Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima

elitemadzone.org :: MadZone :: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7189 | Odgovora: 32 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+702 Profil

icon Re: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima10.08.2011. u 14:45 - pre 156 meseci
Porediš prosjake i sakupljače aluminijuma koje su roditelji sa šest godina izbacili na ulicu sa ovom stokom koja od socijalne pomoći živi bolje nego 80% populacije u Srbiji?
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima10.08.2011. u 14:51 - pre 156 meseci
Pa znas kako.. verovatno i prosjak u Srbiji ima bolje uslove nego prosecan stanovnik neke africke zemlje gde se umire od gladi, zedji i raznoraznih bolestina. Sve je relativno.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima10.08.2011. u 14:57 - pre 156 meseci
Pa skoro svaki od njih nosi odecu i obucu sa kojima bi mogao da plati godisnju skolarinu za studije :)
 
Odgovor na temu

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+702 Profil

icon Re: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima10.08.2011. u 16:22 - pre 156 meseci
Citat:
HeYoo:Sve je relativno.

Tačno to i ja kažem. Samo problem s tvojim rezonom je taj što si poredio babe i žabe. Poredio si ljude koji nemaju nikakve uslove sa ljudima koji itekako imaju opcija i prilika u životu i sve strpao u istu vreću. Kao, ako si siromašan odmah imaš pravo da radiš šta ti padne na pamet, a zašto si tačno siromašan - to su za tebe neke finese kojima ne misliš da se baviš.

I u vezi tih Afrikanaca, nije mi jasno šta si time hteo da kažeš u kontekstu ove teme? Ako je nekome na drugom kraju sveta jako loše onda… ovi imaju sva moralna i druga prava da opljačkaju radnju, skidaju ljude gole po ulici ili ih gaze kolima kada pokušaju da spasu svoju imovinu? Ne, ovo je besmisleno, ne verujem da si to hteo da kažeš. Sigurno si mislio na nešto deseto, samo ne znam da li to ima veze s ovom stokom koja krade i pali po Engleskoj.
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
Odgovor na temu

DrFill2Good

Član broj: 288484
*.dynamic.sbb.rs.



+255 Profil

icon Re: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima10.08.2011. u 16:25 - pre 156 meseci
http://www.elitemadzone.org/p2925256
Citat:
Devanagari:
Po mom stručnom mišljenju ti mladi ljudi su izabrali da hoće da imaju sve što se stiče prvo kroz decenije školovanja, a zatim kroz decenije mukotrpnog rada ali tako što će da ustanu u tri popodne, malo pikaju Playstation i onda uveče izađu da diluju nešto.

Šta ti znači to da im nisu ispunjena očekivanja: ako imaju slobodu izbora da li to znači da kada stigne rezultat tog izbora ako ti se on ne dopadne imaš moralno i svako drugo pravo da opljačkaš radnju, skidaš ljude gole po ulici ili ih gaziš kolima kada pokušaju da spasu svoju imovinu?

Pazi boga ti, polupismenim narko dilerima iz siromašnog predgrađa nije ispunjeno očekivanje. Zaustavite planetu!


Sve je OK u tvom postu osim male sitnice - broja ucesnika i mesta dogadjanja. Da je sve ostalo u okvirima jednog londonskog predgradja sa par stotina ucesnika bio bi potpuno u pravu. Ovako to vec izgleda malo verovatno da se radi o nadrkanim narko dilerima. Postoji nesto sto se ocigledno precutkuje. Nigde nisam cuo preciznu informaciju o broju demonstranata/huligana.

Engleska policija je jedna od najutreniranijih policija za suzbijanje ovakvih nereda, pocevsi od navijaca pa na dalje. Prosto zvuci neverovatno da su dopustili da sve traje toliko dugo i da se prelije na ostale gradove. Imam utisak da gledamo 11. septembar u engleskom izdanju ...
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.50.*



+744 Profil

icon Re: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima10.08.2011. u 17:39 - pre 156 meseci
Citat:
Britanska policija saopštila je danas saopštila da je od početka nemira širom zemlje uhapšeno skoro 1.200 izgrednika. Neredi su sinoć izbili i u Mančesteru. Kako izveštava Bi-Bi-Si, sinoć je bilo divljanja u Mančesteru, Liverpulu, Birmingemu, Notingemu i Salfordu, dok je 16.000 policajaca koji su raspoređeni po Londonu uspelo da smanji intezitet nasilja u prestonici. AP ocenjuje da je "doslovno svaki veliki grad u Engleskoj bio pogođen nekom vrstom nasilja".

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/...gleskoj-Uhapseno-1200-huligana

Meni ovo ne lici na lokalnu frku nastalu zbog dilera i droge... vec na bunt odredjenog sloja drustva.
 
Odgovor na temu

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+702 Profil

icon Re: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima10.08.2011. u 18:05 - pre 156 meseci
Citat:
DrFill2Good:sa par stotina ucesnika bio bi potpuno u pravu.

Da, tačno to je u pitanju. Par stotina ili par hiljada (vidi dole) ali sasvim sigurno nije u pitanju ustanak potlačenih masa koji će da svrgnu zočinački odnarođeni opresivni finansijski režim kako bi vi ovde da proturite priču ali ne smete eksplicitno pa moram ja umesto vas.

Citat:
a1200: AP ocenjuje da je "doslovno svaki veliki grad u Engleskoj bio pogođen nekom vrstom nasilja

Nije baš laskavo za tebe i tvoj misaoni proces kada iz ”nekom vrstom nasilja” dolaziš do zaključka da je u pitanju ”bunt određenog sloja društva”. Narko dileri i ostali besposličari i sitni kriminalci nisu sloj društva nego njegov otpad. Ako ti ovo nije dovoljno, evo da ti dam i primer iz jučerašnjih vesti: ”U Vulverhemptonu je provaljeno u neke radnje. Neredi traju u Zapadnom Bromviču, gde su dva automobila zapaljena”. Dakle, vidiš da ”doslovno svaki veliki grad bio pogođen” može biti i par provala i dva zapaljena automobila i to bog sveti zna kako si ti to ekstrapolirao na bunt čitavog društvenog sloja. Inače, ovakve logičke greške se objašnjavaju deci u prvom razredu gimnazije.

Neće propasti zli zapad, nemojte da se primate.
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima10.08.2011. u 18:08 - pre 156 meseci
Citat:
a1200:

Meni ovo ne lici na lokalnu frku nastalu zbog dilera i droge... vec na bunt odredjenog sloja drustva.

Ustajte, prezreni na svetu, vi suž'nji bez iPhone-a...
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.50.*



+744 Profil

icon Re: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima10.08.2011. u 18:27 - pre 156 meseci
Pa ljudi, ocigledno je da je sve u redu u zemlji slobode™ i demokratije™ - kad jedna ne tako mala grupa (mladih ljudi™) jedva ceka povod pa da danima razbija, krade i pali grad u kojem zive - pa im je potrebno 16 000 policajaca da to kanalishu.

Jbg. ja sam nesto pogresno shvatio... ocigledno moj "logicki proces" ne moze da shvati da u demokratskoj slobodnoj zemlji™, sa mogucnoscu "izbora", moze da postoji stepen nezadovoljstva koji bi izazvao ovakvo nasilje...

Ustvari oni su besni i agresivni bez ikakvog razloga, ili zato sto su clanovi "narko bandi" (cini mi se da je upravo to, ustvari, misaoni proces dosledan prvom razredu gimnazije :)).
Nego, da, mora da je to - nikako da je odredjena grupacija, inace besna i isfrustrirana svojim zivotima (a to inace nije moguce u toj silnoj slobodi i blagostanju punom perspektive)... iskoristila povod da polupa i pokrade sta stigne i tako iskanalishe deo besa...




[Ovu poruku je menjao a1200 dana 10.08.2011. u 20:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

DrFill2Good

Član broj: 288484
*.dynamic.sbb.rs.



+255 Profil

icon Re: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima10.08.2011. u 19:12 - pre 156 meseci
Citat:
Devanagaria, tačno to je u pitanju. Par stotina ili par hiljada (vidi dole) ali sasvim sigurno nije u pitanju ustanak potlačenih masa koji će da svrgnu zočinački odnarođeni opresivni finansijski režim kako bi vi ovde da proturite priču ali ne smete eksplicitno pa moram ja umesto vas.

"Ustanak potlačenih masa koji će da svrgnu zočinački odnarođeni opresivni finansijski režim" je misao nastala u tvojoj glavi i nemoj da je podmeces drugima.
Citat:
Devanagari: Nije baš laskavo za tebe i tvoj misaoni proces kada iz ”nekom vrstom nasilja” dolaziš do zaključka da je u pitanju ”bunt određenog sloja društva”. Narko dileri i ostali besposličari i sitni kriminalci nisu sloj društva nego njegov otpad. Ako ti ovo nije dovoljno, evo da ti dam i primer iz jučerašnjih vesti: ”U Vulverhemptonu je provaljeno u neke radnje. Neredi traju u Zapadnom Bromviču, gde su dva automobila zapaljena”. Dakle, vidiš da ”doslovno svaki veliki grad bio pogođen” može biti i par provala i dva zapaljena automobila i to bog sveti zna kako si ti to ekstrapolirao na bunt čitavog društvenog sloja. Inače, ovakve logičke greške se objašnjavaju deci u prvom razredu gimnazije.

Neće propasti zli zapad, nemojte da se primate.

Po tebi izgleda da je, prema broju ucesnika u neredima i njihovom uticaju na drustvo, Engleska najveca narko drzava u Evropi, a mozda i u svetu !?
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
*.comnet.bg.



+228 Profil

icon Re: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima10.08.2011. u 21:15 - pre 156 meseci
Treba pratiti sta ce se desavati posle, kad se smire protesti i neredi.
Ako pocne radikalniji progon doseljenika, afrcko-arapske populacije, restrikcije kod useljavanja i slicno, onda je dobar znak da ce doci do ciscenja drustva i mogu verovati da je drzava inscenirala ove nerede.
Ako se pocne sa zataskavanjem nereda i stvari krenu ka zaboravljanju, mogao bi da verujem da im se sve ovo jednostavno desilo ili "omaklo"kontroli.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima10.08.2011. u 23:27 - pre 156 meseci
Nemiri u Mancesteru -

 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
109.122.73.*



+115 Profil

icon Re: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima11.08.2011. u 00:57 - pre 156 meseci
Znate kako,nesto na ovoj slici mnogo crnaca,mislim da sam video samo jednu belkinju i to je to,na tv-u (bar u pocetku) vrlo mali procenat su bili crnci,gotovo neprimetljiv,naravno to je njihovo englesko razmisljanje o tome,vidis belca na ulici sa tv-om,kupio je,vidis crnca sa tv-om ukrao je.I tako to ide,krenuli belci sa pljackanjem,pa videli to i crnci pa kazzu ako moze ovi belci englezi da kradu mozemo i mi,nama je gore a ionako ce sutra dan nas da optuze da smo krali,e onda je nastao haos.I samo da znate i belci su dileri,to nije rezervisano samo za crnce.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Preduzetljivi Englezi smislili kako da se obracunavaju sa plackasima

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7189 | Odgovora: 32 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.