Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Linux zealoti su macji kasalj u usporedbi sa....

[es] :: Advocacy :: Linux zealoti su macji kasalj u usporedbi sa....

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4278 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Linux zealoti su macji kasalj u usporedbi sa....23.07.2004. u 16:41 - pre 241 meseci
Pa ja juče kažem Marku, ovaj ili je ... ili nas dobro zajebava, zato se više posle nisam ni uključivao, ali nije mi palo na pamet da je to naš Gojko.

Nego Gojko izgleda nema hrabrosti da kaže šta misli, pa onda potura nekog "Bokija". Posle će da se vadi sa: "Kako sam vas ložio..", i to ako uopšte i prizna hehehe

Goki, Goki.. :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

impaque
Ivan Savčić
YUnet International
Beograd, Zvezdara

Član broj: 717
Poruke: 939
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu

ICQ: 27215173
Sajt: www.imped.net


Profil

icon Re: Linux zealoti su macji kasalj u usporedbi sa....24.07.2004. u 14:54 - pre 241 meseci
Goki heheheheh ;)) Sjajno! ;P
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.beotel.net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Linux zealoti su macji kasalj u usporedbi sa....24.07.2004. u 23:35 - pre 241 meseci
ne znam zašto niko ne citira ključni deo..

Citat:
Dakle, da bih usla u poslovni deal s nekim, nije dovoljno samo to da mi netko ponudi novac, nego taj netko ne smije mrziti Microsoft ili imati predrasude prema njemu. Takodjer, taj netko ne smije javno promovirati anti-microsoft stavove, jer tako nesto moze biti prepreka nasoj eventualnoj suradnji, ne samo zbog mog "microsoft-fanatizma", nego i zato jer sam ugovorom vezana da ne smijem raditi s onima koji promoviraju Linux-rjesenja.


pa ova ispade veći katolik od pape.. pa ni sam MS se ne libi da radi/posluje sa MS-mrczima (ko je rekao SUN ;), a da ne pominjem one koji samo "imaju predrasude"..

a prilično sam siguran da bi skoro svako odavde bio spreman ne samo posao da radi, nego i lepo u kafanu da ode sa bilo kim iz "suparničkog tabora".. o poslu da i ne pričam.. kakvo je to mešanje emocija (obožava MS) sa poslom?

a i to da je ugovorom zabranjeno da radi sa bilo kim ko promoviše linux mi malo smrdi? koji bre ugovor? ko će bre da se bruka sa takvim stvarima?? (dobro, možda eventualno neki ćata u MS d.o.o. srbija)..

i posle neko priča nešto o linux zilotima..

..brate slatki
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.dialup.xtra.co.nz



+3 Profil

icon Re: Linux zealoti su macji kasalj u usporedbi sa....25.07.2004. u 04:49 - pre 241 meseci
Neka ti Ivan isprica sta je bilo kada su nekim GPL zealotima nudili mnogo vece pare i posao. Odbili su pa se sada kaju :)
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
*.bos.east.verizon.net



+6 Profil

icon Re: Linux zealoti su macji kasalj u usporedbi sa....25.07.2004. u 17:02 - pre 241 meseci
Citat:
-zombie-:
i posle neko priča nešto o linux zilotima..


Ima recimo i Delphi zilota, a Zombi? ;)
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.beotel.net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Linux zealoti su macji kasalj u usporedbi sa....25.07.2004. u 21:55 - pre 241 meseci
xexe ;)

ma ja sam ti delphi zealot (skoro) isto koliko i ti za spectrum.. nisam radio ništa (komercijalno) u njemu evo već više od godinu dana..

a ni privatno (za hobi, igranje ;) se nisam nešto proslavio.. pokrenuo sam ga verovatno jednocifren broj puta u istom periodu.. ;(


srki:
to je drugo, taj nije hteo jedan konkretni posao da radi u ne-GPL varijanti (verovatno je imao svoje razloge, ili je jednostavno bio lud ;), a nije apriori odbijao saradnju sa svim "komercijalcima".. :-P

 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Linux zealoti su macji kasalj u usporedbi sa....

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4278 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.