Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!

elitemadzone.org :: AutoZone :: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 27218 | Odgovora: 148 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!23.09.2011. u 23:04 - pre 154 meseci
Citat:
zarsilic: Ako vec razmisljate u tom pravcu zasto onda ne bi to bio autobus?

Nije skuplji kao polovnjak, mnogo je veci i markantniji, kod sudara nema premca (samo voz je jaci), registracija otprilike isto kosta, nema CTV tako da nema sta da se pokvari, sedi se visoko, mnogo je udobniji od bilo kog SUVa, tisi je, bolje guta rupe na putevima, a i potrosnja goriva je tu negde.

Osim toga, bez problema ponese 46 putnika, sto se za Murano ne bi moglo reci.


Inteligentno! Poucno ali zabavno! :) Salim se, naravno... a mozda... :)

Razmisljao sam o tome ali nemam dozvolu za voznju tolikog vozila! Inace korisna ideja, krenem u grad, usput pokupim tridesetak slucajnih prolaznika koji idu u istom pravcu, uzmem im 20 -30 dinara, ko kol'ko da (X 30 = malo li je na ovu krizu danasnju?!), njima dobro, platili malo, ja stajem po potrebi, gde ko hoce, ja pare u padze... Kazem ja inteligentno!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!23.09.2011. u 23:11 - pre 154 meseci
Citat:
Nocni: sceka, menjač za murana košta 6.000 dolara ali u americi... http://www.lemonlawclaims.com/...rano_transmission_problems.htm
Treba da stigne ovamo, a carina, ugradnja i ostalo... U nekoj krajnjoj liniji nije ni bitno shvatio sam šta si htio da kažeš i razumijem te potpuno... ja razmišljam u stilu "sto će mi problemi kad ih nemam" pa je to razlog zašto nebi uzeo CVT a ne neki eventualni izdatak...


Pa ja sam naveo ono sto mi je ortak rekao da je on platio... Inace je vec drugi Murano kog vozi za zadnje 4 godine, sa predhodnim je imao sudar pa je morao da ga sredi pre prodaje...

A sta fali Pathfinder-u? I on mi je opcija (iako je i on manji od autobusa!) samo sto ja nikada nisam voleo dizele a svi se nude sa dizel motorom. Ovaj sto sam ga probao jako lepo ide, ima neki "jako dobar menjac sa 8 brzina", ne razumem se u automatike tako da ne znam sta to znaci ali je ortak to bas naglasio (a ja se pravio kao da znam o cemu prica - "Da, da, vidim sta kazes...") :)) Ali stvarno, obzirom da imas iskustva, mozda mozes nesto da mi kazes o njemu i Infinitiju?! Hvala unapred!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!23.09.2011. u 23:39 - pre 154 meseci
Citat:
Nocni: recimo, ja sa mojim vozilom mogao bi da prodjem kroz tvog forda bukvalno u nekom sudaru ako bi mi ti naišao sa svojom jurnjavom iz suprotnog smjera...


Hehe, u pravu si ti za taj primer (za neke normalne brzine). Ali ako bih ti naišao s boka pri jurnjavi, ti ne bi imao šanse. Čak štaviše, može i jedan jači motor da ti naiđe s boka, opet nemaš šanse (da zanemarimo vozača tog motora kao nebitnog). Još bolje, može da te malo jače zakači na autoputu sa zadnje strane bilo koji auto, dok voziš brže, i ode ti u piruete s 3 tone... Jbg, najsigurnije je ne izlaziti iz kuće, ili još bolje biti u pećini (zemljotres eventualno može da sruši kuću).
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!23.09.2011. u 23:41 - pre 154 meseci
@sceka,
Jedini automatik sa 8 brzina od putnickih vozila ima lexus LS460 da ja znam... taj pathfinder ima 5 brzina u D... jedino ako nije racunao i redukcije pa ih sabrao sa brzinama...

Pathfinder je solidno dobar... kod njega mi smeta "teretni" osjecaj u voznji... Nema lakocu voznje kao neki drugi terenci i posle duzeg puta covjek se osjeca umorno... Ima simpaticnih detalja kojih nema na drugim vozilima... pomijeranje pedala kocnice i gasa po dubini "na dugme" i sl. taj V6 4.0 kojih je vecina iz amerike je strasno kvalitetan motor i uopste nije veliki potrosac ako se vozi pristojno 11-12 litara... ako se tjera u obrtaje i vozi brzo onda trosi 20 litara benzina kao da nije u pitanju onaj isti auto... Ipak, ja bih sa njim bio zadovoljniji nego sa onim renoovim 2.5 dizelom.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!24.09.2011. u 00:06 - pre 154 meseci
Citat:
Nocni: @sceka,
Jedini automatik sa 8 brzina od putnickih vozila ima lexus LS460 da ja znam... taj pathfinder ima 5 brzina u D... jedino ako nije racunao i redukcije pa ih sabrao sa brzinama...

Pathfinder je solidno dobar... kod njega mi smeta "teretni" osjecaj u voznji... Nema lakocu voznje kao neki drugi terenci i posle duzeg puta covjek se osjeca umorno... Ima simpaticnih detalja kojih nema na drugim vozilima... pomijeranje pedala kocnice i gasa po dubini "na dugme" i sl. taj V6 4.0 kojih je vecina iz amerike je strasno kvalitetan motor i uopste nije veliki potrosac ako se vozi pristojno 11-12 litara... ako se tjera u obrtaje i vozi brzo onda trosi 20 litara benzina kao da nije u pitanju onaj isti auto... Ipak, ja bih sa njim bio zadovoljniji nego sa onim renoovim 2.5 dizelom.


Ili ja nisam razumeo ili je on pricao samo da se hvali jer zna da ja nikada nisam imao automatik.

Sva tri (Murano, Pathfinder i Infiniti) imaju tu foru sa pedalama, grejanje sedista, Infiniti ima i hladjenje, kamere... To sa kamerama me odusevilo, moram priznati, mozes da ga spakujes gde hoces i to precizno neverovatno. Narocito Infiniti koji ima 4 kamere!

Idem, doslo mi neko drustvo, pozdrav svim dobrim ljudima, ma gde bili!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.dynamic.sbb.rs.



+1622 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!12.12.2011. u 22:38 - pre 151 meseci
Šta bi na kraju ?
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!13.12.2011. u 16:18 - pre 151 meseci
Ako mene pitas, nisam jos kupio nista. Sto mi, relativno, odgovara jer su cene sve nize a cuo sam i za neke izmene kod uvoza a narocito za poreze na kubikazu kod registracije... Za sada nemam vremena jer sam zauzet nekim neodloznim svakodnevnim obavezama, od polovine januara obicno pocinjem da pauziram sa svim poslovima pa cu tada da se bacim i inteziviram varijantu kupovine.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!13.12.2011. u 17:40 - pre 151 meseci
Imaš li konkretnu informaciju o tim izmenama?
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!13.12.2011. u 18:58 - pre 151 meseci
Citat:
pisac: Imaš li konkretnu informaciju o tim izmenama?


Nemam, dobicu je neposredno pre N.G. od coveka koji radi na tome. Duguje mi uslugu pa sam ga isforsirao da mi kaze, vrlo nerado je to ucinio ali cu insistirati i dalje.


Pozdrav!

EDIT
Rekao mi je da radi ekipa na tome, nije mi rekao detalje, to ce mi tek reci kada budu pri kraju!



[Ovu poruku je menjao Sceka dana 13.12.2011. u 20:17 GMT+1]
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Koliko bar treba da je IQ osobe koja kupuje polovan krš za 20.000 eura?!

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 27218 | Odgovora: 148 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.