. Jenostavno nije avion u pitanju. Iz aviona se vidi da nije :)
Priznaj da si pogresio i idemo dalje.

Citat:
Ti već VERUJEŠ u nešto. Ne rasuđuješ na osnovu činjeničnog stanja već na osnovu vere.


Ko je bio u svemiru pa da zna da nema inteligentne civilizacije medju 109 najblizih zvezdanih sistema ? Zar to nije VEROVANJE ? Konkretno ovaj snimak UFO-a sa inaguracije mozda ima sasvim prizemno objasnjenje. I ako bi se za njega naslo objasnjenje to bi bilo znacajno i za razjasnjavanje slicnih "sajtingsa". Nije bitno sta je u pitanju, samo je bitno da znamo istinu.

Citat:
... ovde nećeš ništa postići, jer ovde ljudi uglavnom rasuđuju na osnovu činjenica a ne slepog verovanja.


Zbog cega onda skoro niko nece da pogleda svedocenja ljudi Disclosure Projecta ? Zasto se uvek vracamo na price o verovatnoci iz emisija sa Discovery channela ?

Citat:
Prema tome bolje ti je da nađeš neki forum svojih istomišljenika pa se tamo međusobno tapšite po ramenu,


Ne treba mi tako nesto. Ovo je forum koji okuplja najinteligentnije ljude a da govore srpskim jezikom.Takodje strucnjake iz raznih oblasti IT industrije,nauke,studente svih fakulteta... I nadam se da ce takvi ljudi rasudjivati na osnovu cinjenica a ne verovanja kako si sam rekao. Naravno , prvo moraju zaista da pogledaju neke cinjenice. Osim toga, ako nisam u pravu ovo je najverovatnije mesto da mi neko ukaze na propuste. Naravno kroz cinjenice.


@Odin D.

Dobrodosao natrag :))

Citat:
#Carl Sagan
Faith is not clearly enough for many people .
They crave hard evidence, scientific proof .


Ovo je upravo ono sto mene interesuje. I stalno to naglasavam.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima25.01.2009. u 15:28 - pre 186 meseci
Citat:
@Odin D.

Dobrodosao natrag :))


Hvala, bolje te nasao.

Ljudi,
ja znam da je svima nama ovdje jasno da je ono na CNN-ovom snimku sigurno UFO, i da prestanemo da zbog zafrkancije tvrdimo suprotno, ipak je ovo ozbiljno pitanje.
Zato pozivam sve da se ovdje o tome tako izjasne kako bi smo zavrsili sa ovim dokazom i da onda mozemo preci na sledeci.
Ja cu prvi da pocnem:

- Ja tvrdim da je ono na CNN-ovom snimku UFO, i jasno se vidi da ne moze biti nista drugo. Ako neko tvrdi da nije - neka dokaze, a nemoj mene da proziva da ja dokazujem da jeste, kad je vec ocigledno da jeste.

Sto se prije i u vecem broju izjasnimo na ovaj nacin, to cemo prije zavrsiti sa ovim i preci na sledecu tacku ove problematike.

Ocekujem vase razumijevanje i saradnju po ovom predlogu.
Hvala i pozdrav.
 
Odgovor na temu

Seraphim0301
Istocno Sarajevo

Član broj: 207987
Poruke: 1
*.teol.net.



+3 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima25.01.2009. u 19:08 - pre 186 meseci
Pozdrav svima! E ovako,neko vrijeme nisam pratio temu jer sam poceo da gubim zivce zbog iste,ali ne dade mi djavo mira pa sam pogledao...i moram da priznam da sam ih izgubio jos vise! Ona se vrti u krug jos od mog zadnjeg posta.Cini mi se da neko uopste ne cita ono sto nas vecina pise. A vidim nisam jedini i Odin je kao i ja bio "prinudjen" da se vrati.:)

Tako da zelim i javno da podrzim akciju Odina.
Apsolutno se slazem sa svim navedenim ja cak idem korak dalje...mislim da je i sam OBAMA vanzemaljac!
Eto Odine ako treba i sta da se potpise samo reci...
Hvala i spreman sam da svjedocim pred senatom...
sve u svrhu stavljanja tacke na temu koja me malo podsjeca na pacijenta kojega odrzavaju aparati.:)
Hvala i dovidjenja.
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima25.01.2009. u 19:36 - pre 186 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: 3. Sta god da je u pitanju proslo je izmedju obeliska i kamere. Na originalnom snimku, kada se stavi u full screen view, moze se lakse videti kako je to nesto naglo zaokrenulo u levo iza drveta.

Lijevo jeste skrenulo, al' ocigledno, ne iza drveta, vec cijelo vrijeme je "najblizi predmet" objektiva kamere. Dakle, u pitanju je, najvjerovatnije, neki leteci insekt koji je proletio neposredno ispred objektiva kamere. Iz toga mozes da zakljucis odakle dolazi taj veoma brzi prelet terena, kao i cudni manevri u vazduhu. Takodje, tako jedan "nizak" prelet sigurno da ne bi ostao neprimijecen od strane par miliona stanovnika koji su se u tom momentu nalazili na mjestu dogadjaja, vec bi, definitivno, barem njih 5% zabezeknuto gledalo u nebo i pokazivalo prstom. Medjutim, obzirom da je u pitanju neki insekt(najvjerovatnije), koji, uzgred, nije nista novo, i kojeg narod nije mogao ni da vidi, onda mozemo i da shvatimo ovako ravnodusno ponasanje posmatraca...
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.171.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.01.2009. u 17:21 - pre 186 meseci
http://www.youtube.com/watch?v=JsaVAPIdrFU&feature=related

Ne znam sta je lik na ovom klipu radio ali veoma je tesko zamisliti da bilo koji insekt ovako izgleda kada se na video primene efekti koji se vide na ovom klipu. Ili ptica , kad smo vec kod zivih bica.
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.01.2009. u 17:30 - pre 186 meseci
Bio jedan i na Tadićevoj inauguraciji, samo manji.
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.01.2009. u 20:50 - pre 186 meseci
Citat:
jablan: Bio jedan i na Tadićevoj inauguraciji, samo manji.

Gledaju sta muljaju ovi zemljani :)
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.01.2009. u 21:48 - pre 186 meseci
Citat:
Ankalagon the Blackhttp://www.youtube.com/watch?v=JsaVAPIdrFU&feature=related

Ne znam sta je lik na ovom klipu radio ali veoma je tesko zamisliti da bilo koji insekt ovako izgleda kada se na video primene efekti koji se vide na ovom klipu. Ili ptica , kad smo vec kod zivih bica.


Da, upravo je nezamislivo da je to bilo sta drugo sem vanzemaljaca. Ja mislim da se svi slazemo oko toga i da mozemo dalje.
Daj sledeci slucaj.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.171.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.01.2009. u 23:32 - pre 186 meseci
Na you tube-u sklanjaju filmove koji prikazuju UFO sa inauguracije!!! Gomila filmova je vec sklonjena!

Ali zato se uploaduju novi :))

[Ovu poruku je menjao Ankalagon the Black dana 27.01.2009. u 01:04 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.171.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.01.2009. u 00:16 - pre 186 meseci
Citat:
Da, upravo je nezamislivo da je to bilo sta drugo sem vanzemaljaca. Ja mislim da se svi slazemo oko toga i da mozemo dalje.
Daj sledeci slucaj.


Zbog cega tolika nestrpljivost ? Evo imamo jedan LIVE ufo slucaj. Situacija se razvija svakoga dana. Snimci se sire internetom veoma brzo. Mora uskoro da se pojavi zvanicno objasnjenje,preveliko je interesovanje. Trenutno koliko vidim hoce da proguraju pricu da je u pitanju ptica u kombinaciji sa nekakvom manjkavocu digitalnih kamera. Takodje postoje i klipovi koji su montirani. Tip kao usporio snimak i zumirao i prikazuje kako ptica mase krilima. Postoji samo jedan problem a to je sto na originalnom snimku sa CNN-a kad uradis to isto nema nikakvih krila.
 
Odgovor na temu

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.3.*



+1 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.01.2009. u 00:44 - pre 186 meseci
Ma znam ja, to na snimku su ova dvojica 100%
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
91.148.79.*



+968 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.01.2009. u 02:28 - pre 186 meseci
znači i youtube kontrolišu, gamad pangalaktička
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.171.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.01.2009. u 08:08 - pre 186 meseci
Da citiram sebe sa prvog posta.

Citat:
Sto se tice onih koji ne zele da pogledaju snimak ali zato imaju neodoljivu potrebu da napisu par redova podrugljivih komentara molim da jednostavno odu na neku drugu temu i suzdrze se od upropascavanja ove nekonstruktivnim komentarima.


Niko ne sumnja u vas istancan smisao za humor. Niti u vasu sposobnost da budete sarkasticni, satiricni,alegoricni i da umete da se podsmevate drugima.

Zato gospodo, suzdrzite se od daljih ne konstruktivnih komentara. Ako ne zelite da ucestvujete u temi imate "Go back one page" dugme.

 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.01.2009. u 09:59 - pre 186 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Evo imamo jedan LIVE ufo slucaj. Situacija se razvija svakoga dana. Snimci se sire internetom veoma brzo.


Znaci, pocelo je.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.171.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.01.2009. u 13:00 - pre 186 meseci
Citat:
Odin D.: Znaci, pocelo je.


Ako pod tim mislis da ce se stvoriti dovoljno "buke" da se ovaj put konacno utvrdi da li se zaista radi o UFO-u ili o necem ovozemaljskom, iskreno se nadam da je pocelo. Odavno je vec vreme da se ta stvar rascisti.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7181 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.01.2009. u 13:04 - pre 186 meseci
Nece se nista nikad rascistiti - jer ces uvek naci dovoljno ljudi da veruju u bilo sta.

Mada, neki se trude - NASA je recimo snimila onu planinu na Marsu Hi-Def kamerom, zato sto je dovoljno zaludjenika tvrdilo da je u pitanju piramida i objekat sa ljudskim licem.

I posle ogromnih para ulozenih u to (naravno, nije NASA slala orbiter na Mars samo zbog teoreticara zavere, ali ta slika je kostala nesto, bar goriva i vremena ljudi i kompjutera koji su potroseni na nju) rezultat?

Mali broj "teoreticara" je prihvatio da nisu bili u pravu - a ostali ogroman broj je samo odmahnuo rukom sa novom teorijom zavere - ovog puta o tome da je NASA namerno photoshoppovala sliku :)

Tako da... cela stvar je prilicno besmislena. Ljudi koji veruju da vanzemaljci posecuju zemlju ovih dana ce uvek verovati u to.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.rs.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.01.2009. u 13:15 - pre 186 meseci
Sto bi bilo lepo kada bi neko svu ovu energiju ulozio u amatersko upoznavanje sa astronomijom, fizikom, mehanikom....umesto da trazi muve i obade po snimcima.....
Nego, da li je neko video UFO na nekoj kineskoj ili ruskoj manifestaciji, ili se vanzemljaci iskljucivo javljaju Amerima?
 
Odgovor na temu

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.224.*



+1 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.01.2009. u 13:42 - pre 186 meseci
Za sada, US only

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 272760 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.