Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko treba da bude udaljena spoljna jedinica klime od zida?

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Koliko treba da bude udaljena spoljna jedinica klime od zida?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 19315 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mile-Lile
Beograd

Član broj: 269936
Poruke: 1176
*.adsl-1.sezampro.rs.



+79 Profil

icon Re: Koliko treba da bude udaljena spoljna jedinica klime od zida?18.09.2011. u 11:26 - pre 154 meseci
Zato sam i pitao da li rastojanje postoji kao opšti standard ali izgleda da zavisi od vrste klime, kako sam na kraju shvatio... Ipak mi je drago što sam ostavio više, jer mi je stara klima bila postavljena pre urađene fasade. Kada smo završili fasadu to se rastojanje smanjilo na 5cm i nećete verovati (nisam slikao ali verujte na reč) da je zimi cela bila u ledu(možda ne zbog toga nisam majstor, ne znam)... Već na +2C je nenormalno ledila, toliko da je nonstop radila defrost i nije mogla da ugreje prostoriju... ono što je čudno bila je cela u ledu, i ispod je bila ledenica jedno metar dužine... Drugu klimu koju imam čak i nije inverter i nikad nije toliko ledila, jako malo se nahvata i to se otopi nakon defrosta... ona ima jedno 15-20 cm rastojanja nakon urađene fasade...e, sad, opet kažem možda nije zbog tog rastojanja... Ipak Samsung po mom ličnom iskustvu ne vredi ni "po čaše ladne vode", a nadam se da će Fujitsu opravdati svoj brand...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Koliko treba da bude udaljena spoljna jedinica klime od zida?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 19315 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.