Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vip ima milion korisnika

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Vip ima milion korisnika

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 27529 | Odgovora: 124 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika11.04.2009. u 10:30 - pre 183 meseci
Redovi su bili zbog promocije, ne zbog tarifiranja 60+1. A postpejd su uzimali zbog telefona koji nisu mogli da se dobiju za dinar kod druga dva operatera.
Niko tu nije glup, već se koristi ono što tržište trenutno nudi. A da ima tih likova koji uzimaju telefon a ne gledaju pretplatu, ima.
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika15.04.2009. u 18:45 - pre 183 meseci
@demi035

, o kakvoj profesionalnosti ti govoris? mt:s profesionalan sa njihovom s**kom od radnika, koji samo sto te ne p*unu na vratima od radnje kada te vide i ti pricas o profesionalizmu??? Dobro zaboravljas da je isti taj mt:s imao tarifu od 1180 din mesecne pretplate (Bel 200), gde si imao 160 mon u mrezi, a 40 van, pa posle dolazi vip, koji daje 325 min ka svim mrezama za isti novac i naravno dolazi do kopiranja ostalih operatera. Da su bar stavili 330 ili 320, nego tacno 325 min u njihovim tarifama????? I ti pricas o profesionalizmu???? Najbolje poredjenje mogu napraviti za ova tri operatera: Vi u vojsci i posle nekog vremena, dolazi jedan novi vojnik u vase redove. Da li ces ga gledati kao ostale sa kojima si od pocetka, ili kao gustera koji nema pojma nista i nema nikakve kvalitete, ni ti razloga za druzenje sa tobom?? Ko je bio u vojsci, zna o cemu pricam. Eto, takav smo mi narod.


pici man@

ti decko imas problem, sirenje tolike mrznje prema operateru znaci da ili radis za nekog od ostalih dva operatera, ili stvarno nisi informisan??? Bolje proveri info. o ponudi pre nego sto nesto napises ovde.

Nego mt:s postpaid korisnici, da li ste juce i predhodnih dana,mogli proveriti stanje na racunu (14.04.)??????? Eto kakav je vas Profesionalni Operater

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 15.04.2009. u 22:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

AnaIvanovicFan
Student
Belgrado

Član broj: 203911
Poruke: 167
93.86.40.*



Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika15.04.2009. u 19:07 - pre 183 meseci
Priznajem, negodovao sam povodom podizanja cena u Vipu i zato sto nemaju neke posebne usluge, ali ga UPRKOS tome koristim kao primarnu karticu i koristicu ga u buducnosti...odgovara mi savrseno jer imam 55 060/061 kontakata u imeniku i sa njima se dopisujem i razgovaram po ceo dan BESPLATNO. Ne pamtim kada sam poslednji put poslao poruku na mt:s ili Telenor broj. Donekle podrzavam MaxM-a sto se tice mt:s-a...pobogu, cekam 25 minuta na operatera i onda mi se javi neka zenska koja kao da sedi na iglama, a ne na stolici i DRSKO i BEZOBRAZNO mi odgovara na pitanja...mt:s necu koristiti ni u najludjim snovima. Smatram da svako treba da pronadje operatera koji mu odgovara - neko mt:s, neko Telenor, a ja koristim i koristicu Vip prepaid!
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
195.252.72.*



+3 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika17.04.2009. u 18:47 - pre 182 meseci
Citat:
MaxM
pici man@

ti decko imas problem, sirenje tolike mrznje prema operateru znaci da ili radis za nekog od ostalih dva operatera

Ja za tebe nisam "dečko" kao prvo ... kao drugo mogu fakultativno predavanje da ti održim na temu "mržnja" i ono što predstavlja sam pojam mržnja u njenom izvornom obliku. Samim tim, bolje argumentovano raspravljaj i ne prozivaj me jer nisi ni blizu intelektualnom nivou na kome možeš ravnopravno raspravljati ne samo samnom već koliko vidim i sa ostalim članovima.
Ako si propustio moje komentare pročitaj ih ponovo i videćeš da ja argumentovano uz date primere iz VIP reklamne propagande iz svog ugla iskazujem vidjenje cele priče. Neko bi to nazvao kriticizam a ne "mržnja", neko bi pak rekao da nisu svi zaslepljeni u srbiji b/w reklamama.;)
Citat:
MaxM:
Bolje proveri info. o ponudi pre nego sto nesto napises ovde.

izvini kolega, o kakvoj to crnoj "ponudi" i informaciji o istoj govoriš?!? Zar ovde nije reč o statističkom podatku da VIP ima milion korisnika? Niko ništa ne nudi koliko vidim već TVRDI?!?
Ja sam u prethodnom topiku koga sam usput i pokrenuo kritikovao reklamno propagandnu mašineriju iz VIP-a, dok sam u ovom jednostavno reagovao na tvrdnje da VIP ima "milion" korisnika opaskom da svaka BUDALA može nasesti na kupovinu SIM kartice za SVEGA 100 dinara sa neverovatnih 1000 dinara kredita pride nikada ne pročitajući gotovo neprimetni tekst na dnu ekrana u toku reklame. Dovoljno je samo 10% srba da nasedne na reklamu i eto povoljne statistike za VIP kojom može da se hvali i u koju naivni mogu da veruju.
I dalje nije jasno?!?
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika26.04.2009. u 10:10 - pre 182 meseci
VIP jedino ima jeftin roaming...

off topic
zzviktor
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika26.04.2009. u 20:11 - pre 182 meseci
Sada uopste vip nema najbolju Biznis ponudu (Sutra potpisujem ugovor na firmu), uopste ne daje BlackBerry Storm za 1 din i bespaltnim 1 GB internetom svakog meseca, dok traje ugovorna obaveza, uopste ne daje besplatnu BIS uslugu do kraja ugovorne obaveze i na kraju, Vip uopste nije najbolji. :D :D :D
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika26.04.2009. u 21:49 - pre 182 meseci
Tarifa je ne daj boze a ti si maxm veoma smesan...
zzviktor
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika26.04.2009. u 22:40 - pre 182 meseci
@MaxM
Citat:
Druga Bozija Zapovest
Ne pravi sebi idola niti kakve slike, nemoj im se klanjati niti im sluziti.

 
Odgovor na temu

_andjela_

Član broj: 219432
Poruke: 200
*.dsl.vic.optusnet.com.au.



+1 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika27.04.2009. u 03:55 - pre 182 meseci
Kad zavrsite sa pljuvanjem, da li je moguce saznati koliko od tih milion su u stvari aktivni korisnici?

Kao sto npr. na ES-u postoji hiljade i hiljade registracija, to ne znaci da ima toliko hiljada unikatnih, aktivnih korisnika.
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika27.04.2009. u 08:17 - pre 182 meseci
@zzviktor ti si smesan, a navika je cudo i ovce su za sisanje

@pitikovski Lepo zboris i slazem se sa tobom

@andjela U saopstenju je stajalo da ima milion aktivnih korisnika.
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika27.04.2009. u 09:53 - pre 182 meseci
Imam biznet 300 i navikao sam da mi se tarifira po sekundi svaki minut...
Imam i besplatno unutar mreze i navikao sam da nemam ogranicenje u kolicini
besplatnih minuta i poruka, i imam i mogucnost ogranicavanja broja i navikao
sam da svaki moj radnik ima ograniceno sta to moze i u kojoj meri da zove.
Sta to vip nudi da predjem kod njih.
zzviktor
 
Odgovor na temu

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.rs.



+15 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika27.04.2009. u 12:52 - pre 182 meseci
Citat:
MaxM: ...U saopstenju je stajalo da ima milion aktivnih korisnika.

Aktivnvne kartice nisu isto što i aktivni korisnici. A kad bi bile isto onda bih ja bio 5-6 aktivnih korisnika kada saberem sve kartice naših mobilnih operatera koje mi stoje u fioci, a koje nisu deaktivirane.
Uostalom, ne znam kako tebi više ne dosadi.
A što se tiče toga da Vip ima milion korisnika, e kako ih ima tako će od njih i naplatiti usluge
 
Odgovor na temu

VIDAKOVICV

Član broj: 31396
Poruke: 421
91.150.125.*



+6 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika27.04.2009. u 15:42 - pre 182 meseci
Aktivni korisnici se smatraju oni koji barem jednom u 3 meseca izvrše dopunu, tako bi barem trebalo. E sad milion kakvih korisnika oni imaju ptice znaju.
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika27.04.2009. u 21:03 - pre 182 meseci
@zzviktor

vec od 2 broja, pa navise 0 din u mrezi i 5.9 din po minutu van nje. Koliko je kod mt:s? Telefone za 1 dinar, kakvi su i koliko kod mt:s? Popusti na cene telefona i pretplata, koliko je kod mt:s?u sredu mi stize BlackBerry Storm za 1 din u postpaid 1500 za bespaltnim 1Gb prenosom podataka mesecno dok traje ugovorna obaveza, besplatnom uslugom push maila, sto mi jako odgovara, takodje besplatno dok traje ugovrna obaveza (inace je 1000 din mesecno, kako su mi rekli).
Drugo, na specifikaciji poziva, za svaki broj, koje cu podeliti mojim radnicima, imacu uvid u to, koliko su potrosili i ja cu ih ograniciti, a vrlo je neprofesionalno ogranicavati telefone u mrezi. Zasto bi neka mobilna kompanija vodila racuna o potrosnji svojih korisnika, ako oni to sami ne znaju?

sve u svemu, od onog sto sam se ja raspitao, vip daleko, ali daleko ima bolju ponudu od ostala dva operatera, zzviktore, poseti najblize vipovo predstavnistvo i rasptaj se, sta oni to imaju u svojoj biznis ponudi. Veruj mi, iznenadices se :)
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika27.04.2009. u 21:36 - pre 182 meseci
Da maxm upravu si samo vip daje ogranicenje u okviru besplatnih minuta na
1.000 minuta po liniji. Takodje nikada nisam rekao da te MT:S ogranicava,
vec da mozes ti kao biznet menager ograniciti svoju potrosnju kod mt:s po
liniji na odredjen iznos, sto je od ne davno moguce i kod telenora. Cene
zapocetih poziva u vipu su bezobrazno velike, i poziv kod njih kosta od 7,8
din plus pdv pa na vise, sto je skupo. Ja imam vip pre paid od 4.9+1.5+ pdv
sto je sve zajedno 7.55 din. Imam mt:s biz net sa sledecim cenama

predplata
230 din
minut u biznetu
0
minut ka mt:s
3.00
minut ka nacionalnim mrezama 7.00
sms
1.7
Uspostave veze nema kao i zaokruzivanja. Bruka je ovo kako ova hr bagra
truje trziste.

Ps off topic U koliko je vip vlasnik si mobile mreze zasto na mrezi pise si
vodaphone...Da li je vip vip ili je vip prljavi vodaphone ali se samo
predstavlja kao vip da vodaphone nebi prljao svoje slavno ime na malim
trzistima. Zanimljivo da VIP ne posluje na vecem trzistu od 9 miliona
korisnika.
zzviktor
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika28.04.2009. u 07:15 - pre 182 meseci
Kod mene je mesecna pretplata na 3 broja 1000 din plus pdv. Tu tarifu sam uzeo zbog telefona, u kojoj imam 0 u mrezi i 750 din bilo kog drugog da zovem, van umrezenih brojeva, sto kod ostalih operatera nije tako. Ostali su mi po 250 din i opet, nulom u mrezi i cenama koje sam naveo u predhodnom postu. Znaci opet jeftinije od mt:s. Naranvno tu je i tarifa 1500, gde sam uzeo Blackberry i imam 3200 din na raspolaga nju za trosenje, pored 0 u mrezi. A sto se tice vipovog poslovanja, pa oni su valjda clanovi mobilkom austria grupe, kao i vip u hrvatskoj i si mobil u sloveniji, zar ne?

Jos me zanima, koje to telefone nudi mt:s, kroz svoju biznis ponudu i ovako kroz postpaid? Koje su cene istih?

[Ovu poruku je menjao MaxM dana 28.04.2009. u 08:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika28.04.2009. u 08:14 - pre 182 meseci
Ajde maxm lepo objasni kakvih 1000 din za trosenje kakva je vip ponuda i
sl... Koliko sam ih ja shvatio platim 350 din i posle placam cenu min od 7.8
plus pdv, i o kakvim se besplatnim minutima radi.
zzviktor
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika28.04.2009. u 10:04 - pre 182 meseci
Mozda Vip i ima odlicnu ponudu za svoje biznis korisnike, ali sto to ne objave na svom sajtu tu ponudu?

Sto se tice prepaida Vip je totalno ne zanimljiv (sem ako nekim cudom ne komunicirate uglavnom u Vip mrezi).

Kod mene je trenutno sledeca situacija:

- koristim sledece: 063 4ab cdb (prenesi 150), 069 4ab cdbb (poruke + 1000 minuta u mrezi + 50MB), i 065 4ab cdbb (biz:net 300)
- racun za prenesi 590din, koristim ga uglavnom za pozive van Telenor mreze, ako mi ostane minuta i poruka, prenece se, pa cu imati za naredne mesece
- prepaid 069 telenor koristim za pozive u telenor mrezi, tu trosim ko lud, za pola meseca skoro 300 minuta
- biz:net trenutno koristim da me na njega zovu ljudi iz grupe, ja retko zovem, jer znam da imam minuta na prenesi paketu, ali eto tu potrosio 40 dinara na pozive u biz:net mrezi, i nekih 7MB interneta (od 10 free). Sa tog broja nikad ne zovem van biz:net grupe. Takodje, tu sam definisan kao f&f nekim ljudima.
- 066 probaj me - 500din platio u januaru, dobio 1000 dinara kredita (dobro dodje za placanje parkinga), svakog meseca do kraja godine (12 meseci dobijam 100MB interneta).


Za sve ovo dajem dakle: 590din (prenesi) + 100din (1000 minuta u Telenor mrezi) + 290/2 = 145din (jednom u 2 meseca uplatim 50MB, dovoljno za internet na mobilnom telefonu (N82)) + da kazemo 100din za racun za biz:net + 500din (066 prepaid kartica tolko placena) / 12 meseci = 42din, to izadje 977 din mesecno za mobilni, a za taj novac dobijam na mesecnom nivou:

- 1000 minuta u Telenor mrezi (telenor prepaid)
- 150 minuta i SMS-a ka svim mrezama (uz mogucnost prenosa) (prenesi 150)
- 135MB mobilnog interneta (25 na Telenor prepaidu, 10 na biz:netu i 100 na 066)
- cenu od 1,17din/min u okviru biz:net grupe - 100din (prosecan racun - 36din (pretplata) = 64 / 1.17 = 57 minuta u biz:net grupi - meni dovoljno.

U celu ovu racunicu mi se nikako ne uklapa Vip, bar ne meni. Ne mislim da me operateri deru, jer gledam da koristim od svih najbolje. A nije mi preteran problem da nosim 3 telefona, jer sa sobom ne nosim plejer za muziku (imam na telefonu), ne nosim digitalni foto aparat (sem kad bas zelim extra kvalitetne slike, a i imam aparat od 600g, pa i nije bas za svaki dan) - N82 pravi neverovatno dobre slike, ne treba mi vise od toga za svaki dan.

Eto neke moje price, sad mi MaxM, a i ostali koji zagovarate pricu o Vip-u kao boljem resenju, recite gde se u ovu moju pricu uklapa Vip? Kako se kod Vip-a ja uklapam u ovu kolicinu saobracaja za ove pare?

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 28.04.2009. u 11:19 GMT+1]
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika28.04.2009. u 16:26 - pre 182 meseci
@zzviktor

7.8 din da, ali samo za prvi minut,posle je 5.9 + pdv. Vip je prvi uveo od dva broja, pa nadalje 0 u mrezi sto se tice posovnih korisnika. Sto se tice besplatnih minuta, to su mi isto ponudili, takodje od dva broja, pa nadalje. Paketi 60.150.325.700.1500. to su sve paketi,koji su iskopirani od strane konkurencije, nemoj da me pitas gluposti. Drugo, vip poklanja uz svaki postpaid ugovor i prepaid telefon sa 1000 din 1000 sms i 100 mms prema vip mrezi i vazi 7 dana od poslednje racunu, ali svaki put kada se uplati 100 din se dobija taj bonus, sto je idealno, jer sam to poklonio devojci i eto meni ustede od 3000 din mesecno na racunima. Realno za 400 din se dobija 4000 din 4000 sms 4000 mms mesecno ka vip mrezi i to ce te priznati jako puno i povoljno.

@Slobodan

Ja sam sve te info dobio direktno kod njih u radnji, pre nego sto sam se odlucio za biznis paket. Takodje sve sto si naveo, sem prenesi, jer mi jel te ne treba ni malo, ja cu da imam u biznis paketu 1500, gde cu dobiti, opet ponavljam BlackBerry Storm za 1 dinar, 1GB prenosa interneta besplatno svakog meseca i takozvanu Bis uslugu ili ti push mail, takodje svakog meseca besplatno. Tako da nema potrebe da nosim senset telefona sa sobom, kada sve to sto ti imas na tri, ja cu da imam na jednom aparatu. Prosto ne mogu da te razumem kako samo mozes da nosis toliko aparata i da se pitas gde se tu vip nalazi. Pa i ja da sam pre vipa nosio tri aparata sa raznim promocijama, verovatno se ne bi odlucio za vip i nosio bih ceger sa sobom za moje uredjaje (salu na stranu ), ali jel te, pridobili su me za sjajnom ponudom i servisima i aparatima. I ne treba da ti bude cudo da komuniciras sa vip mrezom , jer je meni imenik sve veci i veci sa ljudima koji koriste vip, eto jos jedne ustede, ne mora da ih zovem

Moj predlog

posetite neki od vip radnji i raspitajte se o ponudi, kako za firme, tako i za fizicka lica. Ovako mozemo do sutra, jer sam ja vec bio nekoliko puta i odlucio sam se za njih i mogu reci da su daleko daleko ispred ostalih operatera u ponudi. Tako da dok sami ne proverite do detalja, dzaba mi ovde polemisemo i silujemo ovu tastaturu bezveze
 
Odgovor na temu

scylerx
nope
Beograd

Član broj: 146869
Poruke: 303
*.telenor.co.yu.



+10 Profil

icon Re: Vip ima milion korisnika29.04.2009. u 00:18 - pre 182 meseci
Svaki "ciga" svoga konja "fali". ))))
Imam brdo kartica i svi su operateri loši na neki način i dobri, ali savršenog nema.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Vip ima milion korisnika

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 27529 | Odgovora: 124 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.