Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

potreban software i savjeti za praćenje vozila

[es] :: GPS :: potreban software i savjeti za praćenje vozila

[ Pregleda: 1609 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gpselcom
elektromrhaničar/elektroničar , zr
"elektron"
Prijedor Republika Srpska

Član broj: 205337
Poruke: 5
94.250.22.*

Jabber: gpselcom@spinter.net


Profil

icon potreban software i savjeti za praćenje vozila29.05.2009. u 20:18 - pre 181 meseci
Pozdrav društvo. Ima već godinu dana kako sam nabavio jedan uređaj za praćenje vozila i aplikaciju za podešavanje istog, ali nikako da osposobim da mi to funkcioniše. Naime ne mogu da nađem odgovarajući free software kojim bi u realnom vremenu mogao da pratim vozilo putem gprs-a ili web-a. Da li neko može da mi pomogne oko ovoga da na svom računaru bez posredničkih firmi direktno pratim svoje vozilo ako ga neko drugi vozi i šta mi sve treba za to. Svaki savjet je dobro došao kao i informacija o nekom free softwaru ili platformi koju bi mogao da podesim za svoje potrebe. Kao i diskusija kako to izvestidirektno preko gprs modema ili serverske adrese.
darko
 
Odgovor na temu

knyazs
Planeta Zemlja

Član broj: 137225
Poruke: 412



+27 Profil

icon Re: potreban software i savjeti za praćenje vozila12.06.2009. u 09:47 - pre 181 meseci
Cao!

Ne znam da li to ima kod vas u Srpskoj ali u Srbiji MTS pruza uslugu "Prijatelj Lokator". Kupis mobilni koji ima GPRS, podesis i aktiviras Prijatelj Lokator funkciju za pracenje od strane drugog (tvog) broja telefona, ubacis taj drugi telefon u vozilo koje zelis da pratis i to je to! :)

Posto danas mobilne sa GPRS imas i za 10e, to ti je najjeftinija solucija :) Osim, naravno, ako ti vozilo ne ide u inostranstvo???


Pozzzz
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: potreban software i savjeti za praćenje vozila

[ Pregleda: 1609 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.