Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ap+firmware=:( i jos malo do 15 karaktera

[es] :: Linux :: ap+firmware=:( i jos malo do 15 karaktera

[ Pregleda: 981 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
93.86.1.*



+69 Profil

icon ap+firmware=:( i jos malo do 15 karaktera22.04.2009. u 19:58 - pre 183 meseci
Stavih jedan firmware na ap, al mi se nije svideo, i onda drugi, mada ni on nije bio ok, treci nije imao sve opcije i tako jedno 10-ak komada dok odjednom nije prso. Sada daje error kada otvorim web interfjs, i izlista mi wlan1-8 config i eth i br0. Mogu da se telnetujem na njega i da izvrsavam komande. Sada, posto to moze, krenuh da dignem ftp server. Odradim ja lepo ftp server, izvrsim komandu ftpget -P 21 -v -u test -p test 192.168.100.1 fajl.bin fajl.bin i onda to tako stoji, na ftp serveru mi pokazuje da se nije ulogovao,isto mi kaze kada je ukljucen verbose mode. A kada bi se to divno cudo desilo, mogao bih da ga flashujem iz ap-a i zavrsim posao. AP radi, samo je web interfejs beskoristan, i dalja podesavanja su preterano bolna, a neka i nemoguca. Molio bih nekog da proba ovu komandu kuci, na nekom ftp serveru, trenutno nemam linux ovde, a probao sam takodje i sa anonymous nalogom, ista stvar, nece da se uloguje, i ne moze da skine fajl.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: ap+firmware=:( i jos malo do 15 karaktera

[ Pregleda: 981 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.