Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Znate i sami sta ste obecali

[es] :: Advocacy :: Znate i sami sta ste obecali

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 24547 | Odgovora: 199 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

impaque
Ivan Savčić
YUnet International
Beograd, Zvezdara

Član broj: 717
Poruke: 939
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu

ICQ: 27215173
Sajt: www.imped.net


Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali12.07.2004. u 23:49 - pre 241 meseci
dinke:

"Developers, developers, developers, developers!"

;P

Kad smo već kod tog (in)famous Windows update-a, kod mene sam morao da pokrećem isti nekoliko puta. Navodno svaki put skine i instalira sve patcheve, ali đavola.. Pri sledećem pokretanju update-a vidim da je samo par patcheva instalirano, a ostali i dalje stoje da treba da se updateuju... Trip.
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 00:01 - pre 241 meseci
Ej momci, polako, nemojte da rusite mit o windowsu kao debil frendli bez problema.
Taj apdejt lepo radi kod degojsa znaci da onda svima lepo radi...:P
Osim toga nije fer napadati windows i microsoft sad kad svi prelaze na linux...treba se sad pokazati i platiti jos malo da imaju priliv sveze opljack...ovaj kapitala da mogu da se odrze protiv onog antiamerickog Linuxa.
Ko sto rece Ivan, kapitaljizm je to...nece neki tamo free, made za kosmate akere Linuz da poljulja pride'n'joy of corporate america.
 
Odgovor na temu

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.bitsyu.net

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 00:09 - pre 241 meseci


Hahaha, odlično. Čoveče, a oni još imaju obraza da pričaju o RMS-u. Ovaj je smešniji od Denija de Vita. :)))
 
Odgovor na temu

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.bitsyu.net

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 00:10 - pre 241 meseci
Usput, Nemanja je baš krenuo da žešće cenzuriše dinketove poruke. Prelazi mu u naviku.
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
*.bos.east.verizon.net



+6 Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 00:18 - pre 241 meseci
Citat:
popeye: Usput, Nemanja je baš krenuo da žešće cenzuriše dinketove poruke. Prelazi mu u naviku.


Nisam, leba mi. Zajebao sam se - baš kao i prošli put sa formeyem. Ono "odgovori na poruku" je stvarno neprijatno blizu "Izmena/Brisanje".
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
*.bos.east.verizon.net



+6 Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 00:24 - pre 241 meseci
Inače, da bi Windows Update radio, morate da koristite Windows. Ako nemate Windows i ne koristite ga već godinama, normalno je da neće da radi ;)
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
*.bos.east.verizon.net



+6 Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 00:27 - pre 241 meseci
Citat:
dinke: @Dragi Tata: Ako ti se ne sviđa sadržaj moje poruke slobodno ga obriši. Ubacivanje tvog sadržaja unutar mog baš i ne spada u pravila lepog ponašanja.


Kao što rekoh, zeznuo sam se - izvinjavam se. U Advocacyju inače iz principa ne brišem poruke niti ih cenzurišem. To je Ivanov forum.
 
Odgovor na temu

Milan Aksic

Član broj: 412
Poruke: 1053
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 00:59 - pre 241 meseci
Citat:
degojs: Gle, ja ako odem da kupim neki uređaj (bilo koji) za svoj PC, ma praktično se i ne postavlja pitanje da li ću dobiti drajvere za Windows. Sa Linuxom nije baš tako. Jednostavno, manje glavobolje, zar ne?
Sta god da se pricalo, ovo stoji. Medjutim, ja ti nisam preporucivao da promenis modem, niti tvrdio suprotno od onog sto si napisao iznad, tim pre sto i sam imam veoma losa iskustva u vezi s tim. Pokusao sam da ti ukazem (pomognem) na to da _tvoj_ modem mozes da "nateras da proradi" (ako bi to hteo), a to sta ces s njim da uradis (zaboravis ga, zamenis ili jednostavno zavitlas prema prozoru tvog komsije) je u potpunosti na tebi.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 05:49 - pre 241 meseci
Heheh, svi ste vi Linuxovci isti, bez obzira na godine: leka i dinke samo potvrđuju pravilo.

Dinke, čovek koji je još 1998 ponosno prešao na Linux, čovek koji sa lakoćom pod wine pokreće programe za Windows, avaj, taj čovek ne ume baš da se snađe sa Windowsom i Windows update-om (primetite sličnosti priče: i Deki nije mogao da se snađe u WinXP iako je koristio Win98 :) Na svakom koraku problemi i nelogičnosti :) Ma nije što ne ume, nego ni neće!!! Iz inata!! Šta bre, oni meni da "otvaraju neke čudne portove".. a ni reč "inat" pojma nemaju šta znači :)
Koja sprdačina.

Ne veruje čovek "njihovom apdejtu", i "neka, hvala, radi meni i bez njihovog apdejta" :)
E to je ključna izjava, kratko: "neka hvala, radi meni i ovako" .

Šta će meni.. radi meni i ovako :) Tipična Linux (tužna ali ponosna) priča. Iz godine u godinu se ne menja.

Usput ne veruje čovek njihovom apdejtu.. jer će jasno ovi pokušati -- "Danice, oni će pokušati da me likvidiraju." (Ilija Čvorović)


Citat:
Dragi Tata:
Inače, da bi Windows Update radio, morate da koristite Windows. Ako nemate Windows i ne koristite ga već godinama, normalno je da neće da radi ;)


Pazi ti samo Linux momaka, svi Windows imaju (još im radi i bez "njihovog apdejta", ispade radi Win još bolje bez ispravki :).. Eno ga i impaque prijavljuje da ima Windows. A Deki Lozanović kao stavio XP samo za ovu priliku, pre par dana (a i onaj Manrdrake 10 stavio eto baš u taj tren i samo zbog klijenta :)

Pa bre, ima li neki Linuxovac da NEMA Windows na disku? :)


[Ovu poruku je menjao degojs dana 13.07.2004. u 02:48 GMT]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 06:31 - pre 241 meseci
Citat:
passenger:
Sta god da se pricalo, ovo stoji. Medjutim, ja ti nisam preporucivao da promenis modem, niti tvrdio suprotno od onog sto si napisao iznad, tim pre sto i sam imam veoma losa iskustva u vezi s tim. Pokusao sam da ti ukazem (pomognem) na to da _tvoj_ modem mozes da "nateras da proradi" (ako bi to hteo), a to sta ces s njim da uradis (zaboravis ga, zamenis ili jednostavno zavitlas prema prozoru tvog komsije) je u potpunosti na tebi.


Moraću da ponovim legendarne reči dinketa: Neka hvala, radi meni i bez vašeg apdejta :))) hehehe
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

caiser

Član broj: 4677
Poruke: 2462
*.verat.net

ICQ: 162962030


Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 07:02 - pre 241 meseci
Citat:
degojs: Pa bre, ima li neki Linuxovac da NEMA Windows na disku? :)


Ima. :)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16695
*.dip.t-dialin.net



+7178 Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 08:09 - pre 241 meseci
Citat:

Osim toga nije fer napadati windows i microsoft sad kad svi prelaze na linux...treba se sad pokazati i platiti jos malo da imaju priliv sveze opljack...ovaj kapitala da mogu da se odrze protiv onog antiamerickog Linuxa.


Opiranje je uzaludno, Axez...

http://www.vnunet.com/news/1156587

Citat:

Unix to beef up Longhorn
Microsoft's Services for Unix facility is poised to take a more prominent role in the next edition of Windows


Ovo ce izbiti one argumente o nemogucnosti naprednog skriptovanja, shella, POSIX kompatibilnosti i sl ;-) Sta onda ostaje... a da... joooiiin oouur haaandsss and be freee haaackkeers ;-)

Elem - vi HC GPL zealoti me podsecate na one stare auto mehanicare... sto kukaju protiv kompjuterskih sistema u kolima - kako eto nema vise budzenja i "opravljanja" vec sve radi automatski... heck, pa ne mozes ni Mercedes vise da opravis bez Mercedesovog servisa... monopool :)

Citat:

kad svi prelaze na linux...


Desktop:

Citat:

In fact, IDC projects a 16 percent compound annual growth rate between now and 2007, yet total Linux desktop operating system will only manage to garner 3 percent of the total desktop operating system market share, compared with Microsoft's 95 percent share, which is still growing as well.


Da se podsetimo - Windows, 95% - ostali 5% ;-)

Server:

Citat:

IDC issued a report this week predicting that Windows Server will snare 60 percent of the server market by 2008, compared with just 29 percent for Linux servers.


I...

http://www.theinquirer.net/?article=12256

Citat:

AT A PRESENTATION here in Barcelona, a Gartner analyst gave out details of the “Mythical Penguicorn”, that is to say eight myths of Linux on the desktop.

We will list the myths Federica Troni, a senior Gartner analyst, told the hundreds of PC system builders here at the conference.

1 Linux will be cheaper than Windows because StarOffice can be used instead of MS Office
2 Linux is free
3 No forced upgrades
4 Linux will require significantly less labour to manage
5 Linux will have a lower total cost of ownership than Windows because of available management tools
6 Hardware will be able to be kept longer if Linux is used or holder hardware can be used
7 Applications will be cheap or free
8 Transferable skills


Trrrrrrrt... :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 08:41 - pre 241 meseci
Citat:
Ovo ce izbiti one argumente o nemogucnosti naprednog skriptovanja, shella, POSIX kompatibilnosti i sl ;-) Sta onda ostaje... a da... joooiiin oouur haaandsss and be freee haaackkeers ;-)



Hahaha, da, ajmo sad svi zapevajmo...:)
Ne znam samo sto ste zapeli za tog RMS-a. Nije meni on pojam i jedini validni zastupnik Open Sourcea.
Linus, ESR, Larry Augustin.......oni razmisljaju na pravi nacin.
A Stallman neka peva ako hoce, ipak to mnogo bolje izgleda od majmunisanja i nedefinisanog
djipanja pomesanog sa neartikulisanim arlaukanjem pred salom punom ljudi...;)

http://www.ntk.net/ballmer/mirrors.html
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16695
*.dip.t-dialin.net



+7178 Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 08:52 - pre 241 meseci
Da, samo sto CEO te kompanije nije nikom ikona i idejni vodja ;-) CEO's su zamenjivi :)

U tome i jeste stvar :)

Mozda se doticni i majmunise, ali 58 milijardi dolara kesa na racunu i 95% desktop trzista dovoljno govore... bar su to vrlo merljive kategorije :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 09:56 - pre 241 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Da, samo sto CEO te kompanije nije nikom ikona i idejni vodja ;-) CEO's su zamenjivi :)

U tome i jeste stvar :)

Mozda se doticni i majmunise, ali 58 milijardi dolara kesa na racunu i 95% desktop trzista dovoljno govore... bar su to vrlo merljive kategorije :)


Ma daj...ajde navedi mi nekoga ovde kome je Stallman ikona, idol...sta ti ja znam.
Stallmanov doprinos jeste ogroman u razvijanju Open Source filozofije ali su ljudi kasnije shvatili da to mora da evoluira. Njega ne uzimaju nesto preterano za ozbiljno za razliku od Linusa recimo, ili Erica Raymonda. Prema tome, stalno mahanje Stallmnom prema Linux zajednici ne znaci nista do nedostatak argumenata....po onoj narodskoj "drzi se ko pijan plota".

A to se tice onog celavog majmuna...imao 58 milijardi dolara ili samo 58 dolara covek mora da ima neko dostojanstvo posebno kada izlazi u javnost.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16695
*.dip.t-dialin.net



+7178 Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 10:04 - pre 241 meseci
Citat:
Ma daj...ajde navedi mi nekoga ovde kome je Stallman ikona, idol...sta ti ja znam.


Ja znam za jednog clana :)

Salim se... generalno je GPL / Linux "komjuniti" skloniji idolopoklonstvu nego ostatak ljudi - uzdizanje imena se tesko vidja u "corporate svetu" - pricamo o proizvodima i njihovom kvalitetu - a ne sta je neki guru rekao.


Citat:

A to se tice onog celavog majmuna...imao 58 milijardi dolara ili samo 58 dolara covek mora da ima neko dostojanstvo posebno kada izlazi u javnost.


Pa pazi ovako - MS je ocigledno dobra firma u smislu market-capa i profita bila i pre dolaska Balmera na mesto CEO-a - pazi kad mene uopste ne zanima ko je MS CEO, jos manje kako izgleda ili kako se ponasa u javnosti - cinjenica da ga bord direktora tamo podrzava verovatno znaci da je dobar za tu kompaniju, i to je sve otprilike sto je bitno.

To sto se Balmer dere "developerz developerz developerz" nece WinNT tehnologije napraviti ni boljim ni gorim - a isto vazi i za njihovu konkurenciju - a cifre od IDC-a i Gartnera dovoljno govore za sebe.



DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 11:19 - pre 241 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic Salim se... generalno je GPL / Linux "komjuniti" skloniji idolopoklonstvu nego ostatak ljudi - uzdizanje imena se tesko vidja u "corporate svetu" - pricamo o proizvodima i njihovom kvalitetu - a ne sta je neki guru rekao.



Ma kakvo idolopoklonstvo. Ljudi koji koriste Linux generalno vise vole, cene, spominju sta ti ja znam..Linusa Torvaldsa od Stallmana. Linus je pragmatican lik, napravio je cool OS i vise puta je izjavio da je njemu bitniji kvalitet softvera nego neko trabunjanje o freedomu. To je pokazao i kad je poceo da koristi bitkeeper. Ljudi jednostavo obozavaju Linusa zato sto cene njegov rad i sta je ucinio za njih. To nije idolopoklonstvo.

Sa druge strane sta da radimo sa obozavaocima lika i dela billa G. i firme microsoft kojih je pun internet. Da li su oni idolopoklonici?
A nisu cak ni zaposleni niti imaju direktne koristi od micra i softa.
Zar ne moze idolopoklonstvo biti usmereno i prema nekoj kompaniji?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16695
*.dip.t-dialin.net



+7178 Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 11:35 - pre 241 meseci
Mislim da se ne razumemo...

kazes "Linus je napravio" - ja se ne slazem, moderan Linux kakvog ga ti koristis je, bar taj glavni deo, radilo dooosta ljudi - kao i dosta placenih ljudi u IBM-u, RedHatu, SuSE-u, itd... Davati kredit Linusu za, da kazemo, 1% OS-a je preterano...

To je ko kada bi neko rekao da je Dave Cutler autor XP-a :)

E sad, fazon je sto "ms poklonici" ovde bar na forumu pricaju o konkretnim proizvodima, ciframa koje mozes uzeti sa dobrom dozom preciznosti (IDC / Gartner), a ne o autorima - ili kompanijama.

Kad neko kaze 95% Win desktop coverage, to je fakat - ne vidim nikakvo poklonstvo i sl... kad Linux bude imao 10, 20, 30% to ce isto biti fakat...

U tome se razlikuje "idolopoklonstvo" - ja ne vidjam cesto da neko prenosi PR BillG-a, Microsofta, i sl... a Linux komjunitiju je izgleda vrlo bitno sta jedan Linus/Cox ili RMS kazu...

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.boox.co.yu

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 12:09 - pre 241 meseci
Huh al se nakupilo od noćas :)) Ajmo redom :)

Citat:
degojs: Heheh, svi ste vi Linuxovci isti, bez obzira na godine: leka i dinke samo potvrđuju pravilo.

Obzirom da sam imao prilike da vidim par postova pomenutog gospodina mogu samo da ti se zahvalim na komplimentu.

Citat:
degojs
Dinke, čovek koji je još 1998 ponosno prešao na Linux

Dinke je svoj prvi Linux instalirao 1998-e. Da li sam rekao da sam tog istog dana zaboravio na Windows ili ga uklonio sa hdd-a ? Nisam. Štaviše nisam to uradio ni dan danas mada ga ja lično zaista retko koristim. Ali naravno degojs, ti si ovde čuo samo ono što si želeo da čuješ.
Citat:
degojs čovek koji sa lakoćom pod wine pokreće programe za Windows

Naravno ni ovo nisam rekao. Rekao sam da onaj kome trebaju Windows programi pod Linuxom može to da odradi sa Wine-om ili crossover office-om ako mu je baš neophodno (i ako je njegov program uopšte moguće startovati na isti način). O ekonomskoj isplativosti crossoveroffice-a sam jednom već pričao sa Ivanom baš na advocacy.
Meni Windows programi pod Linuxom nisu mnogo trebali. Tačnije samo jednom prilikom mi je trebao IE zbog nekog testiranja pa sam ga pod Linuxom pokrenuo preko crossover office-a (kome je u međuvremenu istekla licenca tako da sad ne mogu da ga pokrećem sve i da hoću).
Citat:
degojs
avaj, taj čovek ne ume baš da se snađe sa Windowsom i Windows update-om

Odlično se ja snalazim sa Windows-om degojs, jer sam počev od Win 3.1 imao prilike da koristim sve njegove verzije (osim ME i longhorna koji je ionako još uvek u razvoju). To što sam vam ukazao na 2 očigledna baga u w2k sp4 trebalo bi da vam stavi do znanja da Windows uprkos mašineriji koja stoji iza njega je daleko od savršenog kakvog ti i pojedini pokušavate da ga predstavite.
Citat:
degojs
Na svakom koraku problemi i nelogičnosti :)

Opet tvoje slobodno tumačenje. Nisam rekao da su tu na svakom koraku, ali tamo su gde sam ih i naveo. Uostalom, probaj da reprodukuješ problem sa download-om i dobićeš zasigurno isto (pod w2k, ne znam za xp). Ako mi daš url rado ću sumitovati ms-u bug.

Citat:
degojs
Ne veruje čovek "njihovom apdejtu", i "neka, hvala, radi meni i bez njihovog apdejta" :)

Jednom onaj lik u onoj kilometarskoj analizi (postoji link negde na es-u) reče "Niko više ne veruje Microsoft-u. Čak ni posle par pića". Ja zaista, ali zaista nisam od onih koji veruju u teorije zavere i razne ostale gluposti. Ali zašto bih verovao da će mi taj update lepo instalirati drajvere kada to nije bio sposoban da odradi sa nekim drugim patchom ?

Citat:
degojs
E to je ključna izjava, kratko: "neka hvala, radi meni i ovako" .

FYI, radilo se o sarkazmu.

Citat:
degojs
Pazi ti samo Linux momaka, svi Windows imaju (još im radi i bez "njihovog apdejta", ispade radi Win još bolje bez ispravki :).

Moj win2k je kompletno "up to date", što će reći sadrži sp4 i sve patcheve koji su se pojavili nakon istog, osim tog jednog koji sam očigledno propustio da instaliram, a i nije mnogo bitno jer sam odavno prestao da koristim IE kao i ti uostalom.
Citat:
degojs
Pa bre, ima li neki Linuxovac da NEMA Windows na disku? :)

Evo ja ga ovde na poslu nemam. Happy ? A imam i zadovoljstvo da radim sa ljudima od kojih neki *nikada u životu* nisu koristili Windows već samo razne verzije Unixa od 70-ih na ovamo.
 
Odgovor na temu

impaque
Ivan Savčić
YUnet International
Beograd, Zvezdara

Član broj: 717
Poruke: 939
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu

ICQ: 27215173
Sajt: www.imped.net


Profil

icon Re: Znate i sami sta ste obecali13.07.2004. u 13:13 - pre 241 meseci
Citat:
popeye: Hahaha, odlično. Čoveče, a oni još imaju obraza da pričaju o RMS-u. Ovaj je smešniji od Denija de Vita. :)))


Upravo. ;))
RMS je newbie u zealotizmu kad vidiš kako je ovaj lik berserkovao. ;P

Juče sam provalio sve što lupeta u dance monkey boy:
"Whooo! Whooaaoo! Whooo! Awhooao! Get up! Come on! Arghooo!! Come on!! Give it up for me!! (LOL, jbt ;)))... I LOVE THIS COMPANY, YEEEES!" ;PPP

A RMS? Guru na planini. ;) Bolje to, nego majmun u gradu. ;P I to majmun sa besnilom od silnih milona u džepu... Ccc, šta pare urade ljudima.

Dragi Tata:
mene to slučajno brisanje podseća na ovaj log entry na bash.org (izvinjavam se unapred na vulgarnosti istog ;):
Citat:
<tatclass> YOU ALL SUCK DICK
<tatclass> er.
<tatclass> hi.
<andy\code> A common typo.
<tatclass> the keys are like right next to each other.

;P

degojs:
niko nije rekao da ja nemam Windows. ;PP Mogao si to da zaključiš i po OS polju levo od nekih mojih poruka. Win mi i dalje služi za neke stvari (dosta se bakćem sa zvukom i ponekad odigram neku igricu). Hajde sad, ne skreći sa teme, nego da ti ja postavim pitanje u tvom stilu: zašto meni ne radi dobro Windows update? Vi Windowsovci ste svi isti, svaki put ista priča, kod vas radi, pa je samim tim dobro...


 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Znate i sami sta ste obecali

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 24547 | Odgovora: 199 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.