Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zadaci u acces-u,za srednju skolu, informatika.

[es] :: Access :: Zadaci u acces-u,za srednju skolu, informatika.

[ Pregleda: 3197 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pepeljuga7
Teodora Vukovic

Član broj: 293297
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Zadaci u acces-u,za srednju skolu, informatika.29.01.2012. u 17:01 - pre 150 meseci
TREBA MI HITNOOO !!! ako neko moze da mi uradi ovaj zadatak u word acces-u


Kreirati bazu podataka pod imenom Biblioteka koja sadrzi sl. tabele: 1.RADNIK koji ima jmbg, ime, prz, staz uz uslov da staz mora biti veci od 10 god. i platu koja je izrazena u evrima. 2.KNJIGA koja ima svoj ID, naziv, autora, god. izdavanja sa uslovom da autor mora biti domaci pisac. Knjiga jos ima obelezje br. strana. Upuniti tabele po sa 3 podatka i kreirati vezu. Kreirati upite za radnika koji ce izlistati prezimena svih radnika veci staz od 12 god. i upit za biblioteku koji ce izlistati sve strane pisce. Kreirati po 2 forme za svaku tabelu tako sto ce svaka forma imati 1 list box, 1 common box i 1 dugme. Sami biramo obelezja.


unapred hvala.
 
Odgovor na temu

Getsbi

Moderator
Član broj: 124608
Poruke: 2833



+45 Profil

icon Re: Zadaci u acces-u,za srednju skolu, informatika.29.01.2012. u 17:19 - pre 150 meseci
Pravilnik. Tačka 6.

 
Odgovor na temu

FOX028
Visoka tehnicka skola strukovnih studija
Kosovska Mitrovica

Član broj: 258986
Poruke: 850

Sajt: https://www.zile028.com


+49 Profil

icon Re: Zadaci u acces-u,za srednju skolu, informatika.30.01.2012. u 09:48 - pre 150 meseci
Kolega Getsbi je u pravu, mogla si sama krenuti da odradis to sto znas pa onda da pokrenes temu ovde sa tvojom prikacenom bazom koju si krenula da radis i pomogao ti u daljem radu. Ja sam ti ipak nesto odradio, po onome sto si napisala mada mi je to malo nepotpuno. Sto se tice formi navedi sta tacno treba da sadrzi svaka forma, rekla si da treba kreirati vezu, ja ovde ne vidim koja bi veza mogla da se kreira izmedju ove dve tabele koje si navela. Ako vec hoces da ti neko nesto odradi i pomogne budi sto vise preciznija, detaljnija i jasnija u opisu problema.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Zadaci u acces-u,za srednju skolu, informatika.

[ Pregleda: 3197 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.