Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Beograd ove godine dobija policiju za životinje

elitemadzone.org :: MadZone :: Beograd ove godine dobija policiju za životinje

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 52819 | Odgovora: 320 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 22:53 - pre 162 meseci
Citat:
milance_kg: @Lesli Eldridz

Batali Mileta sa Kur... samo je jedan glumac upotrebljen da nam pokaze kako smo glupi i primitivni, dok su 'pametni' radili posao i pola mog drustva gurnuli u kredite, pa se sad od njih krijem kao neki skojevac, ne mogu vise da dajem u zajam, a bas tako napredni kao ti.
Jesu li ih puskom gurnuli u kredite? Zasto ja nisam uzeo ni jedan kredit? Zasto nisi ti? Jos 2001 godine su ljudi pisali tekstove o tome kako sa tim kreditima problem dolazi posle oko 8 godina, i da su u ostalim zemljama koje su krenule u tranziciju pre nas (Ceska, Poljska, Madjarska...) isto tako posle 7 - 8 godina ljudi morali da prodaju stanove ili stvari da bi mogli da vracaju kredite bla bla bla... Zasto nisu citali, slusali, obrazovali se... Hteli su kao Mile, dodju te promene i strana pomoc, i onda oni sve teraju po starom, ovako



a sad kuku i lele. Nije nego. Lopate u sake.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 22:54 - pre 162 meseci
Citat:
milance_kg: Pa i ti si nesto ranije galamio, a sad ni luk jeo ni mirisao...
Povecavam ti onaj namet, ne 10x, nego 100x...
a dace Bog...

Ja sam vise puta pljuvao, ali nikad kukao.

A bog neka daje tebi i onima koji cekaju da im bog rjesi neke probleme.
Ako ga ima - meni je vec dovoljno dao, pa i da sutra ostanem bez gaca ne bi imao sta da mu zamjerim.


 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 22:58 - pre 162 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Jesu li ih puskom gurnuli u kredite? Zasto ja nisam uzeo ni jedan kredit? Zasto nisi ti? Jos 2001 godine su ljudi pisali tekstove o tome kako sa tim kreditima problem dolazi posle oko 8 godina, i da su u ostalim zemljama koje su krenule u tranziciju pre nas (Ceska, Poljska, Madjarska...) isto tako posle 7 - 8 godina ljudi morali da prodaju stanove ili stvari da bi mogli da vracaju kredite bla bla bla... Zasto nisu citali, slusali, obrazovali se... Hteli su kao Mile, dodju te promene i strana pomoc, i onda oni sve teraju po starom, ovako



a sad kuku i lele. Nije nego. Lopate u sake.


Oni su imali spremljenu industriju, a mi Miletov kur**,
i opet nije ovaj blesav narod kriv, nego prevaranti koje narod nije hteo 5-og oktobra,
nego samo zamenu nemoguce pozicije...

Tudja recenica - Nismo mi smenili Slobu da vi dodjete, nego njega samo!
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 23:00 - pre 162 meseci
Citat:
Odin D.: Ja sam vise puta pljuvao, ali nikad kukao.

A bog neka daje tebi i onima koji cekaju da im bog rjesi neke probleme.
Ako ga ima - meni je vec dovoljno dao, pa i da sutra ostanem bez gaca ne bi imao sta da mu zamjerim.


Kazu da Bog mrzi lenje u ocajanju, a tebi neka pomogne taj germanski, ko zna mozda i stignes u valhalu ili tako nesto :)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 23:13 - pre 162 meseci
Citat:
milance_kg: i opet nije ovaj blesav narod kriv, nego prevaranti koje narod nije hteo 5-og oktobra, nego samo zamenu nemoguce pozicije...

Tudja recenica - Nismo mi smenili Slobu da vi dodjete, nego njega samo!
Izvini, nemoj da se ljutis, ali sve su ovo neverovatne budalastine koje nemaju veze sa stvarnim svetom. Nikakav narod nije nikoga smenio, nego se zna ko je smenio, tj ko je bio organizator i sve. Takve velike drustvene promene kao sto je bio peti oktobar se ne desavaju spontano zato sto tako hoce neki tamo "narod" , nego se sve to mesecima unapred pazljivo planira i izvodi, za sta su potrebni ljudi, sredstva i logistika. Kakav narod, to su price za malu decu. "Narodu" ako se ne svidjaju "prevaranti" ko ga da prostis .... , ali meni se vala vise taj "narod" na nesto popeo svojom ludoscu i gluposcu. E zato ja za takve nemam vise ni samilosti ni nicega, pa neka su mi rodjena braca, a veruj da ima i takvih. Cuj, sad pa "narod" nije hteo "prevarante" . Nego sta je hteo? Jel ovo:

Citat:
Olivera Milosavljevic (docent Filozofskog fakulteta u Beogradu):

"Iako su ga vremenom mnogi napustili, Miloševic je pred kraj predstavljao onu još uvek brojnu Srbiju koja je želela komunizam u kapitalizmu, kapitalizam u komunizmu, nacionalizam u gradanskom društvu, gradane u nacionalizmu, antizapadnjaštvo na Zapadu, povratak crkve kao revolucionarnu tekovinu, partizane s kokardama, Tita Srbina i Jugoslaviju u Srbiji. Zato je obožavaoce Miloševica bilo teško prepoznati i zato su, cim je on nestao, lako našli utocište u novoj vlasti..."


Ne znam za tebe, ali meni se povraca od svih njih. Ramzes 2 je za to, a ne 21 vek.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 23:14 - pre 162 meseci
A ono mace, kumce nadam se ovog foruma -Esi.
Negde se uneredilo, pa se oseca :)
Zeno mrtva si, nego ko je hrabar da je budi :)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 23:16 - pre 162 meseci
E bre, pa tako ti je to. Nabavi mu pesak.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 23:17 - pre 162 meseci
Citat:
Citat:
stil: U Srbiji ima posla za psihijatre da rade u tri smene 365 dana u godini. E sad kako likove iz profila što danas muče životinje a sutra tuku ženu ili jure gejeve po ulici na vreme locirati i početi sa uteravanjem civilizacije u njih. Jedan od načina je preko džepa.



Šta tačno hoćeš da kažeš prvom rečenicom? Kako ti znaš koliko posla ima za psihijatre u Srbiji? I misliš li da u Americi nema posla za psihijatre?

Ako sam dobro shvatio ti podržavaš policiju za životinjska pitanja zbog toga što bi ta policija trebala da profiliše potencijalne silovatelje i nasilnike npr? Evo recimo da naučnici sutra otkriju "silovateljski gen", hoćemo li bebe odmah po rođenju slati u zatvor? Ili ćemo ih možda "genetski modifikovati"? Ipak moramo zaštititi žene od tih silovatelja! Plemenit motiv je tu! Nema sumnje da će biti onih "progresivnih" među nama koji će to jednog dana podržati. A mi, drtine, samo kočimo vaš progres i svetlu budućnost jbg. Znaš, i nacisti su imali slične ideje, samo nije to njihov izum, oni su to uvezli iz zemlje koja je danas najveći svetski rasadnik demokratije i civilizacije. Iste te civililzacije u kojoj se, recimo, na decu predškolskog uzrasta šalje policija da kažnjava.


Lepo rečeno:

Citat:
PITANJE: Kakva prava bi životinje trebalo da imaju?

ODGOVOR: Životinje imaju pravo na ravnopravno razmatranje njihovih interesa. Na primer, pas zasigurno ima pravo da mu se nepotrebno ne nanosi bol. Naša je dužnost da uzmemo u obzir i poštujemo to pravo psa. Međutim, životinje nemaju uvek ista prava kao i ljudi, jer životinjski interesi nisu uvek isti kao naši, a neka bi prava bila neprimenljiva na živote životinja. Na primer pas nema interesa u tome da glasa, pa stoga i nema pravo glasanja, jer to bi bilo jednako besmisleno kao i dati to pravo deci.


Citat:
PITANJE: U redu je što vi verujete u prava životinja, ali ne bi trebalo drugima da govorite šta da rade.

ODGOVOR: Sada vi meni govorite šta da radim!
Svako je slobodan da misli šta hoće, ali sloboda misli ne znači uvek i slobodu delovanja. Mi smo slobodni da verujemo u šta god hoćemo, toliko dugo dok to ne povređuje druge. Možete verovati da životinje treba da budu ubijene, da crnci treba da budu porobljeni, da žene treba tući, ali nemate uvek pravo da svoja uverenja sprovodite u praksu.

Kada je reč o pričanju drugima šta da rade, organizovano društvo i postoji kako bi pravila vladala ljudskim ponašanjem. U osnovi prirode svih reformatorskih pokreta je reći drugima šta da rade - ne koristite druge ljude kao robove, nemojte seksualno zloupotrebljavati žene, itd. - i svi ti pokreti u svojim su počecima nailazili na otpor onih ljudi koji su želeli nastaviti sa kritikovanim ponašanjem.


link



ESI 2 :)
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 23:22 - pre 162 meseci
@Lesli Eldridz

Ma jok bre... to ti bila takva ekipa, pa im rekli neki - nema sanse da iko glasa za vas kakvi ste!
Onda se sete nekog Kostunice, sto kaze nas narod nit smrdi, nit mirise...

Narod kao narod, preslo mu svaku meru, za ovog niko cuo, a ovaj drugi medjunarodna zvezda,
i rese se ljudi iz iskustva - daj bre ovaj sahrani nas, da pustimo ovog... ko zna, kad ne skodi
mozda bude i dobro... medjutim fini covek imao masu iza sebe nezajazljivih, ostalo je istorija :)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7178 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 23:23 - pre 162 meseci
Citat:
stil
ODGOVOR: Životinje imaju pravo na ravnopravno razmatranje njihovih interesa. Na primer, pas zasigurno ima pravo da mu se nepotrebno ne nanosi bol. Naša je dužnost da uzmemo u obzir i poštujemo to pravo psa. Međutim, životinje nemaju uvek ista prava kao i ljudi, jer životinjski interesi nisu uvek isti kao naši, a neka bi prava bila neprimenljiva na živote životinja. Na primer pas nema interesa u tome da glasa, pa stoga i nema pravo glasanja, jer to bi bilo jednako besmisleno kao i dati to pravo deci.


HEJ! Ravnopravno razmatranje njihovih interesa! Fckin WOW! A je li, da li govedo "ima interesa" da bude pojedeno? Meni se cini da nema... da li smo ga pitali za dozvolu i uzeli u obzir njegove interese, recimo interes da bude zivo i zivi svoj zivot do prirodne smrti??? :)

Pravdati "prava zivotinja" nekakvom logikom koja se primenjuje na ljude je besmisleno, zato sto mi kao ljudi JEDEMO zivotinje sto podrazumeva i UBIJANJE istih - a ubistvo je najvece moguce nanosenje stete zivom bicu za one koji to nisu znali.

Posto kao drustvo nemamo problem sa tim (da se razumemo, nemam apsolutno nista protiv ubijanja zivotinja zarad ishrane), malo je smesno pokusavati izmisliti nekakvu semantiku i legalne konstrukte koji ce da nekako opravdaju rokanje zivotinja ako zelimo da ih jedemo ali u isto vreme da sprece neke druge stvari tako da to ispada da je konzistentno i bez kontradikcija.

Lepo treba biti iskren i reci prosto - zivotinje ne treba muciti jer to jednostavno nije normalno i nije primereno vremenu i tu staviti tacku. U zakonu lepo zabraniti mucenje i nanosenje nepotrebnog bola zivotinjama i to je to. Sve preko toga postaje kontradiktorno samo sebi jer je covek odavno sebi dao dozvolu da zivotinje ubija a samim tim i da im nanosi bol, i ne treba nikoga da pita za to.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 23:25 - pre 162 meseci
Sedi jedan.

Aj sad pročitaj tekst ponovo, ali pažljivo .
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 23:25 - pre 162 meseci
Citat:
jer to bi bilo jednako besmisleno kao i dati to pravo deci.

Eto, ... to je ta obrnuta logika, odlično ilustrovana ovom nesrećnom konstrukcijom, koja kao daje neki primer, "analogiju", šta li.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7178 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 23:29 - pre 162 meseci
@stil,

Pa procitao sam i vidim hrpu besmislica... To poredjenje sa decom, ne znam uopste odakle da pocnem koliko je pogresno.

Totalna besmislica - zivotinje ne treba muciti ne zato sto mi navodno hocemo da "razmatramo njihova prava" ili "zastupamo njihove interese" (kakav bulls*it - u koji se mozes uveriti svaki put kad krene masovno trovanje pacova ili zaprasivanje komaraca ili sportski lov ili ubijanje zivotinja koje nazivamo "stetocine" bez ikakvog pitanja za njihove interese...) vec zato sto su tekovine drustva danas takve da se smatra bolesnim i nenormalnim da neko muci zivotinju osim ako to nije neophodno u procesu pretvaranja iste u hranu.

Nema tu vise nista da se doda... sve te price o "zastupanju interesa" su toliko smesne i besmislene (hint: pacovi, sve pobijene zivotinje radi "sporta" i sl...) da se covek zapita da li su ti ljudi sto su to pisali bili ciste glave ili su duvali nesto mnogo dobro.

Ili to - ili su politicari ili NGO-ovci koji pravdaju donacije piskaranjem..
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 23:32 - pre 162 meseci
Citat:
milance_kg:... to ti bila takva ekipa, pa im rekli neki - nema sanse da iko glasa za vas kakvi ste...
To je bila ekipa koja je 10 godina neprekidno satanizovana sa gebelsovske tv koja je sluzila za manipulaciju glupanderima i normalno da vecina glupaka ne bi glasala za njih.
Citat:
milance_kg:...medjutim fini covek imao masu iza sebe nezajazljivih...
Koji fini covek, jel onaj drveni lutak sto je umislio kako je real boy koji nije hteo ni da dodje petog oktobra uvece da se obrati "narodu" , onaj fini covek sto je stitio onoga i sastajao sa sa njim bez dogovora sa koalicionim partnerima, onaj koji je drobio "nema revansizma" , onaj koji je podrzao oruzanu pobunu eskadrona smrti naopravljenih od onoga, onaj koji je za vreme istrage o ubistvu premijera slao u zatvor izvesnim osobama pisma o tome kako se oni najbolje razumeju cutanjem, onaj koji je sa pozicije premijera vrsio pritisak na sud tako sto je setao ulicama sa svestenicima optuzenim za pedofiliju, onaj za cijeg mandata su tajkuni najvise zatajkunili dok je on 4 godine drndao u gusle o istorijskim nepravdama i medjunarodnim pravima, onaj ciji je ministar policije naredio policiji da ne brani dzamije od rulje koja hoce daih pali, onaj koji je pravio mitinge na kojima su njegovi ministri imali placene huligane koji su palili ambasade... E eto zbog toga sto si pisao i sto znam da je u glavama vecine tog "naroda" , ja cak i kad mi ponekad i bude zao tog tvog tzv naroda, lepo iskontrolisem tu zlu emociju koja mi uopste ne treba, pa se vratim na pravi put razuma - f**k the narod.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 23:44 - pre 162 meseci
Ja sam prvo hteo da citiram samo neke delove teksta ali sam se odlučio da prikažem sve. Zbog čega. Zbog toga što je i to odlaženje u drugu krajnost. A prava suština je negde u sredini.

Ono što je po meni bitno je ono što sam markirao.

Citat:
pas zasigurno ima pravo da mu se nepotrebno ne nanosi bol


Čitaj ako te napadne imaš prava da se braniš.

Citat:
Mi smo slobodni da verujemo u šta god hoćemo, toliko dugo dok to ne povređuje druge.


Ima li neko nešto protiv?


Citat:
Kada je reč o pričanju drugima šta da rade, organizovano društvo i postoji kako bi pravila vladala ljudskim ponašanjem.


Jednostavno, u organizovanom društvu ne smeš da maltretiraš druge bez razloga a pravila zakoni i kazne te usmeravaju ako u to lično ne veruješ. Ljudi su mesožderi, između ostalog. Ukoliko ne jedeš meso nećeš unositi neophodne materije u organizam i imaćeš problem. Možda nekada budemo evoluirali u bića kojima neće biti neophodno da konzumiraju meso. Ishrana je jedno a nešto sasvim drugo kad vežeš zivotinju za auto i vučeš je 100 na sat po kaldrmi zar ne?

Što se tiče pacova. Pacovi prenose bolesti, to je dokazano. Tako da kontrolisanje njihovog broja to nije isto kao kad neko veže mačku za protivgradnu raketu i ispali je itd.

Razumeš.




[Ovu poruku je menjao stil dana 15.01.2011. u 01:00 GMT+1]
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje14.01.2011. u 23:45 - pre 162 meseci
@Lesli Eldridz

Ne, to je lepo opisana ekipa u to vreme, i da vikao sam ja - Gebelssss!
Onako slozni, pa se malo, malo potuku oko sitnica...
dalekovid covek bi reko - bagra, ja slep i zaljubljen - nasi spasioci...
Hvala Bogu prosao me pubertet do 25-e, tad se i ozenio :)
Ne prodje kratko, zvanicnoj ekipi koliko sam bio u moci - pomogao,
strah me za buduca vremena da ne odgovaram (svojoj deci, zbog buducnosti koju sam zagovaro) :)

Sad se ugledam na zemljaka iz Kostunica, macke smiruju zivce :)
Umiljato predu...



[Ovu poruku je menjao milance_kg dana 15.01.2011. u 00:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7178 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:00 - pre 162 meseci
Citat:
stil
Što se tiče pacova. Pacovi prenose bolesti, to je dokazano. Tako da kontrolisanje njihovog broja to nije isto kao kad neko veže mačku za protivgradnu raketu i ispali je itd.

Razumeš.


Razumem ja jako dobro zasto mi ubijamo pacove - samo mi ide na zivce new-age speak o nekakvom "uzimanju obzir interesa zivotinja" kada se sve svodi na NASE interese i nista drugo.

Naravno da nije isto kada neko potruje pacove u odnosu na to slanje macke u orbitu, ali da se ne lazemo - u slucaju pacova nisu uzeti "njihovi interesi" u razmatranje pa je apsolutno besmisleno koristiti taj arsin za objasnjenje ljudima zasto nije normalno muciti kucne ljubimce zato sto nasi nervni sistemi pripisuju deo nasih osobina i mentalnih sposobnosti zivotinjama, pa sto ne zelimo nama ne zelimo ni njima - ali samo dok nismo gladni (ili dok ne prozovemo te zivotinje "stetocinama"). Zapravo, ni u slucaju te nesrecne macke nisu uzeti NJENI interesi vec interesi drustva u kojem se smatra bolesnim i nenormalnim da neko muci kucne ljubimce zbog razloga koje sam naveo u prosloj recenici.

Postoji vrlo jednostavno objasnjenje za to bez pozive na takva opsta mesta koja jednostavno nisu tacna.

Da se uzimaju interesi zivotinja ta macka pre svega uopste ne bi ni mogla biti "kucni ljubimac" (eufemizam za ogranicavanje kretanja i vlasnistvo nad zivotinjom), zato sto sam prilicno siguran da je interes te macke ne da sedi u nekoj zatvorenoj prostoriji i bude vlasnistvo druge zivotinje vec da zivi slobodno svoj zivot u njenom stanistu kako je priroda vec odredila... ali hajde da se pravimo da postujemo "njene interese" i to bas na nacin koji je nama najudobniji.

Ukratko - mucenje kucnih ljubimaca treba zakonski kaznjavati, ali nemojmo filozofirati previse pogotovu kada svi znamo da to filozofiranje nije tacno.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:13 - pre 162 meseci
Meni se najvise svidja deo

Citat:
PITANJE: U redu je što vi verujete u prava životinja, ali ne bi trebalo drugima da govorite šta da rade.

ODGOVOR: Sada vi meni govorite šta da radim!

To je potpuno tacno, i zato je nekakva rasprava o takvim stvarima besmislena (vazi i za ostalo, pusenje, hasape, ogranicenje rada kaficima, ovo, ono) , nego drzava samo treba silom da sprovodi mere koje su u duhu vremena i da funkcionise primereno vremenu, svidjalo se to nekome ili ne. Sad u ovo vreme ne treba da se bavi drzava velikim istorijskim pitanjima niti da pokrece velike ekonomske projekte, nego samo da se bavi tim svakodnevnim stvarima u cilju odrzavanja drustva u pristojnom stanju i to je to. Evo na primer, i ovo treba da se zabrani link , a to reklamiraju u casopisima gde stignu pod imenom Reductil.
Citat:
milance_kg: ...ja slep i zaljubljen - nasi spasioci...
A bre, ko je tebi i svima ostalima koji su isto mislili ili i sad isto misle kriv sto ste vi trazili nekakve spasioce, ili ih i sada trazite. To je vasa stvar. Mozda bi trebalo odgovore na ta pitanja koja vas muce da potrazite na drugom mestu, na primer u religiji, a ne u stvarnom svetu. Ovde nema spasilaca, ako se sam ne spasis. Mislim nema takvih koji vama trebaju, a ima onih kao u seriji sa Pamelom Anderson.
Citat:
milance_kg: strah me za buduca vremena da ne odgovaram (svojoj deci, zbog buducnosti koju sam zagovaro) :)
A sta je trebalo da zagovaras? Savez sa Rusijom i Belorusijom? Vračeve na TV? Nemoj da si neozbiljan. Ovako ispada da ni ti ne znas sta hoces, i ako je to slucaj, pa zbog necega treba da odgivaras, onda je to to.

[Ovu poruku je menjao Lesli Eldridz dana 15.01.2011. u 01:24 GMT+1]
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:18 - pre 162 meseci
Ivane:

Citat:
Mi smo slobodni da verujemo u šta god hoćemo, toliko dugo dok to ne povređuje druge.


Ako pacov prenosi bolesti -- povređuje druge -- imaš prava da se braniš.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje15.01.2011. u 00:25 - pre 162 meseci
@Lesli Eldridz

Hvala na kompletnoj slici ;)

Ne zaboravi da se gadim sad sam na sebe, u celu tu laz i prevaru...

Nece tebi, meni,.. pomoci ni istocni ni zapadni savez :)
Samo jedno cu da ti kazem - idi na na neki hrvatski forum i predstavi se da si njihov i reci - mi smo go*na!
Necu ti reci sta ces da dozivis :)


Probaj!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Beograd ove godine dobija policiju za životinje

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 52819 | Odgovora: 320 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.