Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PHP projekat - Posteri - oko 10 php stranica

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: PHP projekat - Posteri - oko 10 php stranica
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1000 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bmfirst
Projekat

Član broj: 300916
Poruke: 1
79.101.61.*



+1 Profil

icon PHP projekat - Posteri - oko 10 php stranica18.03.2012. u 19:18 - pre 147 meseci
Potreban php programer za izradu skripte koja omogucava pravljenje motivacionih postera.
Opis skripte: Ukupno 8 strana vidljivih za korisnike + 3 strane za pravljenje postera

U headeru:logo i mesto za baner 728x90.
Glavni meni:Pocetna,prijava,registracija,Moji posteri,Napravi poster

Pocetna:
10 postera,jedan ispod drugog,i pri dnu navigacija za ostale strane.Moze da se klikne na naziv postera i na sam poster,i otvara se strana za taj poster.
Na strani za poster vidi se u gornjem levom uglu ime clana koji je dodao poster(u vidu linka,kada se klikne na taj link dobije se strana tog clana sa svim njegovim posterima i email adresom vidljivom samo adminu),gore desno lajkovi(mala slika-palac gore:brojac lajkova) i dislajkovi (mala slika-palac dole:brojac dislajkova),poster,ispod njega sa leve strane facebook like,share i google plus sa brojacima.
Ispod toga komentari:svako moze da doda komentar,ali mora da se verifikuje preko recaptcha.

Sa desne strane(na svim stranama) baner 300x250,
ispod njega sekcija "10 najboljih danas" na kojoj su linkovi ka 10 postera koji su dodani "danas" i koji imaju najveci broj lajkova.baner 160x600


Strana Registracija: Polja: korisnicko ime,sifra,ponovo sifra,email adresa(ne mora da se potvrdi).

Strana: Zaboravili sifru/kor.ime: polje za email adresu.Kada se unese email adresa,koja je upotrebljena prilikom registracije,na tu adresu se salju podaci za prijavu: ime i sifra

Strana Prijava:2 nacina,obicna(nakon registracije na sajtu) i prijava preko facebook-a
Kada se clan prijavi,automatski se otvara strana NAPRAVI poster,na koje se selektuje slika sa racunara,unese se tekst za naziv postera i opis.Klikom na dugme napravi,otvara se strana MOJI POSTERI gde poster koji je napravljen moze samo da se obrise.Taj poster se automatski postavlja na Pocetnu stranu.

Administrator ima pravo da obrise svaki komenatar,svaki poster i svakog clana.

Strane header i desno bi trebale da budu zasebne,i da se ucitavaju na svakoj strani.


Skripta ima 8 strana + 3(na osnovu projekta motivator) strane za pravljenje postera.

Ako ste zainteresovani,posaljite mi poruku sa cenom izrade skripte.
 
+1

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: PHP projekat - Posteri - oko 10 php stranica
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1000 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.