Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)

[es] :: Advocacy :: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 15207 | Odgovora: 123 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 08:13 - pre 234 meseci
BytEfLUSh preduhitrio si me, hteo sam ovo isto da kažem :)

Mislim da nema potrebe da šalje to na pp. Daj brate ovde link(ove) pa da vidimo :)

@Gojko
degojs sada koristi Maxthon, tako da slobodno možeš da se vratiš na FF ;)
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 08:29 - pre 234 meseci
Moram da čekam da prođe period dekontaminacije FF-a od dot net zilota, pa ako se FF razvoj posle toga vrati na Pravi Put, eto mene.
 
Odgovor na temu

dr ZiDoo
Banja Luka

Član broj: 189
Poruke: 1728
195.252.64.*

Jabber: ZiDoo@elitesecurity.org
ICQ: 299539598
Sajt: zidoo.geek.rs.ba


Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 10:41 - pre 234 meseci
Ajde plz daj nam stranice gdje si se zaradio i ja bi.

Vidi FF mozda jeste busan na 3-4 mjesta ali da se nekome ispati za njega da pise malware, sumnjam.
tu nema kašike....
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 10:47 - pre 234 meseci
Slaviša,
batali Firefox i pređi na pravi browser na kom se i lepo vide svi sajtovi.

Osim toga nećeš čekati po pola sata dok se podigne. Brže se pokrene Windows nego Firefox :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 11:05 - pre 234 meseci
@degojs:

FF jeste brzi od maxtona, ja to ne sporim, ne znam sta ti koristis, ja sam sinoc presao sa ff-a na maxton.

Nasao sam jedan proces crss.exe u procesima.
Trazeci guglom nadjem i sta je u pitanju. http://www.elitesecurity.org/tema/94451/1#613337

U toku surfa desi se da mi je konekcija oteta modem radi, a ja nemam vezu sa svetom! Nema gugla, nema es-a, nema nicega, poceti download jedne removal alatke je pukao! A modem radi.
Pokusam da se rekonektujem, ne moze - modem je vec u upotrebi

I sta cu - restart.
Naravno, prvo sto sam ucinio to je da skinem maxton.
Instalacija istog, brisanje ff-a, i svih njenih tragova.
Zanimljivo, crss.exe je nestao zajedno sa ff-om.
A sta je to crss.exe??
http://www.trendmicro.com/vinf...ORM%5FAGOBOT%2EGH&VSect=Sn

Gde sam sve isao sa ff-om???
Evo nekoliko linkova, a sa istih sam morao i na druge.
www.astalavista.us sa koje sam isao na druge sajtove, zavisno od toga gde bi se nasao crack
www.crackfind.com www.crackzplanet.net www.crackspider.net wwww.cracksearch.ws www.crack.tu i jos par ruskih na kojim sam nasao neke stvari-pozeljne, ali pracene nepozeljnim ....

Cenim vasu volju za istrazivanjem, ali samo radi istrazivanja nemojte ici tamo.
Napominjem da sam crss.exe proces nasao i pre nego sto sam pokrenuo crack, odnosno to sto sam ja skinuo nema veze sa onim sto mi je uvaljeno kroz ff.
Sretno.
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 11:15 - pre 234 meseci
Citat:
degojs: Osim toga nećeš čekati po pola sata dok se podigne. Brže se pokrene Windows nego Firefox :)

Nadam se da se šališ degojs. http://www.elitesecurity.org/poruka/461453

Skini rar fajl, raspakuj i pogledaj AVI. FF se na mom kompjuteru dize za 0.5 sec sporije od IE-a.
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 11:28 - pre 234 meseci
Pa i nije ti neko poredjenje da poredis ff sa ie

Ajde uporedi maxton i ff.
Jeste da u je u startu sporiji nego ff.
Ali! Kada odes recimo na www.honsat.ru sa ff treba ti pola sata da spustis stranu do dna da bi dosao do linka 'last uploads'

Sa maxtonom to je mnogo brze.

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 11:39 - pre 234 meseci
U kom smislu je brze ??? Hoces reci strana se brze ucitava u Maxthonu ili brze skroluje u Maxthonu :) ?

ctrl - end da odes na dno strane. As easy as that.
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 11:50 - pre 234 meseci
Da se brze ucitava.
Sto se tice skrolovanja - kako da je skrolujes kad se nije ucitala???
Ili mislis da je sa ctrl - end ucitavas sa dna navise???
FF se brze podize, ali se u maxtonu brze radi.
Jedino sto se sporije kuca u maxtonu. Mislim bas na ovo kuckanje teksta.
Ali je i to brze nego u Operi recimo.
Kompetentan sam da govorim o tome jer sam mnogo koristio ff i jos ga nisam preboleo. Ali ne mogu vise da cistim viruse. Taman sredim sve, eto ti jos jedna armija uleti kroz browser!


PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 12:13 - pre 234 meseci
Citat:
Marenović Slaviša: Da se brze ucitava.

Brzina ucitavanja zavisi od vise faktora. Pre svega od brzine konekcije, opterecenosti sajta, pa tek onda renderinga i tvoja makine. Maxthon po defaultu koristi IE engine za rendering koji je po opstem utisku ljudi koji su probali oba (gecko i IE) sporiji.

Citat:
Marenović Slaviša: FF se brze podize, ali se u maxtonu brze radi.
Jedino sto se sporije kuca u maxtonu. Mislim bas na ovo kuckanje teksta.
Ali je i to brze nego u Operi recimo.

Ajoj koji smehotres brate. Sto bi rekao Dragi (nam) Tata ovaj advocacy postade zurka bez kraja :))))


 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1135
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+105 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 12:19 - pre 234 meseci
Dajte neki link gde mogu da se nadju te"zakrpe".Ja nalazim samo neke za starije verzije.
Pominje se neki upgrade ,gde to ima da se skine.

[Ovu poruku je menjao ironman dana 09.02.2005. u 13:25 GMT+1]
 
Odgovor na temu

dr ZiDoo
Banja Luka

Član broj: 189
Poruke: 1728
195.252.64.*

Jabber: ZiDoo@elitesecurity.org
ICQ: 299539598
Sajt: zidoo.geek.rs.ba


Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 12:21 - pre 234 meseci
Citat:

crss - crss.exe - Process Information

Process File: crss or crss.exe
Process Name: W32.AGOBOT.GH Worm

Description:
crss.exe is a process which is registered as the W32.AGOBOT.GH worm. This virus is distributed via the Internet through e-mail and comes in the form of an e-mail message, in the hopes that you open it’s hostile attachment. The worm has it’s own SMTP engine which means it gathers E-mails from your local computer and re-distributes itself. In worst cases this worm can allow attackers to access your computer, stealing passwords and personal data. It is a registered security risk and should be removed immediately. Please see additional details regarding this process


>> http://www.elitesecurity.org/tema/84799/0#555206
tu nema kašike....
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 12:35 - pre 234 meseci
Ako si hteo rec da sam ga dobio mailom, zeznuo si se. Instalacija windowsa je jos sveza i nisam jos ni konfigurisao mail account.
Dakle, mail ni slao ni primao. Ali proces je otisao zajedno sa ff-om.
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 12:43 - pre 234 meseci
Dinke, nije nista smesno u onome sto sam kazao. To sve stoji.
A sto se tice engine-a evo imas i u maxtonu izbor: Postoji opcija 'use gecko engine'
Ali znas sta? Neka bude da je sporiji. Meni je vaznije da je bezbedniji. Tek sam krenuo da ga koristim i ako se pokaze kao sigurniji - ostaje.
A vama kazem SRETNO (to se isto kaze rudaru kada odlazi u jamu, jer ne zna sta ga ceka )
Isto vazi i za surf sa ff-om

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

Milos Stojanovic
Belgrade

Član broj: 10343
Poruke: 1864
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 282954730
Sajt: www.sietf.org


+7 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 13:02 - pre 234 meseci
Prosto je čudo kako ja sa FFom, bez aktivnog AV monitora, i bez ikakvog firewalla (yup, isključen i Win firewall) nisam navukao ništa. A nije da ne idem na astalavistu, cracks.am i ostale.
ex. trooper
Oh goody... it's my Illudium PU-36 Explosive Space Modulator!
Softversko Inženjerstvo
♪♫♪
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.mrezanis.net.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 14:30 - pre 234 meseci
Ja FF i Mozillu koristim vec ima 2-2.5 godine i nikad nista nisam dobio, a jako cesto idem na astalavistu. I ja ne vidim kako se neko mogao zaraziti. I licno mislim da je to provakacija i da APSOLUTNO nije istina. Ja imam 3 kompjutera sa FF, na poslu sam 7 meseci koristio samo FF i isao na sve moguce sajtove, i opet nikad nista nisam dobio. Tek kad neko pokrene IE, tad mi nastupaju problemi.
Zato molim te, nadji BAS linkove sa kojih si dibio te Malware.
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
66.228.70.*



+6 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 14:57 - pre 234 meseci
Dakle, FF je spor, bušan i ne prikazuje dobro sve sajtove. Pa zašto da ga onda koristim? Zbog "standarda"?

Neka hvala, dobar mi je i IE.
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 15:08 - pre 234 meseci
Citat:
flylord: Ja FF i Mozillu koristim vec ima 2-2.5 godine i nikad nista nisam dobio, a jako cesto idem na astalavistu. I ja ne vidim kako se neko mogao zaraziti. I licno mislim da je to provakacija i da APSOLUTNO nije istina. Ja imam 3 kompjutera sa FF, na poslu sam 7 meseci koristio samo FF i isao na sve moguce sajtove, i opet nikad nista nisam dobio. Tek kad neko pokrene IE, tad mi nastupaju problemi.
Zato molim te, nadji BAS linkove sa kojih si dibio te Malware.



Upravo tako...:)
Ja doduse ne koristim FF nego punokrvnu mozillu koju cak i sam kompajliram sto mozda sundanceu izgleda smesno ali je normalno za jednog linux korisnika kao sto sam ja.
Ne vidim cak nista cudno u tome...ako imam source, naravno da cu ga kompajlirati, ionako je sve automatiizovano.
Ako me mrzi da kompajliram skinucu binary...as easy as that.

Moze mi se...

E da, kao sto rekoh, sa regularnom mozilom koja je u principu isto sto i ff nisam pokupio nista vec...pa otkad sam poceo da je koristim, ima vec 3-4 godine...jos davno pre 1.0 verzije.....
Dakle?
Da vidimo TACNO te linkove koje je posecivao ovaj kad se zarazio pa da ljudi testiraju...jer ovo jako smrdi na FUD....
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 15:51 - pre 234 meseci
Vidis, kada bih ja znao tacno gde sam pokupio crva ja bih rado postavio link, da se igrate. Ali posto je rec o gomili linkova, sa sajta na sajt, iz taba u tab, nema sanse da ja znam e ovaj je sajt to uvalio!
Idi, trazi neki crack, ali neki koji je malo redji, koji se teze nalazi, ili kao ja trazi nekoliko crackova istovremeno, pa malo tamo malo ovamo.
Provedi dovoljno vremena na sajtu da ti on instalira sta zeli i to je to.
Mozda cu u buducnosti tako isto proci i sa maxtonom, ali ko zna, mozda je sigurniji?
Zato cu ga nekoliko meseci koristiti (ako uspem da se priviknem) pa cemo videti.
A imas linkove gore, pa pogledaj u startu teme. Ne one koje sam ja ostavio, vec one u prvom postu ove teme.

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.mrezanis.net.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)09.02.2005. u 16:05 - pre 234 meseci
Ti uopste ne shvatas. JA KORISTIM mozilu/FF vec 2-2.5 godine!!! i NIKAD nisam imao probleme tog tipa I NON STOP visim na astalavista.com i sl, i skidam krekove za sve i svasta. I tako na kucnih 3 komopjutera, i radio sam 7 meseci u jednoj firmi i tamo nikad nista nisam zapatio. Ne mogu se setkam po sajtu tamo amo, bezciljno, jos sam normalan.
I evo, odgovorno tvrdim, a ja to NIKAD NIKOM nisam rekao na ovom sajtu, da ti ili namerno lazes ili nisi dobio preko FF-a. I ne samo ja, znam mnogo ljudi koji koriste FF, i nikad mi se niko nije zalio, na to na sta se ti zalis
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: A evo kako izgleda kad je malo ozbiljnije - FF rupčage na sve strane :o)

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 15207 | Odgovora: 123 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.